s images and subtitles

Hej djema, mirëpresim përsëri në një episod të miniserive të mia të reja: Muzetë e Muzikës, ku vizatoj dizajn personazhi nga zhanret e muzikës Ne bëmë pop, rock ... Dhe sot do të tërheqim Hip Hop! (Beatboxing) Ndjehem si hip hop dhe rapi ka të bëjë me atë mashtrim, atë stil, e dini, ajo rrjedhë Kështu që unë jam duke u përpjekur për të marrë në energji. Mora gjerdanin tim të rremë ari pikërisht këtu me një R në të Mora bluzën time Pikachu, sepse Pikachu është super gangster. Do të bëjmë një karakter super dope. Kështu që le ta bëjmë! Muzetë e muzikës: Hip Hop! / Rap Për të filluar karakterin tonë, ne kemi krijuar: Një tabelë humori! Në këtë seri. Unë kam filluar duke filluar me një gjendje të humorit në përpjekje për të kapur atë personazh Kjo është disponimi për të cilin unë jam duke kërkuar, këtë lloj veshjesh në rrugë, urbane, ju e dini, Tokio e Vogël, disa drita neoni Unë mendoj se ndoshta një tatuazh i lezetshëm. Ndjehem si nga këto imazhe, ajo duket si një Udhëheqësi mafioz i rrugës Tokio, i cili u rrit në rrugë, ka një histori për të treguar dhe është gati të godasë ca prapanicë! Le të fillojmë të skicojmë dhe të shohim se çfarë mund të dalim! Po, unë jam duke menduar se ajo mund të ketë flokë të shkurtër, ndoshta ajo ka veshur një mantel me kapuç super të lezetshëm. Unë do të përpiqem ta ngjyros atë në të vërtetë të shpejtë Ndjehem sikur ajo kaloi pesë pagesa mbi këtë rrobë me kapuç. Ndjehem sikur ajo ka nevojë për një Zinxhir ari, e dini Duket sikur mund të ishte në kopertinën e revistave Komplekse. Më pëlqen vërtet se si po shikon deri tani Do të vazhdoj punën në të, dhe do të kontrolloj shpejt (duke klikuar) Hej djema, mirëpresim prapa dhe këtu është përparimi i muzikës sonë deri më tani me sfondin dhe hijen Unë jam duke u përpjekur t'i jap asaj një pamje më misterioze. Dhe tabela ime e humorit po vjen super e dobishme Ju mund të shihni disa nga ngjashmëritë që kam pasur. Kështu që një gjë nga kutia e humorit që unë me të vërtetë e doja shumë kjo tatuazh gjarpri! Kjo do të ishte aq e ftohtë për të shtuar në dizajn. Dhe kështu, le t'i japim asaj një tatuazh gjarpri! Zakonisht kur njerëzit marrin tatuazhe, do të thotë diçka për ta, kështu që mbase emri i saj është si Mamba! Po sikur çizmet e saj t’i pëlqejnë, dantella mbresëlënëse mbi to Shpresoj se ju djema po mendoni për emrin e përsosur për të !. Unë do të doja sugjerimet tuaja. Kështu që unë do të punoj në të, dhe unë do të kontrolloj shpejt! (Clicking) Po, ndihem sikur ajo po mblidhet vërtet! Unë e dua që ajo është e ndryshme nga muzetë e tjera të muzikës Ajo do të ketë si një mashtrim misterioz. Unë shtova disa tela me kapuç, duke u përpjekur ta bëj këtë mantel me kapuç të duket vërtet i lezetshëm Po ndjehem gjithashtu si popup si një flluskë Ti e di cfare Ne duhet ta përkëdhelim atë! Tani, le të shtojmë shenja parash Duke u rritur, unë gjithmonë kam pasur faza të ndryshme të muzikës dhe ka përfundimisht si një fazë rap-hip-hop I dëgjoja si Chingy, Lil Wayne, 50 përqind, Eminem E fshehur edhe diku në YouTube është video e meje në klasën e nëntë që kërcej në qendër Unë ndoshta kam mbetur nga ato aftësi vallëzimi të mbetura. Unë me siguri do t'ju tregoj një ditë, por thjesht do ta përfundoj këtë - dhe do të kontrolloj shpejt! (Clicking) Muze Yo Hip-hop! IMEshtë KOHA DODGE COLOR! Anaconda! Drita vezulluese! Humbja e Kontrollit! Hidhni si të nxehtë! Tani kemi tre muze muzikore: pop, rock dhe hip-hop! / rap Ju djema po më ndihmoni për të përmendur këto muze Dhe kështu, nëse ju keni një emër të përsosur për të, unë do të doja të di sugjerimet tuaja! Djema, javën e ardhshme do të zbuloj - kopertina për Nima! Po, jam super i emocionuar. Unë kam punuar në këtë për vite me rradhë Dhe kështu unë do të zbuloj kopertinën dhe do t'ju njoftoj detaje se si të kapni një kopje! Një i madh i madh 'Faleminderit' për të gjithë ata që morën diçka nga ngjarja ime e grabitjes epike deri më tani, aq shumë printime të shitura dhe lulëzimi i librit tim - Zyrtarisht jemi shitur Faleminderit për të gjithë ata që morën një kopje Kanë mbetur disa ditë për ngjarjen time të pre e epikut Nëse keni kërkuar ndonjëherë diçka nga dyqani im, hajde kap para se të shkojë gjithçka. Ju shikoni gjithçka në rossdraws.com/epicloot Dhe zhanri tjetër i muzeve muzikore është: Po klasike, do të jetë elegante, epike, fantazi. Kjo do të dalë në dy javë. Sigurohuni që jeni këtu për të zbuluar kopertinat e Nima! Mos harroni të regjistroheni. Mbani mend: Do ditë është një ditë me Dodge Color! (Clicking)

< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>

< start="2.11" dur="6.71"> Hej djema, mirëpresim përsëri në një episod të miniserive të mia të reja: Muzetë e Muzikës, ku vizatoj dizajn personazhi nga zhanret e muzikës >

< start="8.83" dur="3.199"> Ne bëmë pop, rock ... Dhe sot do të tërheqim >

< start="13.64" dur="2.2"> Hip Hop! (Beatboxing) >

< start="18.7" dur="7"> Ndjehem si hip hop dhe rapi ka të bëjë me atë mashtrim, atë stil, e dini, ajo rrjedhë >

< start="25.7" dur="4.81"> Kështu që unë jam duke u përpjekur për të marrë në energji. Mora gjerdanin tim të rremë ari pikërisht këtu me një R në të >

< start="30.51" dur="7.37"> Mora bluzën time Pikachu, sepse Pikachu është super gangster. Do të bëjmë një karakter super dope. Kështu që le ta bëjmë! Muzetë e muzikës: >

< start="38.66" dur="2"> Hip Hop! / Rap >

< start="43.9" dur="3.58"> Për të filluar karakterin tonë, ne kemi krijuar: Një tabelë humori! >

< start="47.48" dur="4.36"> Në këtë seri. Unë kam filluar duke filluar me një gjendje të humorit në përpjekje për të kapur atë personazh >

< start="51.84" dur="6.689"> Kjo është disponimi për të cilin unë jam duke kërkuar, këtë lloj veshjesh në rrugë, urbane, ju e dini, Tokio e Vogël, disa drita neoni >

< start="58.53" dur="4.29"> Unë mendoj se ndoshta një tatuazh i lezetshëm. Ndjehem si nga këto imazhe, ajo duket si një >

< start="63.46" dur="6.8"> Udhëheqësi mafioz i rrugës Tokio, i cili u rrit në rrugë, ka një histori për të treguar dhe është gati të godasë ca prapanicë! >

< start="71.17" dur="2.449"> Le të fillojmë të skicojmë dhe të shohim se çfarë mund të dalim! >

< start="83.43" dur="7.489"> Po, unë jam duke menduar se ajo mund të ketë flokë të shkurtër, ndoshta ajo ka veshur një mantel me kapuç super të lezetshëm. Unë do të përpiqem ta ngjyros atë në të vërtetë të shpejtë >

< start="98.73" dur="4.219"> Ndjehem sikur ajo kaloi pesë pagesa mbi këtë rrobë me kapuç. Ndjehem sikur ajo ka nevojë për një >

< start="103.8" dur="2"> Zinxhir ari, e dini >

< start="105.87" dur="5.059"> Duket sikur mund të ishte në kopertinën e revistave Komplekse. Më pëlqen vërtet se si po shikon deri tani >

< start="110.93" dur="2.04"> Do të vazhdoj punën në të, dhe do të kontrolloj shpejt (duke klikuar) >

< start="125.2" dur="5.449"> Hej djema, mirëpresim prapa dhe këtu është përparimi i muzikës sonë deri më tani me sfondin dhe hijen >

< start="130.649" dur="4.74"> Unë jam duke u përpjekur t'i jap asaj një pamje më misterioze. Dhe tabela ime e humorit po vjen super e dobishme >

< start="135.39" dur="6.72"> Ju mund të shihni disa nga ngjashmëritë që kam pasur. Kështu që një gjë nga kutia e humorit që unë me të vërtetë e doja shumë >

< start="142.72" dur="7.429"> kjo tatuazh gjarpri! Kjo do të ishte aq e ftohtë për të shtuar në dizajn. Dhe kështu, le t'i japim asaj një tatuazh gjarpri! >

< start="153.94" dur="4.729"> Zakonisht kur njerëzit marrin tatuazhe, do të thotë diçka për ta, kështu që mbase emri i saj është si >

< start="158.669" dur="1.691"> Mamba! >

< start="160.36" dur="4.309"> Po sikur çizmet e saj t’i pëlqejnë, dantella mbresëlënëse mbi to >

< start="165.72" dur="6.02"> Shpresoj se ju djema po mendoni për emrin e përsosur për të !. Unë do të doja sugjerimet tuaja. Kështu që unë do të punoj në të, dhe unë do të kontrolloj shpejt! (Clicking) >

< start="183.18" dur="4.58"> Po, ndihem sikur ajo po mblidhet vërtet! Unë e dua që ajo është e ndryshme nga muzetë e tjera të muzikës >

< start="187.76" dur="5.46"> Ajo do të ketë si një mashtrim misterioz. Unë shtova disa tela me kapuç, duke u përpjekur ta bëj këtë mantel me kapuç të duket vërtet i lezetshëm >

< start="193.22" dur="2.489"> Po ndjehem gjithashtu si popup si një flluskë >

< start="201.629" dur="4.37"> Ti e di cfare Ne duhet ta përkëdhelim atë! Tani, le të shtojmë shenja parash >

< start="207.84" dur="4.85"> Duke u rritur, unë gjithmonë kam pasur faza të ndryshme të muzikës dhe ka përfundimisht si një fazë rap-hip-hop >

< start="212.69" dur="4.049"> I dëgjoja si Chingy, Lil Wayne, 50 përqind, Eminem >

< start="216.98" dur="5.24"> E fshehur edhe diku në YouTube është video e meje në klasën e nëntë që kërcej në qendër >

< start="231.44" dur="7.08"> Unë ndoshta kam mbetur nga ato aftësi vallëzimi të mbetura. Unë me siguri do t'ju tregoj një ditë, por thjesht do ta përfundoj këtë - dhe do të kontrolloj shpejt! (Clicking) >

< start="253.84" dur="2.28"> Muze Yo Hip-hop! IMEshtë KOHA DODGE COLOR! >

< start="266.32" dur="2"> Anaconda! >

< start="270.46" dur="2"> Drita vezulluese! >

< start="277.22" dur="2"> Humbja e Kontrollit! >

< start="281.84" dur="2"> Hidhni si të nxehtë! >

< start="298.84" dur="3.56"> Tani kemi tre muze muzikore: pop, rock dhe hip-hop! >

< start="303.05" dur="1.04"> / rap >

< start="304.09" dur="1.77"> Ju djema po më ndihmoni për të përmendur këto muze >

< start="305.86" dur="6.87"> Dhe kështu, nëse ju keni një emër të përsosur për të, unë do të doja të di sugjerimet tuaja! Djema, javën e ardhshme do të zbuloj - kopertina >

< start="313.22" dur="3.709"> për Nima! Po, jam super i emocionuar. Unë kam punuar në këtë për vite me rradhë >

< start="317" dur="5"> Dhe kështu unë do të zbuloj kopertinën dhe do t'ju njoftoj detaje se si të kapni një kopje! Një i madh i madh >

< start="322" dur="6.419"> 'Faleminderit' për të gjithë ata që morën diçka nga ngjarja ime e grabitjes epike deri më tani, aq shumë printime të shitura dhe lulëzimi i librit tim - >

< start="328.42" dur="3.75"> Zyrtarisht jemi shitur Faleminderit për të gjithë ata që morën një kopje >

< start="332.48" dur="2.21"> Kanë mbetur disa ditë për ngjarjen time të pre e epikut >

< start="334.69" dur="8.49"> Nëse keni kërkuar ndonjëherë diçka nga dyqani im, hajde kap para se të shkojë gjithçka. Ju shikoni gjithçka në rossdraws.com/epicloot >

< start="343.18" dur="1.42"> Dhe zhanri tjetër i muzeve muzikore është: >

< start="345.53" dur="2.51"> Po klasike, do të jetë elegante, >

< start="348.65" dur="6.769"> epike, fantazi. Kjo do të dalë në dy javë. Sigurohuni që jeni këtu për të zbuluar kopertinat e Nima! Mos harroni të regjistroheni. Mbani mend: >

< start="356" dur="2"> Do ditë është një ditë me Dodge Color! (Clicking) >