204s Gohmert: Le ta kemi gjyqin e Roger Stone pas Hillary Clinton images and subtitles

REPUBLIKA NUK JEMI. QE NUK JANO Q WE JEMI VDES KJO NUK KUSH JEMI QENI QE DEMOKRAT JANE duke provuar DUHET DEMOKRAT JAN TR duke u përpjekur për të bërë SHBA një herë. T M BNI N US NJ. BASHKUAR ME TANI, LOUIE GOHMERT. BASHKUAR ME TANI, LOUIE GOHMERT. GOHMERT CONGRESSMAN, FALEMINDERIT GOHMERT CONGRESSMAN, FALEMINDERIT T FOR BNI K HERTU. PER QENI KETU. FAR OSHT TUAJ TENI KTU. FAR OSHT TUAJ TENI KTU. JU DUHET N R RREGULLIN E OBAMA-s. JU DUHET N R RREGULLIN E OBAMA-s. SI MUND T INTERFERUAR shumë kohë. SI MUND T INTERFERUAR shumë kohë. Unë nuk shoh se ju jeni duke thënë Unë nuk shoh se ju jeni duke folur duke përmendur atë, implikoni atë. IMPEACHI TIJ, IMPEACH HIM. Ai është një diktator. Ai është një diktator. VOKAT E TRUMPIT TES PRESIDENTIT T CON KNDSISHME VOICET PRUMSUESE PRESIDENTE LIDHJE RRETH GJYQSIS S MIRA T DHNUAR POR K HT SHENJT T G MIR TT DHNUAR DHNI P FORR POTENCIALISHT NJLY VDEKJE XHELI P FORR POTENCIAL DHE DEKADA P FORR HYRJE QE P FORR NJV HYRJE Q TH NUK DUHET T H NDODHET N THE NUK DUHET TAP NDODHET N PL VENDIN E PAR DHE TANI HESHT VENDI I PAR AND DHE TANI HESHT EKUVESISHTI I KIM JONG-UN. EQUIVALENTI I KIM JONG-UN. >> JURY është vazhduar akoma >> GURURA ISSHT DUHET T WH GJITHA KA DO TLL DUHET T E GJITHA - TAN KU DO TLL DUHET TUAJ - SISTEMI I DREJTSIS F FEDERALE TUAJ DO T DYT SISTEMI I DREJTSISED FEDERALE DO T R RREZOHET NGA Dëmtimi që ZGJIDHNI NGA Dëmtimi që është bërë në kohën e viteve të OBAMA-s JAN BONER DHNI VITET OBAMA DHE GJAT TRETEVE TAST VETM DHE GJAT TRET YVE TAST VETM ME FBI, DOJ, INTEL, IT ME FBI, DOJ, INTEL, NDODHON DOD DUHET PAGUAR AGO SHUM DOD DUHET PAGUAR PROFESOR AGO N EN Angli. Profesor në Angli. KA GJUM - - DEPARTAMENTI SHTETROR - KERTU JANE - DEPARTAMENTI SHTETROR - KA JAN SO SHUM VENDE KORRUPT JAN SHUM SO VENDET KORRUPTUALE Q TH KAN PRFSHIR N IN QAT KAN IN P INRFSHIR N IN KORRUPTIMIN E DREJTSIS IN N IN KORRUPTIMI I DREJTSIS IN N ST SHTETET E BASHKUARA. SHTETET E BASHKUARA. DHE L TNDA LNDIN RRETH PRESIDENTIT DHE L TND TS LIDHEN RRETH PRESIDENTIT OBAMA, DUHET T R FEMIJE JO OBAMA, JU MUND T kujtoni ofertat e JOE. Biden. Ai ishte PRESIDENTI VICE N O NJ Ai ishte PRESIDENTI VICE N O NJ Kohë. TIME. KEMI KORKUAR DECORATUAR MLY SHUM KEMI KATOR AN MTARIL SH DNDETSUAR TEC SHECNDETSUARA Q KANIR KUJTUAR Anëtarët Ushtarakë që janë angazhuar të mbrojnë departamentin tonë shtetëror T PRO MBROJTET NJERZIT TP SHTETIT TP DEPARTAMENTIT TATE SHTETIT N IN IRAQ. NJERZIT NVER IRAQ. DHE TA MBROJTNIJN. DHE TA MBROJTNIJN. KJO ISHTE SHOQET. KJO ISHTE SHOQET. Dhe ata fillimisht janë përpjekur për të DHE ATA KA fillimisht provuar në PROKURIMIN KESTO HEROES. PROKURIMI KESTO HEROJ. WSHT TH GJYQSISHT. WSHT TH GJYQSISHT. THEN GJITHA T B OFRUAR MJETET DHE STANDS THEN GJITHA OFRON SHKELJE DHE QANDNDRIME ME LEHTSIN OF E IRAQ DHE THOT ME LEXUESIN E IRAQ DHE THOT S NE JEMI SHKOJN T G MERRIN KEST GUY. JEMI SHKOHEN TE KETO GUY. DHE TA RAMRODDOJNIS KTO GJITHA DHE T R RAMRODDOJNIS K THT QINGN. Përmes. KESTU GUYJT JAN T BNJ JET T LIKUAR K GTU GUYJT JANING TING BNJ JET L LIKE N PR PRONON SI PARA OFERTVE TE JOE NIS PRANON TEC SHQYRTUAR TF INTERFERENCS S JO FITUESIT TE JOE T IN DREJTSIS. INTERFERENCA N J DREJT. KJO ISH IN SHUM IN padrejtësi KA KA KRIJUAR PAJISJE SHUM Krijuar. KU VAJN TO T TO GJITHA ROGER. KU VAJN TO T TO GJITHA ROGER. JU B DNI NJ A PUN Fantastike të JU B DN NJ A PUN Fantastike T L B LNI NJ A DOR T OF SHQIPSIS L LNDSIT A E NJERIUT T OF PROBLEMEVE. PROBLEMET. Q GLLIMI KU JENI NJIK LIKE JUROR POR KU JENI JU JENI JURORI P LRDIKOJ SE Q, DHE ISHTE FOREPERSONI I KJO, DHE'SHT FOREPERSONI I GURIT, NJ O Q MUND T T BN T GJITHA GURI, NJNE Q TH MUND T T SHUME NJER PEZIT T BE JET QENI DHE ITSHT JUAJ NJERZIT T BE BNI QNDRIM DHE'SHT TYRE TUAJ TUAJ TUAJ MUND T. BALNI TAL LIDHJEN. SHPRNDONI T C MUND T. BNI. THEN KENI N IN KORRUPT THEN KENI KA NJUR GURI KORRUPTU KENI një LJND RUNAWAY JURI JU KENI NJ IN LND R T R RREGULLIT Q VI NDODH O VETN E TYRE. QAT NDODHEN VETN E TYRE. K NETO NEVOJ T TO BN DHNI. K NETO NEVOJ T TO BN DHNI. KJO DUHET TVE DUHET TEV NDODHET KJO DUHET TVE DUHET T COM NDODHET K THTU. KJO. Mund të ketë të drejtën e tij provuese pas MAYBE KANE DREJTN E TIJ T TRAJT AFS PAS NJ THE PJES P FORR HILLAR Klinton, JOE NJNE P FORR KLINTON HILLAR, JOE BIDEN, HOUSTON HUNTER BIDEN, ALL BIDEN, HOUSTON HUNTER BIDEN, GJITHA DISA POPULL T TJERA. DISA POPULL TTHER TJERA. THEN KEMI NGA BRENNAN Atëherë ne do të afrohemi në BRENNAN DHE CLAPPER. DHE CLAPPER. T L GJITHA T TO KONGRESOHEN. T L GJITHA T TO KONGRESOHEN. KLINTON HILLARI KUFIZUAR TE KLINTON HILLARI KUFIZUAR TE KONGRES. KONGRESI. JANET NAPOLITANO KUFIZUAR TE MUAJ JANET NAPOLITANO KUFIZUAR ME MUA KA ISHTE TESTIFIKIM P FORR SHQIPOMRI SI ishte testimi për sigurinë e shtëpisë. SIGURIA. Le të kemi këto dëgjime PARA Le të kemi këto dëgjime para se të shkoni pas një zjarri GUY BLAZING JU SHPESHTUN PAS SHUMS GUNS GUZA TING BLAZUAR N H SHTEPIN E TIJ KU NDODH TRE KUQ N H SHTPIN E TIJ KU NDODH T RREZIK N TO ANYBODY. TE ANEBODI. TRISHTI: E PARA E PARA E JURY KISHRKIMI: PRGJIGJET E GJYKATS SI Q LANDRON N ON MEDIA SOCIALE.

Gohmert: Le ta kemi gjyqin e Roger Stone pas Hillary Clinton

Rep. Louie Gohmert (R-TX) discusses Roger Stone's sentencing on Trish Regan Primetime. FOX Business Network (FBN) is a financial news channel delivering real-time information across all platforms that impact both Main Street and Wall Street. Headquartered in New York — the business capital of the world — FBN launched in October 2007 and is the leading business network on television, topping CNBC in Business Day viewers for the second consecutive year. The network is available in more than 80 million homes in all markets across the United States. Owned by FOX, FBN has bureaus in Chicago, Los Angeles, Washington, D.C. and London. Subscribe to Fox Business! bit.ly/2D9Cdse Watch more Fox Business Video: video.foxbusiness.com Watch Fox Business Network Live: www.foxnewsgo.com/ Watch full episodes of FBN Primetime shows Lou Dobbs Tonight: video.foxbusiness.com/playlist/longform-lou-dobbs-tonight Trish Regan Primetime: video.foxbusiness.com/playlist/longform-trish-regan-primetime Kennedy: video.foxbusiness.com/playlist/longform-kennedy Follow Fox Business on Facebook: www.facebook.com/FoxBusiness Follow Fox Business on Twitter: twitter.com/foxbusiness Follow Fox Business on Instagram: www.instagram.com/foxbusiness
Donald Trump Roger Stone, Joe Biden, Russia investigation, Fox Business Network, Obama administration, Democrats, Hunter BIden, 2016 election, Gohmert, Roger Stone sentencing, FBN, Dems, Roger Stone, robert mueller, trump news, Donald Trump, news, Texas congressman, AG Barr, Bill Barr, Louie Gohmert, trump roger stone, us news, Fox Business, Hillary Clinton, FISA abuse, donald trump, business, president trump,
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>

< start="0.301" dur="1.801"> REPUBLIKA NUK JEMI. QE NUK JANO Q WE JEMI VDES >

< start="2.136" dur="1.667"> KJO NUK KUSH JEMI QENI QE DEMOKRAT JANE duke provuar >

< start="3.805" dur="2.734"> DUHET DEMOKRAT JAN TR duke u përpjekur për të bërë SHBA një herë. >

< start="6.574" dur="4.837"> T M BNI N US NJ. BASHKUAR ME TANI, LOUIE GOHMERT. >

< start="11.446" dur="2.901"> BASHKUAR ME TANI, LOUIE GOHMERT. GOHMERT CONGRESSMAN, FALEMINDERIT >

< start="14.382" dur="1.133"> GOHMERT CONGRESSMAN, FALEMINDERIT T FOR BNI K HERTU. >

< start="15.516" dur="2.001"> PER QENI KETU. FAR OSHT TUAJ TENI KTU. >

< start="17.518" dur="1.901"> FAR OSHT TUAJ TENI KTU. JU DUHET N R RREGULLIN E OBAMA-s. >

< start="19.453" dur="2.469"> JU DUHET N R RREGULLIN E OBAMA-s. SI MUND T INTERFERUAR shumë kohë. >

< start="21.923" dur="2.735"> SI MUND T INTERFERUAR shumë kohë. Unë nuk shoh se ju jeni duke thënë >

< start="24.692" dur="3.035"> Unë nuk shoh se ju jeni duke folur duke përmendur atë, implikoni atë. >

< start="27.728" dur="2.001"> IMPEACHI TIJ, IMPEACH HIM. Ai është një diktator. >

< start="29.731" dur="2.601"> Ai është një diktator. VOKAT E TRUMPIT TES PRESIDENTIT T CON KNDSISHME >

< start="32.334" dur="2.501"> VOICET PRUMSUESE PRESIDENTE LIDHJE RRETH GJYQSIS S MIRA T DHNUAR >

< start="34.869" dur="2.502"> POR K HT SHENJT T G MIR TT DHNUAR DHNI P FORR POTENCIALISHT NJLY VDEKJE >

< start="37.405" dur="1.534"> XHELI P FORR POTENCIAL DHE DEKADA P FORR HYRJE QE >

< start="38.973" dur="1.668"> P FORR NJV HYRJE Q TH NUK DUHET T H NDODHET N THE >

< start="40.642" dur="2.134"> NUK DUHET TAP NDODHET N PL VENDIN E PAR DHE TANI HESHT >

< start="42.81" dur="1.234"> VENDI I PAR AND DHE TANI HESHT EKUVESISHTI I KIM JONG-UN. >

< start="44.045" dur="2.668"> EQUIVALENTI I KIM JONG-UN. >> JURY është vazhduar akoma >

< start="46.714" dur="1.835"> >> GURURA ISSHT DUHET T WH GJITHA KA DO TLL DUHET T E GJITHA - TAN >

< start="48.583" dur="2.435"> KU DO TLL DUHET TUAJ - SISTEMI I DREJTSIS F FEDERALE TUAJ DO T DYT >

< start="51.052" dur="1.667"> SISTEMI I DREJTSISED FEDERALE DO T R RREZOHET NGA Dëmtimi që >

< start="52.72" dur="1.734"> ZGJIDHNI NGA Dëmtimi që është bërë në kohën e viteve të OBAMA-s >

< start="54.455" dur="2.068"> JAN BONER DHNI VITET OBAMA DHE GJAT TRETEVE TAST VETM >

< start="56.524" dur="5.538"> DHE GJAT TRET YVE TAST VETM ME FBI, DOJ, INTEL, IT >

< start="62.063" dur="3.97"> ME FBI, DOJ, INTEL, NDODHON DOD DUHET PAGUAR AGO >

< start="66.034" dur="2.501"> SHUM DOD DUHET PAGUAR PROFESOR AGO N EN Angli. >

< start="68.537" dur="2.634"> Profesor në Angli. KA GJUM - - DEPARTAMENTI SHTETROR - >

< start="71.205" dur="3.136"> KERTU JANE - DEPARTAMENTI SHTETROR - KA JAN SO SHUM VENDE KORRUPT >

< start="74.376" dur="0.899"> JAN SHUM SO VENDET KORRUPTUALE Q TH KAN PRFSHIR N IN >

< start="75.31" dur="1.7"> QAT KAN IN P INRFSHIR N IN KORRUPTIMIN E DREJTSIS IN N IN >

< start="77.045" dur="3.336"> KORRUPTIMI I DREJTSIS IN N ST SHTETET E BASHKUARA. >

< start="80.382" dur="3.202"> SHTETET E BASHKUARA. DHE L TNDA LNDIN RRETH PRESIDENTIT >

< start="83.619" dur="2.267"> DHE L TND TS LIDHEN RRETH PRESIDENTIT OBAMA, DUHET T R FEMIJE JO >

< start="85.887" dur="1.567"> OBAMA, JU MUND T kujtoni ofertat e JOE. >

< start="87.489" dur="1.2"> Biden. Ai ishte PRESIDENTI VICE N O NJ >

< start="88.724" dur="0.466"> Ai ishte PRESIDENTI VICE N O NJ Kohë. >

< start="89.191" dur="2.635"> TIME. KEMI KORKUAR DECORATUAR MLY SHUM >

< start="91.86" dur="2.101"> KEMI KATOR AN MTARIL SH DNDETSUAR TEC SHECNDETSUARA Q KANIR KUJTUAR >

< start="93.962" dur="1.834"> Anëtarët Ushtarakë që janë angazhuar të mbrojnë departamentin tonë shtetëror >

< start="95.797" dur="1.968"> T PRO MBROJTET NJERZIT TP SHTETIT TP DEPARTAMENTIT TATE SHTETIT N IN IRAQ. >

< start="97.766" dur="1.801"> NJERZIT NVER IRAQ. DHE TA MBROJTNIJN. >

< start="99.568" dur="2.701"> DHE TA MBROJTNIJN. KJO ISHTE SHOQET. >

< start="102.271" dur="2.835"> KJO ISHTE SHOQET. Dhe ata fillimisht janë përpjekur për të >

< start="105.14" dur="1.401"> DHE ATA KA fillimisht provuar në PROKURIMIN KESTO HEROES. >

< start="106.575" dur="2.134"> PROKURIMI KESTO HEROJ. WSHT TH GJYQSISHT. >

< start="108.744" dur="2.468"> WSHT TH GJYQSISHT. THEN GJITHA T B OFRUAR MJETET DHE STANDS >

< start="111.213" dur="3.269"> THEN GJITHA OFRON SHKELJE DHE QANDNDRIME ME LEHTSIN OF E IRAQ DHE THOT >

< start="114.516" dur="4.203"> ME LEXUESIN E IRAQ DHE THOT S NE JEMI SHKOJN T G MERRIN KEST GUY. >

< start="118.72" dur="1.667"> JEMI SHKOHEN TE KETO GUY. DHE TA RAMRODDOJNIS KTO GJITHA >

< start="120.389" dur="0.533"> DHE T R RAMRODDOJNIS K THT QINGN. >

< start="120.923" dur="2.968"> Përmes. KESTU GUYJT JAN T BNJ JET T LIKUAR >

< start="123.893" dur="2.4"> K GTU GUYJT JANING TING BNJ JET L LIKE N PR PRONON SI PARA OFERTVE TE JOE >

< start="126.295" dur="1.634"> NIS PRANON TEC SHQYRTUAR TF INTERFERENCS S JO FITUESIT TE JOE T IN DREJTSIS. >

< start="127.963" dur="3.069"> INTERFERENCA N J DREJT. KJO ISH IN SHUM IN padrejtësi >

< start="131.033" dur="0.399"> KA KA KRIJUAR PAJISJE SHUM >

< start="131.433" dur="1.601"> Krijuar. KU VAJN TO T TO GJITHA ROGER. >

< start="133.035" dur="3.502"> KU VAJN TO T TO GJITHA ROGER. JU B DNI NJ A PUN Fantastike të >

< start="136.539" dur="2.934"> JU B DN NJ A PUN Fantastike T L B LNI NJ A DOR T OF SHQIPSIS >

< start="139.508" dur="1"> L LNDSIT A E NJERIUT T OF PROBLEMEVE. >

< start="140.509" dur="2.702"> PROBLEMET. Q GLLIMI KU JENI NJIK LIKE JUROR >

< start="143.212" dur="2.501"> POR KU JENI JU JENI JURORI P LRDIKOJ SE Q, DHE ISHTE FOREPERSONI I >

< start="145.715" dur="2.834"> KJO, DHE'SHT FOREPERSONI I GURIT, NJ O Q MUND T T BN T GJITHA >

< start="148.584" dur="2.634"> GURI, NJNE Q TH MUND T T SHUME NJER PEZIT T BE JET QENI DHE ITSHT JUAJ >

< start="151.253" dur="2.602"> NJERZIT T BE BNI QNDRIM DHE'SHT TYRE TUAJ TUAJ TUAJ MUND T. BALNI TAL LIDHJEN. >

< start="153.856" dur="3.002"> SHPRNDONI T C MUND T. BNI. THEN KENI N IN KORRUPT >

< start="156.892" dur="3.403"> THEN KENI KA NJUR GURI KORRUPTU KENI një LJND RUNAWAY >

< start="160.329" dur="1.1"> JURI JU KENI NJ IN LND R T R RREGULLIT Q VI NDODH O VETN E TYRE. >

< start="161.43" dur="1.834"> QAT NDODHEN VETN E TYRE. K NETO NEVOJ T TO BN DHNI. >

< start="163.265" dur="1.701"> K NETO NEVOJ T TO BN DHNI. KJO DUHET TVE DUHET TEV NDODHET >

< start="165" dur="1.034"> KJO DUHET TVE DUHET T COM NDODHET K THTU. >

< start="166.068" dur="1.4"> KJO. Mund të ketë të drejtën e tij provuese pas >

< start="167.503" dur="2.768"> MAYBE KANE DREJTN E TIJ T TRAJT AFS PAS NJ THE PJES P FORR HILLAR Klinton, JOE >

< start="170.272" dur="3.803"> NJNE P FORR KLINTON HILLAR, JOE BIDEN, HOUSTON HUNTER BIDEN, ALL >

< start="174.076" dur="2.201"> BIDEN, HOUSTON HUNTER BIDEN, GJITHA DISA POPULL T TJERA. >

< start="176.278" dur="2.735"> DISA POPULL TTHER TJERA. THEN KEMI NGA BRENNAN >

< start="179.048" dur="1.434"> Atëherë ne do të afrohemi në BRENNAN DHE CLAPPER. >

< start="180.483" dur="1.867"> DHE CLAPPER. T L GJITHA T TO KONGRESOHEN. >

< start="182.352" dur="3.735"> T L GJITHA T TO KONGRESOHEN. KLINTON HILLARI KUFIZUAR TE >

< start="186.121" dur="0.333"> KLINTON HILLARI KUFIZUAR TE KONGRES. >

< start="186.489" dur="1.801"> KONGRESI. JANET NAPOLITANO KUFIZUAR TE MUAJ >

< start="188.324" dur="2.101"> JANET NAPOLITANO KUFIZUAR ME MUA KA ISHTE TESTIFIKIM P FORR SHQIPOMRI >

< start="190.459" dur="0.633"> SI ishte testimi për sigurinë e shtëpisë. >

< start="191.093" dur="1.801"> SIGURIA. Le të kemi këto dëgjime PARA >

< start="192.895" dur="3.002"> Le të kemi këto dëgjime para se të shkoni pas një zjarri GUY BLAZING >

< start="195.898" dur="2.101"> JU SHPESHTUN PAS SHUMS GUNS GUZA TING BLAZUAR N H SHTEPIN E TIJ KU NDODH TRE KUQ >

< start="198.033" dur="1.801"> N H SHTPIN E TIJ KU NDODH T RREZIK N TO ANYBODY. >

< start="199.869" dur="3.803"> TE ANEBODI. TRISHTI: E PARA E PARA E JURY >

< start="203.673" dur="0.566"> KISHRKIMI: PRGJIGJET E GJYKATS SI Q LANDRON N ON MEDIA SOCIALE. >