196s Lauren Graham Përgjigjet 'Pyetjet e Djegies' së Ellen-it images and subtitles

Në rregull, unë do të lexoj një pyetje. Ju duhet të përgjigjeni gjëja e parë që ju vjen në mendje. Then-- [DING] - hidhni butonin. Por duhet të jetë një përgjigje e sinqertë, apo jo? Dita e Shën Valentinit është nesër. Cila është gjëja më romantike që keni bërë për dikë. [Qeshura] Unë - Unë-- [DING] Jo, pasi, pas. Nuk kam ndonje? A është ky problem? Po. Oh. Cila është gjëja më romantike që keni bërë për dikë? Ju bëni shkrimtarë dhe sende qielli. Unë nuk mund të konkurroj. Kurdoherë që Portia duhet të dalë nga qyteti, dhe unë nuk jam me të, E befasoj atë. Dhe unë e quaj hotelin. Dhe e vendosa. Dhe ata vendosën një gjë të madhe në formë zemre me petale trëndafilash në shtratin e saj. Kështu që kur ajo ecën në dhomë, tërë shtrati është e mbuluar me një petal trëndafili në formë zemre. Ellen, ju jeni një kablioner! Ju mund t'i bëni këto gjëra! [Qeshura] Kjo jo - nuk duhet të jesh kablioner për - Unë e di që jam i zhytur në mendime, og! [Qeshura] Cila është gjëja më e frikshme që keni bërë ndonjëherë? [DING] Vallëzoi në bar - Pas! [DING] [Qeshura] Pas. I shoh. Në rregull. Për shkak se nuk keni pse të telefononi? Ti je i vetmi që luan. [Qeshura] Më bën të mendoj për Xhelozhin. Dhe nëse - ju keni për të - menjëherë. Justshtë njësoj si rreziku. Në rregull. Nuk është aspak si Xhelozia. Jo. [Qeshura] Cila është gjëja juaj e preferuar për të bërë vetëm? Lexoni. [DING] Më vjen keq. Eshte e vertete. Cila eshte e preferuara jote-- Mërzita. Çfarë? Unë u tërbova për lexim, mendoj. Jo, ata nuk ju tallën. Oh. Oh ne rregull. Jo, ka vetëm disa gjarpërinj që i mbajmë atje. Cila është pjesa juaj e preferuar e trupit në seksin e kundërt? Butt. [Qeshura] Butt. [Qeshura] Kjo tingëllon sikur ju pëlqen vërtet. Më pëlqen. Nëse po kaloni nëpër kanale dhe e shihni veten në TV, do shikoni? Kurrë. [DING] Cilat tre sende do të merrnit me vete në një ishull të shkretë? Një fletore, një stilolaps dhe disa tequila. [Qeshura] [DING] Tequila! [DUARTROKITJE] Cila është gjëja më e mirë që ju ka ndodhur këtë javë deri tani? Duke qenë këtu Më ke munguar. Ju kam munguar edhe juve. [DING] [Qeshura] Kush ishte njeriu i famshëm i fundit që ju goditi ylli? Takova prapaskenën e Daniel Craig në Golden Globes. Dhe thashë diçka. Dhe ai qeshi. Dhe ai ishte si, haha! Dhe isha si, oh, e di, qesharake, apo jo? [Qeshura] Ai ishte aq i lezetshëm dhe i bukur. Ai është i mirë. Ai është i lezetshëm. [DING] Cila është një trend i modës që nuk e kuptoni? Unë nuk i kuptoj aq shumë xhinse që po ndodhin. Ata janë të gjerë, dhe ata janë të prerë, dhe ata janë me bel të lartë? Kjo nuk është e dobishme për askënd. [Qeshura] Jam dakort [DUARTROKITJE] E drejtë? I gjerë, i prerë. Në rregull. Për çfarë gënjen më shumë? Unë thjesht shkova te mjeku. Unë jam 5'9 ". Unë kam qenë 5'9 "gjithë jetën time. Doktori tha që nuk jam 5’9 ”. Unë jam 5'8 ". Kështu që unë kam gënjyer tërë jetën time për të qenë 5'9 ". Unë thjesht nuk e dija. Jam vërtet i çmendur për këtë. 5'9 "është shumë më e freskët, apo jo? [Dinging] Jo! Playlist i jashtëzakonshëm i Zoey transmetohet të dielat në 9:00 në NBC. Shikojeni. Ajo kendon. Dhe ajo është në një bar. Dhe ajo vallëzon. Do të kthehemi.

Lauren Graham Përgjigjet 'Pyetjet e Djegies' së Ellen-it

Ellen put her friend Lauren Graham in the hot seat to answer some of her “Burning Questions”! Find out Lauren's favorite body part on the opposite sex, and which reality show is her guilty pleasure. #LaurenGraham #BurningQuestions #TheEllenShow
ellentube, ellen games, ellen fans, the ellen degeneres show, bq, ellen, new burning questions, lauren graham, lauren graham funny, lauren graham ellen, ellen degeneres, new ellen, ellen burning questions, hilarious, lauren graham awkward, ellen tickets, ellen audience, lauren graham interview, burning questions, season 17, ellen funny interviews, lauren graham burning questions,
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>

< start="0" dur="0.27">>

< start="0.27" dur="1.08"> Në rregull, unë do të lexoj një pyetje. >

< start="1.35" dur="1.83"> Ju duhet të përgjigjeni gjëja e parë që ju vjen në mendje. >

< start="3.18" dur="0.15"> Then-- >

< start="3.33" dur="0.689"> [DING] >

< start="4.019" dur="0.708"> - hidhni butonin. >

< start="4.727" dur="2.323"> Por duhet të jetë një përgjigje e sinqertë, apo jo? >

< start="7.05" dur="1.68"> Dita e Shën Valentinit është nesër. >

< start="8.73" dur="2.61"> Cila është gjëja më romantike që keni bërë për dikë. >

< start="11.34" dur="2.64">>

< start="13.98" dur="1.18"> [Qeshura] >

< start="15.16" dur="0.5">>

< start="15.66" dur="0.79"> Unë - Unë-- >

< start="16.45" dur="0.65"> [DING] >

< start="17.1" dur="2.64"> Jo, pasi, pas. >

< start="19.74" dur="1.79"> Nuk kam ndonje? >

< start="21.53" dur="1.17"> A është ky problem? >

< start="22.7" dur="0.61"> Po. >

< start="23.31" dur="0.33"> Oh. >

< start="23.64" dur="2.292"> Cila është gjëja më romantike që keni bërë për dikë? >

< start="25.932" dur="1.718"> Ju bëni shkrimtarë dhe sende qielli. >

< start="27.65" dur="0.96"> Unë nuk mund të konkurroj. >

< start="28.61" dur="2.52"> Kurdoherë që Portia duhet të dalë nga qyteti, dhe unë nuk jam me të, >

< start="31.13" dur="0.78"> E befasoj atë. >

< start="31.91" dur="0.96"> Dhe unë e quaj hotelin. >

< start="32.87" dur="1.08"> Dhe e vendosa. >

< start="33.95" dur="3.18"> Dhe ata vendosën një gjë të madhe në formë zemre me petale trëndafilash >

< start="37.13" dur="0.843"> në shtratin e saj. >

< start="37.973" dur="1.917"> Kështu që kur ajo ecën në dhomë, tërë shtrati >

< start="39.89" dur="1.29"> është e mbuluar me një petal trëndafili në formë zemre. >

< start="41.18" dur="1.71"> Ellen, ju jeni një kablioner! >

< start="42.89" dur="1.44"> Ju mund t'i bëni këto gjëra! >

< start="44.33" dur="1.17"> [Qeshura] >

< start="45.5" dur="2.333"> Kjo jo - nuk duhet të jesh kablioner për - >

< start="47.833" dur="1.55"> Unë e di që jam i zhytur në mendime, og! >

< start="49.383" dur="1.727"> [Qeshura] >

< start="51.11" dur="2.98"> Cila është gjëja më e frikshme që keni bërë ndonjëherë? >

< start="54.09" dur="0.5"> [DING] >

< start="54.59" dur="0.84"> Vallëzoi në bar - >

< start="55.43" dur="1.344"> Pas! >

< start="56.774" dur="0.896"> [DING] >

< start="57.67" dur="0.896"> [Qeshura] >

< start="58.566" dur="0.754"> Pas. >

< start="59.32" dur="0.52"> I shoh. >

< start="59.84" dur="0.42"> Në rregull. >

< start="60.26" dur="0.85"> Për shkak se nuk keni pse të telefononi? >

< start="61.11" dur="1.13"> Ti je i vetmi që luan. >

< start="62.24" dur="0.5"> [Qeshura] >

< start="62.74" dur="2.35"> Më bën të mendoj për Xhelozhin. >

< start="65.09" dur="2.24"> Dhe nëse - ju keni për të - >

< start="67.33" dur="0.73"> menjëherë. >

< start="68.06" dur="1.23"> Justshtë njësoj si rreziku. >

< start="69.29" dur="1.03"> Në rregull. >

< start="70.32" dur="1.25"> Nuk është aspak si Xhelozia. >

< start="71.57" dur="0.5"> Jo. >

< start="72.07" dur="0.635"> [Qeshura] >

< start="72.705" dur="1.625"> Cila është gjëja juaj e preferuar për të bërë vetëm? >

< start="74.33" dur="0.39"> Lexoni. >

< start="74.72" dur="0.56"> [DING] >

< start="75.28" dur="0.5"> Më vjen keq. >

< start="75.78" dur="0.573"> Eshte e vertete. >

< start="76.353" dur="0.917"> Cila eshte e preferuara jote-- >

< start="77.27" dur="0.94"> Mërzita. >

< start="78.21" dur="0.59"> Çfarë? >

< start="78.8" dur="1.8"> Unë u tërbova për lexim, mendoj. >

< start="80.6" dur="1.085"> Jo, ata nuk ju tallën. >

< start="81.685" dur="0.5"> Oh. >

< start="82.185" dur="0.925"> Oh ne rregull. >

< start="83.11" dur="3.85"> Jo, ka vetëm disa gjarpërinj që i mbajmë atje. >

< start="86.96" dur="3.92"> Cila është pjesa juaj e preferuar e trupit në seksin e kundërt? >

< start="90.88" dur="0.6"> Butt. >

< start="91.48" dur="1.386"> [Qeshura] >

< start="92.866" dur="0.924"> Butt. >

< start="93.79" dur="1.39"> [Qeshura] >

< start="95.18" dur="2.03"> Kjo tingëllon sikur ju pëlqen vërtet. >

< start="97.21" dur="0.7"> Më pëlqen. >

< start="97.91" dur="1.68"> Nëse po kaloni nëpër kanale >

< start="99.59" dur="1.792"> dhe e shihni veten në TV, do shikoni? >

< start="101.382" dur="0.718"> Kurrë. >

< start="102.1" dur="0.94"> [DING] >

< start="103.04" dur="3.335"> Cilat tre sende do të merrnit me vete në një ishull të shkretë? >

< start="106.375" dur="3.038"> Një fletore, një stilolaps dhe disa tequila. >

< start="109.413" dur="0.986"> [Qeshura] >

< start="110.399" dur="0.986"> [DING] >

< start="111.385" dur="1.479"> Tequila! >

< start="112.864" dur="2.966"> [DUARTROKITJE] >

< start="115.83" dur="2.29"> Cila është gjëja më e mirë që ju ka ndodhur këtë javë >

< start="118.12" dur="1.05"> deri tani? >

< start="119.17" dur="0.51"> Duke qenë këtu >

< start="119.68" dur="0.77"> Më ke munguar. >

< start="120.45" dur="2.514"> Ju kam munguar edhe juve. >

< start="122.964" dur="0.5"> [DING] >

< start="123.464" dur="0.996"> [Qeshura] >

< start="124.46" dur="3.44"> Kush ishte njeriu i famshëm i fundit që ju goditi ylli? >

< start="127.9" dur="2.79"> Takova prapaskenën e Daniel Craig në Golden Globes. >

< start="130.69" dur="0.99"> Dhe thashë diçka. >

< start="131.68" dur="0.66"> Dhe ai qeshi. >

< start="132.34" dur="1"> Dhe ai ishte si, haha! >

< start="133.34" dur="2.345"> Dhe isha si, oh, e di, qesharake, apo jo? >

< start="135.685" dur="1.215"> [Qeshura] >

< start="136.9" dur="1.86"> Ai ishte aq i lezetshëm dhe i bukur. >

< start="138.76" dur="0.66"> Ai është i mirë. >

< start="139.42" dur="0.5"> Ai është i lezetshëm. >

< start="139.92" dur="1"> [DING] >

< start="140.92" dur="2.41"> Cila është një trend i modës që nuk e kuptoni? >

< start="143.33" dur="3.59"> Unë nuk i kuptoj aq shumë xhinse që po ndodhin. >

< start="146.92" dur="2.01"> Ata janë të gjerë, dhe ata janë të prerë, >

< start="148.93" dur="1.05"> dhe ata janë me bel të lartë? >

< start="149.98" dur="1.934"> Kjo nuk është e dobishme për askënd. >

< start="151.914" dur="1.97"> [Qeshura] >

< start="153.884" dur="0.5"> Jam dakort >

< start="154.384" dur="0.5"> [DUARTROKITJE] >

< start="154.884" dur="0.982"> E drejtë? >

< start="155.866" dur="3.464"> I gjerë, i prerë. >

< start="159.33" dur="1.4"> Në rregull. >

< start="160.73" dur="1.767"> Për çfarë gënjen më shumë? >

< start="162.497" dur="1.083"> Unë thjesht shkova te mjeku. >

< start="163.58" dur="0.63"> Unë jam 5'9 ". >

< start="164.21" dur="1.208"> Unë kam qenë 5'9 "gjithë jetën time. >

< start="165.418" dur="1.612"> Doktori tha që nuk jam 5’9 ”. >

< start="167.03" dur="1.62"> Unë jam 5'8 ". >

< start="168.65" dur="2.805"> Kështu që unë kam gënjyer tërë jetën time për të qenë 5'9 ". >

< start="171.455" dur="3.135"> Unë thjesht nuk e dija. >

< start="174.59" dur="2.36"> Jam vërtet i çmendur për këtë. >

< start="176.95" dur="4.408"> 5'9 "është shumë më e freskët, apo jo? >

< start="181.358" dur="1.522"> [Dinging] >

< start="182.88" dur="0.5"> Jo! >

< start="183.38" dur="2.742">>

< start="186.122" dur="3.108"> Playlist i jashtëzakonshëm i Zoey transmetohet të dielat në 9:00 në NBC. >

< start="189.23" dur="0.66"> Shikojeni. >

< start="189.89" dur="0.57"> Ajo kendon. >

< start="190.46" dur="0.84"> Dhe ajo është në një bar. >

< start="191.3" dur="0.69"> Dhe ajo vallëzon. >

< start="191.99" dur="1.82"> Do të kthehemi. >

< start="193.81" dur="1.19">>