136s Кога можете да очекувате проверка на вашиот стимул? images and subtitles

продавница за додатоци weathertech >>> ВИ ГЛЕДАТ КАННЕЛ 2, >>> ВИ ГЛЕДАТ КАННЕЛ 2, ДОМ САМО НА ХОСТОН ЗА ВЕСТИ. ДОМ НА ХОСТОН ЗА ВЕСТИ. >>> СТИХОВНА РАБОТА ДИЗИГИРАНА ЗА >>> СТИЛОТ СОДРИНА ДИЗАЈНИРАНА ЗА ДОДЕЛУВА THEЕ НА ФРАГИЛНАТА ЕКОНОМИЈА А ДОДЕТЕ ФРАГИЛНА ЕКОНОМИЈА ПОДГОТОВКИ. КРАЈ >>> НАШАТА ПРИРОДНА ПОДАТОЦИ КАКО МНОГУ >>> НАДВОРЕШНИТЕ ПРИРОДНИ ПОДАТОЦИ КАКО МОАТ АМЕРИКАНИТЕ ПОДНЕСУВА И КОГА СЕ ДА СЕ АМЕРИКАНЦИТЕ ПОБОДИТЕ И КОГА СЕ КАКО ГО ПОДИГОВИТЕ НА НАШАТА веб-страница НАЈДОБРА ПОДГОТОВНИК НА НАШИОТ веб-страница ДЕНЕС, И СМЕ LИВИМЕ ЦЕЛО ДЕНЕС, И НИЕ ИВЕЕМЕ ЦЕЛО СО ТИМЕЛИНА ЗА СО ТИМЕЛИНАТА ЗА СТИМУЛУСНИТЕ ПРОЕКЦИИ. СТЕКУЛУСНИ ПРОВЕРИ. >> Новинар: ДА, КЕИТ, >> Новинар: ДА, КЕИТ, АМЕРИКАНЦИТЕ САКАТЕ ДА ЗНАЕ ДВЕ ПОГОВОР АМЕРИКАНИТЕ САКАТЕ ДА ЗНАЕ ДВЕ Најважни работи во врска со тоа што е предложено СИТЕ ЗА ОДГОВОРНИОТ ПОДНЕСУВА СПИСУЛСКИОТ ПЛАН, КОГА Е СЕ СТИМУЛСКИ ПЛАН, КОГА ILLЕ ЈА ПОБИДЕ ЕДНА ИЗВЕДУВАА ВО ПОБЕДЕТЕ ЕДНА ЧЕКВИ ВО СВОЈОТ МАЛБОКС, И КАКО МНОГУ? НИВОТО МИЛБОКС, И КАКО МНОГУ? ТОА ЗВУК СЕ СМЕЕ АМЕРИКАНИ ТОА ЗВУЧНИ САМО АМЕРИКАНИТЕ МОЕ МНОГУ БЕЗ РЕЗИМЕ НЕКОИ ФИНАНСИСКИ Наскоро БЕЗБЕДЕТЕ НЕКОИ ФИНАНСИСКО ВЕРУВАЕ ОД КОРОНАВИРУС. ВЕРУВАЕ ОД КОРОНАВИРУС. Адвокатите се договорија на 2 УСД ПРАВИЛНИЦИТЕ ДОГОВОРОТ НА ТРИЛИНА ДРУГОВСКИ ДЕЛОВНО ОВДЕ ОВА ТРИЛИОН СПОДЕЛУВАТЕ СЕ ЗДРАВО ОВОЈ Утро. Утрово. КАКО ПРЕДВИДЕНА, 250Е 250 милијарди долари КАКО СЕ ПРОДОЛУВА, 250 милијарди долари ќе бидат распределени на невработеноста Бидете распределени на осигурување за невработеност, помагајќи им на фургон ОСИГУРУВАЕ, ПОМОГНУВА FЕ НА ПОВТОРНИТЕ АМЕРИКАНИ И ОВИЕ СО ОГЛАСНИТЕ АМЕРИКАНИТЕ И ОВИЕ СО ГОСПОДНИ ВАГИ. ВАГИ. ANЕ ANЕ уште 250 милијарди долари СИТЕ 250 милијарди американски долари директно ќе одат на американците во Директно одете на американците во формата на директен депозит или А ФОРМА НА ДИРЕКТНИОТ ДОПОЗИТ ИЛИ ФИЗИЧКИ ПРИРАЧНИК. ФИЗИЧКИ ПРИРАЧНИК. ОТТЕН, Лукас, има планови за ОТТЕН, Лукас, има планови за фондовите. ФОНДОВИ. >> Обидете се да го зачувате НЕ >> Обидете се да заштедите за да не знаете колку долго се тоа ЗНАЕТЕ КАКО ДОЛГИТЕ СИТЕ СЕ ДА СЕ ОДГОВОРНО. ПОДНЕСУВА НА ПОСТОЕ. >> Новинар: ЕДИНГ ЛИЦА >> Репортер: ЕДИНСТВЕН ЛУЕ што заработува 75.000 УСД ИЛИ ЛАА МОЕ Заработувајќи 75.000 УСД ИЛИ ЛАА МОЕ ДА СЕ ОЧЕКУВААТ ДА ЈА ДА ЈА ДА ЈА ДА ЈА ДА ЈА ДА ЈА ДА ЈА ДА ДА СЕ ОБЕДУВАТЕ 75,000 УСД. Очекувајте да добиете 1200 УСД. Мислам дека тоа е центарот EXTRA CA >> Мислам дека тоа е центарот ЕкстРА Калифорнија >> Репортер: ОБЕЗБЕДУВАЕ НА КУПЛИ >> Репортер: ЧОВЕКОВИТЕ што прават 150.000 УСД ИЛИ ЛЕСНИ ДОБИВ ДУБЛИ И 150,000 УСД ИЛИ ДОБИВ ДОБИВ ДВЕТЕЛИТЕ И РОДИТЕЛИТЕ ДА СЕ ДОДАЛУВААТ 500 американски долари Родителите добиваат дополнителни 500 УСД ЗА СЕКОЈ ДЕЦА ПОД 17. ЗА СЕКОЈ ДЕЦА ПО ПРЕД 17. >> СЕГА ЗА КОЛЕГ. Заштедете за колекцијата. Мислам дека тоа значи многу Мислам дека тоа значи многу работи за многу луѓе. СЕКОВИ ЗА МНОГУ ЛУЕ. >> Новинар: РЕТИРИ >> Новинар: ПОДНЕСУВАЕ ОД ОД СОЦИЈАЛНА БЕЗБЕДНОСТ КАКО ПОДНЕСУВАЕ НА СОЦИЈАЛНА БЕЗБЕДНОСТ КАКО НИВО САМО ДОБИВ КВАЛИТЕТ ПО ПОДОБРУВАЕ САМО СИТЕ ВКУПНО КВАЛИФИ ПО ПРЕДИЗВОЈОТ ПАР, ДО БАРАЕ ПРЕДГОВОРНОТО, НО РАБОТНИОТ АТТОРНИК ЗА ВРАБОТУВАЕ СЕ вели АТТОРНИОТ ЗА ВРАБОТУВА SЕ вели дека ИРВИТЕ МОРА ДА СЕ ТОА ВАША 2018 ИЛИ 2019 година ИРС МОUSTЕ ДА ГО ВАШИТЕ 2018 ИЛИ 2019 ДАНОВНО ВРААЕ НА ПОГЛАВЈЕ ВО ПОДРАВЈЕ ДО Враќање на ДАНОВОТ НА ПРИРАЧНИКОТ ПОДРАЧЈЕ ДО КВАЛИФИ. КВАЛИФИ >> Значи, ако имате сметка за банка >> Значи, ако имате сметководствена сметка за рекорд дека владата ЗА РЕКОРД ДЕКА УПРАВУВАЕТО САМО ЗА ЦЕЛИ НА РЕФОНД, САМО ЗА ЦЕЛИ НА РЕФОНДУВАЕ, WЕ САКАТЕ ДА СЕ РАБОТЕТЕ ДА СЕ САКАТЕ ДА СЕ РАБОТИТЕ ДА СЕ ОД ЕЛЕКТРОНСКО ДЕПОЗИТ. Електронски депозит. >> Новинар: НЕ СЕКОЈ Е >> Репортер: НЕ СЕКОЈ Е ЈА ПОБЕДИ ПРИРАЧНИК ПРОВЕД. ЗАБЕЛЕТЕТЕ СТЕМУЛУСНА ПРОВЕНА. СОВЕТНИЦИТЕ ДА СЕ РАБОТЕ ПОВЕЕ СОВЕТНИЦИТЕ ПОВЕЕ ПОВЕЕ ОД 198000 УСД ИЛИ ПОДНЕСУВААТ ПОДВИДНИЦИ 198.000 УСД ИЛИ ИНДИВИДУАЛИ Донесувајќи дома повеќе од 99.000 американски долари годишно ДОМА ПОВЕЕ ОД 99.000 УСД ГОДИНА НЕМА КВАЛИФИ. НЕМА КВАЛИФИ. ЧАСО АГО, ТРЕА ЧАСО АГО, СЕКЕРТАРИЈАТА ЗА БЕЗБЕДНОСНО СЕ ОБИДЕТЕ ОВА АМЕРИКАНИ Секретарот рече дека американците можат да очекуваат да ја видите таа пари МОЕ ДА ЈА ДА ГИ ГИ ГО ГОДИНЕТЕ ПАРИТЕ ДА ГО УПОТРЕБУВАТЕ ПАРИТЕЛИТЕ ДИРЕКТИНСКО ДОПОЗИТИВО НИВИОТ ДИРЕКТЕН ДОПОЗИТ СО ТРИ ВЕДЕКИ. Три недели. АКО НЕ СМЕ ДИРЕКТ ДАКО НЕ СМЕТЕ ДИРЕКТНА ДОПОЗИТИ, ETЕ СЕ ДА СЕ ДЕПОЗИТИ ПОВЕЕТЕ, GЕ СЕ ПРИРАЧНИТЕ ПРИРАЧНИК ВО РАЗВОЈОТ. ПРОВЕРИТЕ ВО РАЗВОЈОТ. ПРОТИВ, ТРИ НЕДЕЛИ. ПРОТИВ, ТРИ НЕДЕЛИ. ИЗВЕСТУВАЕ LИВОТ ВО ЈУГОВЕСТ

Кога можете да очекувате проверка на вашиот стимул?

videos, latest,
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>

< start="0.534" dur="3.002"> продавница за додатоци weathertech >>> ВИ ГЛЕДАТ КАННЕЛ 2, >

< start="3.537" dur="1.067"> >>> ВИ ГЛЕДАТ КАННЕЛ 2, ДОМ САМО НА ХОСТОН ЗА ВЕСТИ. >

< start="4.639" dur="1.7"> ДОМ НА ХОСТОН ЗА ВЕСТИ. >>> СТИХОВНА РАБОТА ДИЗИГИРАНА ЗА >

< start="6.341" dur="1.4"> >>> СТИЛОТ СОДРИНА ДИЗАЈНИРАНА ЗА ДОДЕЛУВА THEЕ НА ФРАГИЛНАТА ЕКОНОМИЈА А >

< start="7.775" dur="0.399"> ДОДЕТЕ ФРАГИЛНА ЕКОНОМИЈА ПОДГОТОВКИ. >

< start="8.176" dur="1.666"> КРАЈ >>> НАШАТА ПРИРОДНА ПОДАТОЦИ КАКО МНОГУ >

< start="9.844" dur="1.667"> >>> НАДВОРЕШНИТЕ ПРИРОДНИ ПОДАТОЦИ КАКО МОАТ АМЕРИКАНИТЕ ПОДНЕСУВА И КОГА СЕ ДА СЕ >

< start="11.545" dur="2.135"> АМЕРИКАНЦИТЕ ПОБОДИТЕ И КОГА СЕ КАКО ГО ПОДИГОВИТЕ НА НАШАТА веб-страница >

< start="13.714" dur="1.434"> НАЈДОБРА ПОДГОТОВНИК НА НАШИОТ веб-страница ДЕНЕС, И СМЕ LИВИМЕ ЦЕЛО >

< start="15.149" dur="1.767"> ДЕНЕС, И НИЕ ИВЕЕМЕ ЦЕЛО СО ТИМЕЛИНА ЗА >

< start="16.951" dur="2.201"> СО ТИМЕЛИНАТА ЗА СТИМУЛУСНИТЕ ПРОЕКЦИИ. >

< start="19.153" dur="1.601"> СТЕКУЛУСНИ ПРОВЕРИ. >> Новинар: ДА, КЕИТ, >

< start="20.788" dur="1.234"> >> Новинар: ДА, КЕИТ, АМЕРИКАНЦИТЕ САКАТЕ ДА ЗНАЕ ДВЕ ПОГОВОР >

< start="22.056" dur="2.301"> АМЕРИКАНИТЕ САКАТЕ ДА ЗНАЕ ДВЕ Најважни работи во врска со тоа што е предложено >

< start="24.358" dur="1.701"> СИТЕ ЗА ОДГОВОРНИОТ ПОДНЕСУВА СПИСУЛСКИОТ ПЛАН, КОГА Е СЕ >

< start="26.06" dur="1.1"> СТИМУЛСКИ ПЛАН, КОГА ILLЕ ЈА ПОБИДЕ ЕДНА ИЗВЕДУВАА ВО >

< start="27.194" dur="3.636"> ПОБЕДЕТЕ ЕДНА ЧЕКВИ ВО СВОЈОТ МАЛБОКС, И КАКО МНОГУ? >

< start="30.865" dur="1.801"> НИВОТО МИЛБОКС, И КАКО МНОГУ? ТОА ЗВУК СЕ СМЕЕ АМЕРИКАНИ >

< start="32.7" dur="1.501"> ТОА ЗВУЧНИ САМО АМЕРИКАНИТЕ МОЕ МНОГУ БЕЗ РЕЗИМЕ НЕКОИ ФИНАНСИСКИ >

< start="34.202" dur="3.002"> Наскоро БЕЗБЕДЕТЕ НЕКОИ ФИНАНСИСКО ВЕРУВАЕ ОД КОРОНАВИРУС. >

< start="37.205" dur="1.434"> ВЕРУВАЕ ОД КОРОНАВИРУС. Адвокатите се договорија на 2 УСД >

< start="38.673" dur="1.2"> ПРАВИЛНИЦИТЕ ДОГОВОРОТ НА ТРИЛИНА ДРУГОВСКИ ДЕЛОВНО ОВДЕ ОВА >

< start="39.874" dur="0.399"> ТРИЛИОН СПОДЕЛУВАТЕ СЕ ЗДРАВО ОВОЈ Утро. >

< start="40.274" dur="2.902"> Утрово. КАКО ПРЕДВИДЕНА, 250Е 250 милијарди долари >

< start="43.21" dur="2.268"> КАКО СЕ ПРОДОЛУВА, 250 милијарди долари ќе бидат распределени на невработеноста >

< start="45.48" dur="1.567"> Бидете распределени на осигурување за невработеност, помагајќи им на фургон >

< start="47.081" dur="1.601"> ОСИГУРУВАЕ, ПОМОГНУВА FЕ НА ПОВТОРНИТЕ АМЕРИКАНИ И ОВИЕ СО ОГЛАСНИТЕ >

< start="48.683" dur="1.033"> АМЕРИКАНИТЕ И ОВИЕ СО ГОСПОДНИ ВАГИ. >

< start="49.751" dur="1.5"> ВАГИ. ANЕ ANЕ уште 250 милијарди долари >

< start="51.286" dur="1.7"> СИТЕ 250 милијарди американски долари директно ќе одат на американците во >

< start="53.021" dur="1.967"> Директно одете на американците во формата на директен депозит или А >

< start="54.989" dur="2.902"> ФОРМА НА ДИРЕКТНИОТ ДОПОЗИТ ИЛИ ФИЗИЧКИ ПРИРАЧНИК. >

< start="57.892" dur="2.768"> ФИЗИЧКИ ПРИРАЧНИК. ОТТЕН, Лукас, има планови за >

< start="60.695" dur="0.633"> ОТТЕН, Лукас, има планови за фондовите. >

< start="61.362" dur="1.901"> ФОНДОВИ. >> Обидете се да го зачувате НЕ >

< start="63.298" dur="1.033"> >> Обидете се да заштедите за да не знаете колку долго се тоа >

< start="64.366" dur="0.399"> ЗНАЕТЕ КАКО ДОЛГИТЕ СИТЕ СЕ ДА СЕ ОДГОВОРНО. >

< start="64.799" dur="1"> ПОДНЕСУВА НА ПОСТОЕ. >> Новинар: ЕДИНГ ЛИЦА >

< start="65.833" dur="1.901"> >> Репортер: ЕДИНСТВЕН ЛУЕ што заработува 75.000 УСД ИЛИ ЛАА МОЕ >

< start="67.736" dur="2.067"> Заработувајќи 75.000 УСД ИЛИ ЛАА МОЕ ДА СЕ ОЧЕКУВААТ ДА ЈА ДА ЈА ДА ЈА ДА ЈА ДА ЈА ДА ЈА ДА ЈА ДА ДА СЕ ОБЕДУВАТЕ 75,000 УСД. >

< start="69.805" dur="4.002"> Очекувајте да добиете 1200 УСД. Мислам дека тоа е центарот EXTRA CA >

< start="73.808" dur="1.834"> >> Мислам дека тоа е центарот ЕкстРА Калифорнија >> Репортер: ОБЕЗБЕДУВАЕ НА КУПЛИ >

< start="75.643" dur="2.368"> >> Репортер: ЧОВЕКОВИТЕ што прават 150.000 УСД ИЛИ ЛЕСНИ ДОБИВ ДУБЛИ И >

< start="78.013" dur="1.8"> 150,000 УСД ИЛИ ДОБИВ ДОБИВ ДВЕТЕЛИТЕ И РОДИТЕЛИТЕ ДА СЕ ДОДАЛУВААТ 500 американски долари >

< start="79.815" dur="1.867"> Родителите добиваат дополнителни 500 УСД ЗА СЕКОЈ ДЕЦА ПОД 17. >

< start="81.716" dur="1.1"> ЗА СЕКОЈ ДЕЦА ПО ПРЕД 17. >> СЕГА ЗА КОЛЕГ. >

< start="82.85" dur="1.601"> Заштедете за колекцијата. Мислам дека тоа значи многу >

< start="84.452" dur="0.766"> Мислам дека тоа значи многу работи за многу луѓе. >

< start="85.22" dur="0.967"> СЕКОВИ ЗА МНОГУ ЛУЕ. >> Новинар: РЕТИРИ >

< start="86.221" dur="1.3"> >> Новинар: ПОДНЕСУВАЕ ОД ОД СОЦИЈАЛНА БЕЗБЕДНОСТ КАКО >

< start="87.556" dur="2.434"> ПОДНЕСУВАЕ НА СОЦИЈАЛНА БЕЗБЕДНОСТ КАКО НИВО САМО ДОБИВ КВАЛИТЕТ ПО ПОДОБРУВАЕ >

< start="90.025" dur="2.501"> САМО СИТЕ ВКУПНО КВАЛИФИ ПО ПРЕДИЗВОЈОТ ПАР, ДО БАРАЕ >

< start="92.561" dur="1.333"> ПРЕДГОВОРНОТО, НО РАБОТНИОТ АТТОРНИК ЗА ВРАБОТУВАЕ СЕ вели >

< start="93.929" dur="2.601"> АТТОРНИОТ ЗА ВРАБОТУВА SЕ вели дека ИРВИТЕ МОРА ДА СЕ ТОА ВАША 2018 ИЛИ 2019 година >

< start="96.532" dur="1.8"> ИРС МОUSTЕ ДА ГО ВАШИТЕ 2018 ИЛИ 2019 ДАНОВНО ВРААЕ НА ПОГЛАВЈЕ ВО ПОДРАВЈЕ ДО >

< start="98.366" dur="0.467"> Враќање на ДАНОВОТ НА ПРИРАЧНИКОТ ПОДРАЧЈЕ ДО КВАЛИФИ. >

< start="98.834" dur="2.001"> КВАЛИФИ >> Значи, ако имате сметка за банка >

< start="100.836" dur="1.567"> >> Значи, ако имате сметководствена сметка за рекорд дека владата >

< start="102.437" dur="1.534"> ЗА РЕКОРД ДЕКА УПРАВУВАЕТО САМО ЗА ЦЕЛИ НА РЕФОНД, >

< start="104.005" dur="2.135"> САМО ЗА ЦЕЛИ НА РЕФОНДУВАЕ, WЕ САКАТЕ ДА СЕ РАБОТЕТЕ ДА СЕ >

< start="106.141" dur="0.733"> САКАТЕ ДА СЕ РАБОТИТЕ ДА СЕ ОД ЕЛЕКТРОНСКО ДЕПОЗИТ. >

< start="106.875" dur="1.167"> Електронски депозит. >> Новинар: НЕ СЕКОЈ Е >

< start="108.043" dur="1.4"> >> Репортер: НЕ СЕКОЈ Е ЈА ПОБЕДИ ПРИРАЧНИК ПРОВЕД. >

< start="109.444" dur="2.735"> ЗАБЕЛЕТЕТЕ СТЕМУЛУСНА ПРОВЕНА. СОВЕТНИЦИТЕ ДА СЕ РАБОТЕ ПОВЕЕ >

< start="112.18" dur="1.467"> СОВЕТНИЦИТЕ ПОВЕЕ ПОВЕЕ ОД 198000 УСД ИЛИ ПОДНЕСУВААТ ПОДВИДНИЦИ >

< start="113.649" dur="2.635"> 198.000 УСД ИЛИ ИНДИВИДУАЛИ Донесувајќи дома повеќе од 99.000 американски долари годишно >

< start="116.285" dur="4.47"> ДОМА ПОВЕЕ ОД 99.000 УСД ГОДИНА НЕМА КВАЛИФИ. >

< start="120.756" dur="2.068"> НЕМА КВАЛИФИ. ЧАСО АГО, ТРЕА >

< start="122.858" dur="1.5"> ЧАСО АГО, СЕКЕРТАРИЈАТА ЗА БЕЗБЕДНОСНО СЕ ОБИДЕТЕ ОВА АМЕРИКАНИ >

< start="124.36" dur="2.3"> Секретарот рече дека американците можат да очекуваат да ја видите таа пари >

< start="126.662" dur="1.3"> МОЕ ДА ЈА ДА ГИ ГИ ГО ГОДИНЕТЕ ПАРИТЕ ДА ГО УПОТРЕБУВАТЕ ПАРИТЕЛИТЕ ДИРЕКТИНСКО ДОПОЗИТИВО >

< start="127.963" dur="0.8"> НИВИОТ ДИРЕКТЕН ДОПОЗИТ СО ТРИ ВЕДЕКИ. >

< start="128.797" dur="2.001"> Три недели. АКО НЕ СМЕ ДИРЕКТ >

< start="130.799" dur="1.367"> ДАКО НЕ СМЕТЕ ДИРЕКТНА ДОПОЗИТИ, ETЕ СЕ ДА СЕ >

< start="132.167" dur="1.267"> ДЕПОЗИТИ ПОВЕЕТЕ, GЕ СЕ ПРИРАЧНИТЕ ПРИРАЧНИК ВО РАЗВОЈОТ. >

< start="133.469" dur="1.5"> ПРОВЕРИТЕ ВО РАЗВОЈОТ. ПРОТИВ, ТРИ НЕДЕЛИ. >

< start="135.004" dur="1.266"> ПРОТИВ, ТРИ НЕДЕЛИ. ИЗВЕСТУВАЕ LИВОТ ВО ЈУГОВЕСТ >