s images and subtitles

Ај момци, добредојде назад во друга епизода од моите нови минисерии: Музички музики, каде цртам карактер дизајн од музички жанрови Ние направивме поп, рок ... И денес ќе се подготвиме Хип Хоп! (риболов) Се чувствувам како хип-хоп и рапот е сè за тој метеж, тој стил, знаете, тој проток Затоа се обидувам да влезам во енергијата. Го добив лажен златен ѓердан овде со R на него Ја добив маицата на Пикачу, бидејќи Пикачу е супер гангстерски. Makeе направиме супер допир карактер. Па ајде да го сториме тоа! Музички музеи: Хип Хоп! / Рап За да го започнеме нашиот карактер, создадовме: Табла за расположение! Во оваа серија. Започнував со табла за расположение за да се обидам да го доловам тој лик Ова е расположението за кое што сакам, овој вид на улична облека, урбана, знаете, Мало Токио, некои неонски светла Мислам дека можеби кул тетоважа. Се чувствувам како од овие слики, таа изгледа како Лидерот во мафија на улицата во Токио, кој порасна на улиците, има приказна да раскаже и дека ќе го искористи задникот! Да почнеме да скицираме и да видиме со што можеме да дојдеме! Да, размислувам дека може да има кратка коса, можеби носи супер ладна облека со качулка. I'mе се обидам да го обојам во брзо брзо време Се чувствувам како таа помина пет плати на оваа наметка со качулка. Се чувствувам како таа needs треба Златен ланец, знаете Изгледа дека може да биде на насловната страница на списанијата Комплекс. Навистина ми се допаѓа како изгледа досега Keepе продолжам да работам на тоа и наскоро ќе проверам (кликнување) Ај момци, добредојде назад и еве го напредокот на нашата муза досега со позадината и засенчување Јас се обидувам да и дадам поинстериозен изглед. И мојата табла за расположение доаѓа супер корисна Можете да видите некои од сличностите што сум ги имал. Значи, една работа од менувачот на расположенија што навистина ја сакав беше оваа змија тетоважа! Ова ќе биде толку кул за да се додаде во дизајнот. И така, ајде да give подариме змија тетоважа! Обично кога луѓето добиваат тетоважи, тоа им значи нешто, па можеби и нејзиното име е како Мамба! Што ако на нејзините чизми им се допаѓаат, страшни ланчиња на нив Се надевам дека момците размислувате за совршено име за неа !. Јас би сакал вашите предлози. Затоа, ќе работам на тоа и наскоро ќе проверам! (кликнување) Да, се чувствувам како таа навистина да се соедини! Јас сакам дека таа е различна од другите музички музи Hasе има како мистериозен метеж. Додадов неколку жици на худи, обидувајќи се да ја направат оваа облека со капути да изгледа навистина кул Јас исто така се чувствувам како да се појавува како меур Знаеш што? Треба да ја истрошиме! Сега, да додадеме знаци на пари Растејќи, отсекогаш сум имал различни фази на музика и дефинитивно има како фаза на хип-хоп рап Слушав како Чинги, Лил Вејн, 50 центи, Еминем Скриено и некаде на YouTube е видеото од мене во деветто одделение танцувајќи во трговскиот центар Веројатно имам некои од оние вештини за танцување останати. Веројатно ќе ви покажам еден ден, но јас ќе го завршам ова - и наскоро ќе проверам! (кликнување) Музеј Јо Хип-хоп! Тоа е ВРЕМЕ НА ДОБОВНИК! Анаконда! Светлечки светла! Контрола на губење! Спуштете го како жешко! Сега имаме три музички музи: поп, рок и хип-хоп! / рап Вие момци ми помагате да ги именувам овие музеи И, ако имате совршено име за неа, би сакал да ги знам вашите предлози! Дечки, следната недела ќе ви откриам - корицата за Нима! Да, јас сум супер возбуден. Со години работев на ова И така, ќе ви го откријам насловната страница и ќе ве известам детали за тоа како да имате копија! Огромна огромна „Благодарам“ на сите што добија нешто од мојот епски грабеж настан досега, толку многу распродадени отпечатоци и мојата книга цветаат - Официјално сме распродадени Ви благодариме на сите што грабнаа копија Останаа неколку дена за мојот настан со епска плен Ако некогаш сте посакале нешто од мојата продавница, дојдете зграпчете го пред да заврши сè. Проверете сè на rossdraws.com/epicloot И следниот жанр на музички музеи е: Класично Да, ќе биде елегантно, еп, фантазија. That'sе излезе за две недели. Бидете сигурни дека сте тука за откритието на насловната страна на Нима! Не заборавајте да се претплатите. Запомнете: Секој ден е Ден со боја на Dodge! (кликнување)

< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>

< start="2.11" dur="6.71"> Ај момци, добредојде назад во друга епизода од моите нови минисерии: Музички музики, каде цртам карактер дизајн од музички жанрови >

< start="8.83" dur="3.199"> Ние направивме поп, рок ... И денес ќе се подготвиме >

< start="13.64" dur="2.2"> Хип Хоп! (риболов) >

< start="18.7" dur="7"> Се чувствувам како хип-хоп и рапот е сè за тој метеж, тој стил, знаете, тој проток >

< start="25.7" dur="4.81"> Затоа се обидувам да влезам во енергијата. Го добив лажен златен ѓердан овде со R на него >

< start="30.51" dur="7.37"> Ја добив маицата на Пикачу, бидејќи Пикачу е супер гангстерски. Makeе направиме супер допир карактер. Па ајде да го сториме тоа! Музички музеи: >

< start="38.66" dur="2"> Хип Хоп! / Рап >

< start="43.9" dur="3.58"> За да го започнеме нашиот карактер, создадовме: Табла за расположение! >

< start="47.48" dur="4.36"> Во оваа серија. Започнував со табла за расположение за да се обидам да го доловам тој лик >

< start="51.84" dur="6.689"> Ова е расположението за кое што сакам, овој вид на улична облека, урбана, знаете, Мало Токио, некои неонски светла >

< start="58.53" dur="4.29"> Мислам дека можеби кул тетоважа. Се чувствувам како од овие слики, таа изгледа како >

< start="63.46" dur="6.8"> Лидерот во мафија на улицата во Токио, кој порасна на улиците, има приказна да раскаже и дека ќе го искористи задникот! >

< start="71.17" dur="2.449"> Да почнеме да скицираме и да видиме со што можеме да дојдеме! >

< start="83.43" dur="7.489"> Да, размислувам дека може да има кратка коса, можеби носи супер ладна облека со качулка. I'mе се обидам да го обојам во брзо брзо време >

< start="98.73" dur="4.219"> Се чувствувам како таа помина пет плати на оваа наметка со качулка. Се чувствувам како таа needs треба >

< start="103.8" dur="2"> Златен ланец, знаете >

< start="105.87" dur="5.059"> Изгледа дека може да биде на насловната страница на списанијата Комплекс. Навистина ми се допаѓа како изгледа досега >

< start="110.93" dur="2.04"> Keepе продолжам да работам на тоа и наскоро ќе проверам (кликнување) >

< start="125.2" dur="5.449"> Ај момци, добредојде назад и еве го напредокот на нашата муза досега со позадината и засенчување >

< start="130.649" dur="4.74"> Јас се обидувам да и дадам поинстериозен изглед. И мојата табла за расположение доаѓа супер корисна >

< start="135.39" dur="6.72"> Можете да видите некои од сличностите што сум ги имал. Значи, една работа од менувачот на расположенија што навистина ја сакав беше >

< start="142.72" dur="7.429"> оваа змија тетоважа! Ова ќе биде толку кул за да се додаде во дизајнот. И така, ајде да give подариме змија тетоважа! >

< start="153.94" dur="4.729"> Обично кога луѓето добиваат тетоважи, тоа им значи нешто, па можеби и нејзиното име е како >

< start="158.669" dur="1.691"> Мамба! >

< start="160.36" dur="4.309"> Што ако на нејзините чизми им се допаѓаат, страшни ланчиња на нив >

< start="165.72" dur="6.02"> Се надевам дека момците размислувате за совршено име за неа !. Јас би сакал вашите предлози. Затоа, ќе работам на тоа и наскоро ќе проверам! (кликнување) >

< start="183.18" dur="4.58"> Да, се чувствувам како таа навистина да се соедини! Јас сакам дека таа е различна од другите музички музи >

< start="187.76" dur="5.46"> Hasе има како мистериозен метеж. Додадов неколку жици на худи, обидувајќи се да ја направат оваа облека со капути да изгледа навистина кул >

< start="193.22" dur="2.489"> Јас исто така се чувствувам како да се појавува како меур >

< start="201.629" dur="4.37"> Знаеш што? Треба да ја истрошиме! Сега, да додадеме знаци на пари >

< start="207.84" dur="4.85"> Растејќи, отсекогаш сум имал различни фази на музика и дефинитивно има како фаза на хип-хоп рап >

< start="212.69" dur="4.049"> Слушав како Чинги, Лил Вејн, 50 центи, Еминем >

< start="216.98" dur="5.24"> Скриено и некаде на YouTube е видеото од мене во деветто одделение танцувајќи во трговскиот центар >

< start="231.44" dur="7.08"> Веројатно имам некои од оние вештини за танцување останати. Веројатно ќе ви покажам еден ден, но јас ќе го завршам ова - и наскоро ќе проверам! (кликнување) >

< start="253.84" dur="2.28"> Музеј Јо Хип-хоп! Тоа е ВРЕМЕ НА ДОБОВНИК! >

< start="266.32" dur="2"> Анаконда! >

< start="270.46" dur="2"> Светлечки светла! >

< start="277.22" dur="2"> Контрола на губење! >

< start="281.84" dur="2"> Спуштете го како жешко! >

< start="298.84" dur="3.56"> Сега имаме три музички музи: поп, рок и хип-хоп! >

< start="303.05" dur="1.04"> / рап >

< start="304.09" dur="1.77"> Вие момци ми помагате да ги именувам овие музеи >

< start="305.86" dur="6.87"> И, ако имате совршено име за неа, би сакал да ги знам вашите предлози! Дечки, следната недела ќе ви откриам - корицата >

< start="313.22" dur="3.709"> за Нима! Да, јас сум супер возбуден. Со години работев на ова >

< start="317" dur="5"> И така, ќе ви го откријам насловната страница и ќе ве известам детали за тоа како да имате копија! Огромна огромна >

< start="322" dur="6.419"> „Благодарам“ на сите што добија нешто од мојот епски грабеж настан досега, толку многу распродадени отпечатоци и мојата книга цветаат - >

< start="328.42" dur="3.75"> Официјално сме распродадени Ви благодариме на сите што грабнаа копија >

< start="332.48" dur="2.21"> Останаа неколку дена за мојот настан со епска плен >

< start="334.69" dur="8.49"> Ако некогаш сте посакале нешто од мојата продавница, дојдете зграпчете го пред да заврши сè. Проверете сè на rossdraws.com/epicloot >

< start="343.18" dur="1.42"> И следниот жанр на музички музеи е: >

< start="345.53" dur="2.51"> Класично Да, ќе биде елегантно, >

< start="348.65" dur="6.769"> еп, фантазија. That'sе излезе за две недели. Бидете сигурни дека сте тука за откритието на насловната страна на Нима! Не заборавајте да се претплатите. Запомнете: >

< start="356" dur="2"> Секој ден е Ден со боја на Dodge! (кликнување) >