1836s Sonte Show: At Home Edition (John Legend) images and subtitles

-Hej djema, të mirëpritur në një krejt të re “Sonte Show” edicioni në shtëpi. Winnie, faleminderit. Ju tërhoqi këtë? -Yeah. -Kjo ishte vërtet e bukur. Deshi thjesht ta bësh atë më të gjallë? -Yeah. -Kjo është goxha e mirë. Frannie, e tërhoqi këtë? -Jo. -HM. -Unë e bëra. -Si në lidhje me bamirësinë sonte? John Legend është në shfaqje, dhe ai është duke punuar me feedamerica.org, e cila është goxha e lezetshme. E vizatove atë, Franni? -Jo. -Unë e bëra. -Faleminderit, Winnie. -Franisht, do të rrish atje? -Yeah. -Mirë, mirë. John Legend është sonte mysafiri ynë. Dhe ne do të flasim për Feeding America, e cila është e mrekullueshme. Ata kanë mbi 200 banka ushqimore. Ata po ndihmojnë rrobat e ushqimit në të gjithë vendin. Janë të mahnitshme. Jose Andres është shumë afër tyre. Ai thjesht po bën - ai është si një engjëll, ai djalë. Ai është i mahnitshëm. Ne do të flasim për këtë. Gjithashtu, më vonë në shfaqje, ne do të kemi disa të klipeve tona të preferuara nga "The Tonight Show", përfshirë Nicole Kidman, një nga intervistat më të çuditshme që kam bërë ndonjëherë. Pra, përgatituni për këtë. Djalosh, këtu në karantinë filloj mëngjesin tim duke zbritur poshtë dhe duke bërë kafe të freskët. Asnjë punë e madhe. Jo gjërat e mrekullive, përveç këtij mëngjesi. Shikoni se çfarë ndodhi këtë mëngjes. Pershendetje djema. Mirësevini në atë që mendoj se është botimi i parë i "Si e tërhoqi Xhimi këtë?" Unë thjesht bëra kafe, dhe nuk është një reklamë. Më pëlqen zoti Kafe. Në fakt, kjo është e çmendur. Por unë e vendosa ujin në pjesën e prapme të asaj gjëje atje. Sidoqoftë, kafeja hyri në atë pjesë. Çfarë? A është kjo - si bëra unë - nuk ka asgjë në tenxhere. Çfarë? Si e bëra atë? Unë jam si David Blaine. Mirë. Kthehu në shfaqjen tonë. Winnie, çfarë po ngjyrosni? Duket shumë bukur. -Po bëj gjëra. Mami po i shtyp ato dhe mamaja tërhoqi skicat gjithashtu. Ajo gjithashtu po përdor këto. Siç e kemi bërë tashmë këtë. Dhe unë jam gati me atë. -Uh-ë. -Dhe tani po e bëj atë. -Për çfarë janë këto? -Për zorret dhe shkallët. -Oh, sepse kemi nevojë për më shumë karaktere për Chutes dhe Shkalle. -Yeah. -Unë dua një krimb tjetër gomari. -Kërkoni një krimb tjetër gomari. Yep. E di. Epo, le të presim për drekën. -A mund të kem krimba gomari? -Po, sigurisht që mund të keni krimba gomari. Pas darke. Mirë, të gjithë? -Pse e ka Franni? -Franeni e mori atë sepse - mirë, dua të them, shikojeni. Ajo po vrapon përreth. Ju e keni atë nën kontroll. Ju jeni duke e bërë këtë. E drejtë? Ky fustan kaq i bukur, Franni. Mirë, unë do t'ju marr një krimb gomari, mirë? Mirë, Frannie, këtu, ju uleni tani për tani. Më lejoni të shkoj të marr një çamçakëz - mirë, po vjen me mua? Ose jo? -Yeah. Po. -Yay. -Unë do të kthehem mbrapa. Jo, Winnie, ju duhet të qëndroni. Dikush duhet të jetë në aparat fotografik. Mirë? - [Giggles] -Hi, Fito. -Hi. -Si po shkon sot? -Mirë. -A keni vizatuar copa loje për Chutes and Ladders? -Ne tashmë e bëmë këtë. -Winnie? -Yeah? -Këtu! -Sepse ju djema jeni mirë, mirë. -Faleminderit, babi. -A ishit kaq bukur sot. Në fakt, nëse ndjeheni si ajo, ju mund të qeshni me shaka monolog që kemi sot. A ndjeheni sikur e bëni këtë? A ndjeheni sikur qeshni me shaka babin? Mirë. Këtu shkojmë, djema. Mirë, gati? Mirësevini në edicionin në shtëpi "The Tonight Show". Epo, ju djema, sot është e martë, 24 Mars ose E Mërkurë, 31 Prill ose E Shtunë, 47 Tetor. Sinqerisht, kam humbur gjurmët. Guys? -Ne mund të bashkojmë tuajën dhe minierën. -Franni, Franni. Po flas këtu. Mirë. Ju djema të gatshëm për monologun? -Uh-ë. -Je gati? -Jo. -Mirë. Mund të qeshni. Si qesh Si qesh - [Qesh] -Kjo është pa kuptim. Kjo nuk është se si ju qeshni. Mirë, gati? Këtu shkojmë. Mirësevini në edicionin në shtëpi "The Tonight Show". Epo, ju djema, sot është e Martë, 24 Mars ose e Mërkurë, 31 Prill, ose e Shtunë, 47 Tetor. Sinqerisht, kam humbur gjurmët. Pashë që disa amerikanë tani kanë orë të lumtur virtuale. -A mund t'i vë këto - -Hej, a mund të pëshpëritni, djema? -Mihja - -Hej, Franni, a mund të pëshpëritni? Winnie, Winnie, a mund të pëshpëritni ndërsa i bëj këto? -Franni, ju lutem mos e merrni. -Shiko një pëshpëritje më të vogël. Si një pëshpëritje më e vogël. [Pëshpëritje e pashpirtë] Si një pëshpëritje më e vogël. -Unë premtoj. [Pëshpëritje e padallueshme] Nr. -Unë pashë që disa amerikanë tani kanë orë të lumtur virtuale. Dhe kushdo që erdhi me këtë, më beso, gjërat nuk po shkojnë mirë në atë shtëpi. Hej, Karen, është ora 10:00 Po në lidhje me një orë tjetër të lumtur virtuale? Kam dëgjuar që njerëzit kanë ngecur në shtëpi tani janë duke ngrënë më shumë dhe duke fjetur më pak. Likeshtë si të gjithë në Tokë sapo u hodhën. [Qesh] Unë mendoj se dy javë izolim kanë filluar të marrin numrin e tyre. Unë mendoj se mund ta shpjegoj atë më së miri përmes Adam Sandler. Në ditën e parë, u ndjeva si: "Mirë, fëmijë, le të shkojmë në disa arte dhe vepra artizanale dhe vendosni makaronat në pastrues tubi dhe kjo është mirë ". Dhe deri më sot isha si: "Stop duke goditur motrën tënde! Mbyll! ”[Qeshje] [E qeshura] Adam Sandler i bën të gjithë të qeshin. Unë e pashë që në këtë datë 15 vjet më parë, "Zyra" debutoi në NBC. Zot, më mungon "Zyra". Oh, zemër, ju jeni pjesë e kësaj. Ju thoni "edhe mua më mungon 'Zyra". -Më mungon edhe "Zyra". -Edhe unë shkoj, ju shikoni "Zyrën"? Ju thoni: "Jo, më ka marrë malli për të shkuar në zyrë". -Jo, më ka marrë malli për të shkuar në zyrë. Winnie e pëlqeu. [Qesh] -Një lajm i madh sot. U njoftua se Lojërat Olimpike Verore po shtyhen. Shtë një bummer, por të paktën tani Unë mund të ndaloj stërvitjen dhe ta lë veten të shkoj. Kjo është e drejtë. Pa Olimpiada. Përkundrazi, ata po i dorëzojnë të gjitha medaljet për këdo i cili ka ngecur në shtëpi me një fëmijë nën 5 vjeç. [E qeshura] -Keni ardhur një medalje, e dashur. -Ku shkoni. Kam diçka që vjen. Atje shkon [E qeshura] -Dad! -E di. Lojërat Olimpike shtyhen deri në vitin e ardhshëm. Kur lajmet u prishën - [Qeshje] Kur lajmet u prishën, kasafortat pole ishin si, "Mm, më lër të kontrolloj orarin tim. Po, e hapur. ”[Qesh] Pashë që një ish-astronaut i NASA-s po ofron këshilla se si të mbijetoni në izolim. Pra, nëse doni të dëgjoni nga një ekspert për të mbijetuar më vete, bisedoni me NASA-n ose me dikë që ka punuar në RadioShack. Atje shkon Ky është monologu atje. Shumë faleminderit, të gjithë. Dhe tani do të bëj diçka që kurrë nuk kam menduar se do të bënim, por njerëzit në shtëpi dërguan pyetje per ju djema dhe per nenen. Kështu që tani është koha për "Pyet Fallons". ♪♪ -A është edhe regjistrim? -Po, po shkon. -Hi! -Honey, ky është debutimi yt. [Të qeshura] ?farë? Shumë njerëz bëjnë pyetje rreth - se ata duan që unë t'ju pyes ju ose fëmijët. -Mirë. -Um - -Këtu shkojmë. -Sa shkuam - vendosëm të shkojmë në shëtitje vetëm për të qenë distancues shoqëror, por ne thjesht do të shkojmë për një shëtitje. Ky do të jetë vendi më i mirë për të - vendi më i qetë, apo jo? -Kjo është ajo që po mendojmë. Sidoqoftë, do të shohim. Këtu shkon eksperimenti. -Kjo është gruaja ime, Nancy Fallon. -Hi. -Por emri juaj i vajzës është Juvonen. -Kjo është e vërtetë. -A mos shkoni akoma nga Juvonen kur prodhoni? -Mendoj se e bëj. -Po ti? -Po. -Ju dhe partneri juaj është Drew Barrymore. -Po, për gati 20 vjet. Jo, mbi 20 vjet. -Eshte kjo ne rregull? -Yep. Që kur ishte 19 vjeç ne kemi punuar së bashku. -A keni pasur ndonjë përvojë të prodhuesit më parë? -Jo. Nuk kam pasur përvojë të prodhuesit. Kam pasur përvojë të punoj në një fermë të dashur në Wyoming. Kam pastruar shtëpi në San Francisko. Unë isha shoqërues fluturimi. -Kjo është e drejtë. -Për një kohë. Oh, mendova se mund të kuroja gjithë pastrehësinë në një moment me këtë artist. Kjo ishte një punë argëtuese. -Yeah. -Keni humbur para për atë me siguri. -Yeah. -Dhe shumë punë të tjera të çuditshme. -Yeah. -Vetë - -Ku ke lindur? Ju keni lindur në Connecticut? -Unë kam lindur në Connecticut. -E rritur në? -Në Kaliforninë Veriore. -Kalifornia Veriore. -Marka e Marinës, Mill Valley. -Mill Valley. -Funky Old Valley. Ishte shokues atëherë, duhet të them. -Sdo kohë që të vijë, asgjë, në çdo kohë që ju shihni Urën Golden Gate, je si: "Oh, mjaltë, shiko!" - [Qesh] - "San Francisko". -Ishtë shumë ikonike për shumë njerëz. Por kujtimet. -Mirë, këto janë disa pyetje, mirë? Hashtag është #askthefallons. Para së gjithash, pse jeni dakord të bëni - të jeni në kamera? -Une nuk e di. Jo. Dua të them, e urrej të them një pandemi është ajo që më çoi në kamera, por unë preferoj shumë pas skenave. Dhe unë mendoj se të gjithë kanë nevojë për një audiencë, dhe ka disa njerëz që takoni që me të vërtetë u pëlqen të argëtojnë njerëz. Dhe unë jam më shumë audiencë. Por ja ku jam, sepse nuk e ke kushdo tjetër për të intervistuar në familjen tonë. [Qeshje] -Mos thuaj atë. Mirë. -Edhe këtu jemi. -Ne po intervistojmë nesër qenin tonë Gary. Mirë. -Gari vjen - -Ne nuk kemi plan ndonjë nga këto, në rregull -Ai befasuar Gary nuk erdhi para meje. -Nancy, cila është gjëja e parë që Jimmy bën apo thotë në mëngjes? -Po, për të vërtetë? "Miremengjes!" -E bëj, apo jo? -Po, "mirëmëngjes". -Po, mirëmëngjes. -Miremengjes. -Yeah. -Miremengjes te gjitheve. -Pastaj e kap telefonin. -Pastaj e kap telefonin. -Yeah. -Pastaj fëmijët dhe unë them, "Miremengjes." -Sepse ata janë në shtrat me ne. [E qeshura] Ata kanë shtretër. Kemi shtretër. Ata posedojnë shtretër. -Po, ata nuk fillojnë kurrë me ne. Por le të themi vetëm në 5 dhe 6, kur ata zvarriten natën, ne nuk po i heqim ato. Dhe qen. Zakonisht janë pesë nga ne. -Gjëja e re e Frannie është që ajo fle në jastëk. Ajo fle në kokën tonë. -Po, sipër kokat tona në jastëk. Zakonisht në jastëkun tuaj të madh pas kokës. -E di, ajo është kaq qesharake. -Fale zotit. -Mirë. Këtu shkojmë. "Nancy, a është Jimmy një romantike? Ju lutemi jepni shembuj ". -Unë mendoj se je. -Po ti? -Po. [E qeshura] Epo, një histori romantike e sigurt do të ishte për festën time të madhe për 50 vjetorin e lindjes disa vjet më parë, jo festa, ditëlindja, ai më mori makinën që mësova se si të futem dhe përshkoi gjithë shkollën e mesme dhe kolegj dhe më mori vetë timen, që mund të shihni në javët e ardhshme, VW Bus, i cili përsëri, nëse e dini Mill Valley dhe prej nga vij, shumë ikonike. -Më shumë njerëz na ndalojnë për atë gjë. Ata as nuk kujdesen që unë jam në makinë, asgjë. -Jo. Ata as nuk ju vënë re. - "Kam jetuar në atë makinë për -" ose autobus përgjithmonë. "E mora tërë rrugën për në Kaliforni nga Nju Jorku". Njerëzit kanë histori me të vërtetë të bukura për atë VW Bus. -Për atë që e prek, ajo prek thellë. -Yeah. -Ndjehem në të njëjtën mënyrë. Kështu që ishte shumë romantike. Por mënyra më e freskët. -Jo, por, si e bëra? -Po, po. Po. Pra, gjëja më e lezetshme që bëri ishte se ai më dha një Logic Case. -Shpreh. Logjika e Rastit të Vendosjes së Produkteve. Mbajtëse kasetash. -Me kaseta brenda. Dhe e hapa. Dhe ishin të gjitha të preferuarat e mia të preferuara. Jam shumë eklektik në muzikën time. Por ishte gjithçka nga Harry Nilsson deri te Muppets dhe John Denver këndojnë Krishtlindjet së bashku në Zanafillë. -Bob Marley. -Bob Marley, Carly Simon, Cat Stevens, Kurë - -Yeah. -Prince. -Ishte thjesht shumë argëtim. -Sdoherë, ishte, si 20, nga imja - me të vërtetë albumet aktuale që kam dashur. Dhe mendova se ishte ashtu. Dhe isha si, "Ky është më i menduari. Këto janë të gjitha ato. Ju më dëgjoni. Gjithçka që duam ne si gra duhet të dëgjohet ". Blah blah blah. [Qesh] Dhe ai shkon, "Oh, zotëri im, harrova kutinë e bumit. Outshtë në garazh ose çfarëdo ". Kështu siç vrapova - -Po, çfarë do të luash kasetat? -Ndërsa unë dola jashtë për të gjetur kutinë e bumit për të luajtur kasetat e mia, vëllai im hipi në autobusin VW. -Me kasetën në autobus. -Me kasetën në autobus. Blaupunkt i vjetër, ku është si, ne do të luajmë të dy palët por ju kurrë nuk e dini se në cilën anë jeni. Ah, parajsë. -Dhe mund të shtypni një buton dhe të hiqni kapakun. -Po, të gjitha gjërat bien. -'Sepse njerëzit janë duke vjedhur stereo. -Jo askush të mos shkel në makinën tuaj. Po. -Oh, askush nuk do të hyjë brenda dhe të marrë një lojtar kasetash. -Heavenly. Kështu që, unë mendoj se ishte ndër shumë gjeste romantike. -Uau. [ Duartrokitje ] -Ju duhet të dëgjoheni. -Kjo është fantastike. Unë dua më shumë nga këto. -Kur ndihesh i dëgjuar, ndjehesh i dashur. [Të qeshura] -Për më shumë pyetje. Më shumë pyetje gjatë gjithë javës. Ne do t'i përhapim ato. Por - apo jo? -Vetëm për palpimet e mia të zemrës. -Ata kanë të drejtë atje. Kjo është një fitore për mua, kështu që - [E qeshura] -O, pra, po mbarojmë tani? -O, po, po mbarojmë me kaq. [E qeshura] -Mirë, ja ku shkojmë. -Kjo është gjithçka që duhet të dëgjojmë. Kjo është tregimi më i mirë që kam dëgjuar ndonjëherë. -Edhe nuk kemi parë një person. -Jo sigurisht. Distancim social. -Një makinë. -Jo, kjo është e shkëlqyeshme. -Për shumë fëmijë, shkolla është pezulluar për pjesën tjetër të vitit. Pra, kjo do të thotë pa sport, pa diplomim, dhe natyrisht asnjë premtim. Pra, për të gjithë të moshuarit atje, kjo këngë është për ju. Quhet, "Prom me mamin tënd". ♪♪ ♪ Do të duhet të shkosh në prom me nënën tënde ♪ Do të duhet të shkosh në prom me nënën tënde ♪ Ajo nuk është zgjedhja juaj e parë, por ajo është e vetmja C ’Për shkak se motra juaj tha jo, dhe qeni juaj nuk është argëtues ♪ Ajo do t’ju ​​vijë me një butonniere shumë të bukur ♪ Do të ndodhë ndërsa babai juaj është standin 'atje ♪ Në vend të një limo do të çoni një mini-furgon në oborrin e shtëpisë ♪ ♪ Atje ku do të vallëzoni me nënën tuaj dore me dorë Dad Babai juaj do të bëjë grushtin dhe do të jetë deejay ♪ Ndërsa motra juaj thotë: "Ju djema jeni kaq të çalë" ame ♪ Mami do të jetë Mbretëresha e Prom, ju do të Jeni Prom King Prom ♪ Do t'i thuash vetvetes se nuk është aspak diçka seksuale ♪ Ju i kërkoni asaj të heshtë për natën speciale ♪ Shumë vonë, është në Facebook-un e saj duke tërhequr pëlqimet ♪ "Oh, e shkëlqyeshme, halla Linda tha që dukem e çmuar". ♪ Kur mbaron premtimi, do të shikoni në sytë e saj ♪ Dhe falënderojeni atë për një natë që ju mori në befasi ♪ Do të thoni: "Mami, kjo nuk është ashtu siç mendova se do të ishte" ♪ Por unë jam i kënaqur që isha me ju për këtë karantinë ♪ ♪ Ju jeni mbretëresha e prom, ju jeni nëna mom ♪ Ti je bomba ” ♪♪ Oh pershendetje. Unë jam vetëm duke u përpjekur për të marrë squats e mia në. Guys, John Legend ishte një nga njerëzit e parë për të bërë ndonjëherë një koncert nga shtëpia e tij në Instagram. Ishte shumë mirë. U kapa me Gjonin të flasim për atë dhe më shumë. Kontrolloje. -Si po bën, shok? -I mrekullueshëm, shok. Po e bëj mirë. Shumë faleminderit që e keni bërë këtë. -Kënaqësia ime. -Okay, ja ku shkojmë. Unë mendoj se ne jemi duke regjistruar. Po shkonin. Kjo është e gjitha e mirë. Ku ndodhesh tani? -Unë jam në dhomën tonë të jetesës në shtëpi. -Faleminderit shumë për ta bërë këtë. Unë me të vërtetë, e vlerësoj vërtet këtë, siç bëjnë miliona njerëz që po e shikojnë këtë. -A mos e keni atë në shtrat pasi, ju e dini, bëj që të ndjehemi sikur jemi vërtet në "The Tonight Show". -Pikërisht. Kjo është një thirrje e mirë. Faleminderit, mik. E vleresoj. Farë keni bërë djema për të mbushur kohën? E di që keni dy fëmijë të vegjël. -Ne thjesht po mësojmë se sa e vështirë është të argëtosh ato tërë ditën. [Të dy qeshin] -Luna është 3, apo jo? -Po, ajo do të jetë 4 në një muaj dhe - -Vepra 1 e foshnjës? -Po, Miles do të jenë 2 në maj, dhe shpresojmë se do të kemi për të festuar ditëlindje për ta, por ne nuk e dimë Ne mund të jemi akoma duke u distancuar në atë pikë. -Eshte e bukur - prettyshtë mjaft e çuditshme, po. A keni qenë duke luajtur lojëra me Luna, si, lojëra bordi, apo nuk e bën atë? -Ai po mëson si të luajë Hippo i uritur. -Kjo eshte e mire. -Edhe kuptova që ajo është shumë e bukur kur luan lojëra. Ajo nuk dëshiron të fitojë gjatë gjithë rrugës. Si, ajo dëshiron që ne të lidhemi çdo herë. -Jo! [Të dy qeshin] A nuk është tani një fëmijë i tillë mijëvjecar, a? -Dua që ajo të jetë pak më konkurruese dhe - -Yeah. -Dhe më pëlqen që ajo është e llojit, por përfundimisht nuk duan që ajo të dëshirojë të humbasë ose të lidhë dhe dëshiroj që unë të ndihem më mirë duke fituar ose lidhur. Pra, ne po punojmë për atë. -Po, bija ime është si e kundërta. Ajo fillon të qajë kur unë jam edhe në epërsi në Chutes & Ladders. Ajo është si, "Unë nuk dua ta bëj këtë." Si, "Le ta përfundojmë lojën. Ju mund të fitoni. Ejani." -Yeah. Por është kaq e lezetshme. "Jo, babi, ti po bën mirë. Ju po bëni mirë. Ju jeni mirë Ne lidhëm. Shih, ne u lidhëm, "edhe pse ajo fitoi. Ajo në të vërtetë fitoi. -Dhe si për ju dhe Chrissy? Farë po bëni djemtë - me kohen tende -Netflix shumë. -Oh, çfarë shikon? Cfare po shikon Kam nevojë për shfaqje. -Ne jemi duke kapur "Blinders Peaky". Sapo kemi mbaruar - Sapo kemi mbaruar Sezonin 5. Pra, ne jemi kapur fjalë për fjalë, dhe jemi si - -Unë duhet të kthehem në atë. Harrove gjithçka rreth "Blinders Peaky". -Ata duhet ta bëjnë Sezonin 6 tani. Unë jam si, ejani. Duhet të dimë se çfarë ndodhi. -Kjo është ajo që thashë. Unë fillova "Top Chef" dhe unë shkoj, "Unë do të binge 'Top Chef". Nuk mund të pres, "dhe ka vetëm një episod. Unë shkoj, "Djema!" -Shkojme! -Më jep katër. Unë e di se duhet të bëhen katër. Eja. -Asolutisht, dhe atëherë ne kemi qenë duke shikuar "Tiger King," e cila është e preferuara e të gjithëve. -Nuk e kam parë akoma. A është e çuditshme? -Tshtë jashtëzakonisht e çuditshme dhe shumë qesharake dhe tërheqëse. Dhe është një dritare në një subkulturë thjesht nuk kishe ide nëse nuk je në të. -A janë njerëzit që zotërojnë kopshte zoologjike private? Është e saktë? -Yeah. Pra, Amerika është habitati më i madh për kafshët e egra si tigrat. Si, ne kemi më shumë tigër në robëri në Amerikë sesa ka në të egra në pjesën tjetër të botës. A nuk është e çmendur? -Ku? Florida? -Një Florida. Pra, është shumë në Florida. -Me ndjehet si një gjë në Florida për mua. -Janë shumë Florida, por është edhe Oklahoma. Ndjek sagën të këtij grupi pronarësh konkurrues të egër, dhe ka një vrasje. Ka intriga. Ka shkel kurorësh. Ka gjithçka. Eshte cmenduri. A jeni duke bërë squats tuaj tani, Jimmy? -Po, unë po poshtëroj në mbledhje. Kjo është ajo që më thanë të bëja. -Mirë. Epo, kjo ndjehet sikur është produktive. Ndjehem sikur nuk kam punuar fare javën e kaluar, dhe më në fund thashë këtë javë Unë do të, si, në të vërtetë të punojnë përsëri. -Gjëja është thjesht të vidhosni në mbledhje kur të merrni - krejt papritur, ju vetëm qëndroni rreth e rrotull, vetëm vjedhës në një mbledhje. -Okay, ja ku shkojmë. -Janë vetëm vjedhje në një mbledhje. Kjo është gjithçka që po them. Squats, squats, squats-squats-squats Squats, squats, squats-squats-squats, squats ♪ -Të gjithë! Mirë. I futa brenda. -Hej, e vetmja gjë që kam thënë të them faleminderit që bëtë përveç shfaqjes sonë është, ju e bëtë koncertin live. -Yeah. -Eshte e mrekullueshme. E kam dashur. Unë e di se shumë njerëz e donin atë. Madefarë ju bëri - Whatfarë ju frymëzoi ta bëni atë? -Unë e bëra një shpërthim. Ne - E dini, të gjithë jemi në shtëpi, përfshirë artistë, shumë artistë të cilët supozohet të jenë në turne tani. Turneu im nuk është deri në verë, por ka shumë tifozë që kanë ngecur në shtëpi dhe uroj që ata të mund të ishin duke bërë atë që bëjnë normalisht dhe uroj që ata të mund të ishin duke shkuar në koncerte dhe duke bërë të gjitha këto gjëra të tjera argëtuese. Por si artistë, ne kemi kuptuar një mënyrë për t'i bashkuar të gjithë do të ishte të bënim këto transmetime live të koncerteve, dhe ne nuk ishim të vetmit që dolëm me idenë. Chris Martin po vinte me të rreth e rrotull në të njëjtën kohë që isha. Kur u thashë menaxherëve të mi që doja ta bëja, ata ishin si, "Oh, Chris Martin do të bëjë një për Citizen Global," e cila është një organizatë për të cilën kishim mbledhur para për më parë dhe transmetojnë disa nga ngjarjet e tyre në NBC dhe MSNBC. Dhe kështu kemi menduar se do të ishte mirë ta bënim atë me Citizen Global. Dhe ne kemi punuar me Organizatën Botërore të Shëndetit, thjesht duke u përpjekur për të sjellë vetëdijen për idenë që njerëzit duhet të qëndrojnë në shtëpi dhe duhet të distancohen nga njëri-tjetri. Kështu, kemi bërtitur disa nga organizatat për të cilat po mbledhim para dhe u përpoq të argëtonte njerëz dhe të bashkonte njerëzit. -Për të bërë një koncert para audiencës, a është e egër? Itshtë e çuditshme, apo ju pëlqeu? -Eshte pak e etur, por do te them sepse Instagram Live ka komentet që shfaqen sa herë që dikush bën një, i ka zemrat e vogla të shkojnë, në të vërtetë merrni reagime më të hollësishme nga Instagram Live sesa do të merrnit nga një audiencë. Si, ju nuk merrni brohoritjet, por ju merrni - - "Më pëlqeu shumë." -Po, ose - Dhe ju e merrni, "Oh, mund ta luani këtë këngë? Uh, um, um - "- [Qesh] -Të gjitha llojet e kërkesave të rastit, pyetjet, dhe nuk do ta merrnit kurrë atë nga audienca përveç nëse ju pëlqen të ndaleni dhe, siç e dini, keni pyetur për reagime të hollësishme nga secili individ. - [Qesh] Le të jemi të gjithë të qetë. Një në një kohë. -Një herë. [Qesh] -Kjo është e çuditshme. -Yeah. -Dhe mund të thuash, 'sepse kemi intervistuar mbrëmë D-Nice. Nuk e di nëse keni për të parë se çfarë bëri ai. -Yeah. -Ishte i çmendur. -Po, D-Nice është një mik i vjetër i yni, dhe ai luajti ditëlindjen time të 40 këtu në shtëpinë time, dhe ai -- Unë po shfaqesha në Jetat e tij në Instagram kur ai po i bënte më herët gjatë javës, por ajo shpërtheu të Shtunën dhe - -Ai ishte shumë i lumtur. -Yeah. -Ai ishte, si, duke notuar kur unë po flisja me të, dhe është, si - It'sshtë kaq interesante për të parë këta interpretues si ju djema duke argëtuar një dhomë të zbrazët për të heshtur. Por ka qindra mijëra njerëz që dëgjojnë dhe brohorisni dhe vendosni dashurinë atje, dhe është thjesht një lloj i ri, gjë interesante që nuk mendoj se kemi parë ndonjëherë më parë. -Po, dhe ka shumë anë të errëta për këtë moment, por fakti që këto mund të jenë disa nga rreshtat e argjendit që ne mendoj ta bëj ndjeheni sikur po e provojmë së bashku, edhe pse jemi distancuar nga njeri-tjetri, dhe ne jemi duke ndihmuar njëri-tjetrin për të arritur atë. -Cfare eshte -- Bamirësia që zgjodhët sonte është Feeding America. -Yeah. -Hatfarë do të thotë për ju? -Po, ata kanë një rrjet bankash ushqimesh në të gjithë vendin. Dhe një nga efektet anësore të - Para së gjithash, ka njerëz që janë të uritur çdo ditë në Amerikë, por një nga efektet anësore të kësaj krize është fakti që u thuhet shumë të rinjve të mos vijnë në shkollë, dhe shumë herë, burimi i tyre kryesor për ushqim është ajo që marrin në shkollë. Disa, si, në New York, disa marrin mëngjes dhe drekë në shkollë. Dhe nëse ata janë në një familje që po lufton tashmë, dhe ata nuk kanë shkollën për t'i ndihmuar në ushqimin e tyre, ka shumë njerëz që nuk do të kenë ushqim të mjaftueshëm për të ngrënë dhe do të mbetet i uritur gjatë kësaj kohe. Përveç të gjitha çështjeve shëndetësore që ne po shohim, përveç çështjeve ekonomike që ne po shohim nga njerëzit që nuk janë në gjendje të punojnë dhe tregu i aksioneve që ngërthen dhe të gjitha këto gjëra të tjera po ndodhin, ka vetëm shumë njerëz që do të jenë të uritur, dhe ju e shihni atë me José Andrés duke bërë atë që po bën me - -Ai është e mahnitshme. -Ai është e mahnitshme. Por ka këto banka ushqimore në të gjithë vendin, dhe Feeding America është një grumbullues fondesh për këto banka ushqimore, dhe ata e shpërndajnë atë në të gjithë vendin në banka të ndryshme ushqimore që po ndihmojnë mbajtjen e njerëzve të ushqyer. -Nëse ju djema po e shikoni këtë në NBC, shkoni në feedamerica.org dhe mësoni si të dhuroni. Dhe nëse po na shihni në YouTube, ka një buton Dhurimi diku, ose këtu ose përreth këtu, por shtypni atë, dhe çdo sasi ju ndihmon. Me të vërtetë, çdo shumë, madje edhe më pak - thingdo gjë. Ju nuk keni ide se çfarë mund të bëni me 50 cent. Eshte e mrekullueshme. Prandaj, ju lutem jepni ndonjë gjë. Gjon, para se të të lë të shkoj dhe të vlerësoj që e bën këtë, ka - Do të bësh një shfaqje për ne sonte, që vërtet i vlerësoj. -Yeah. -Kjo është - Ne - Në të vërtetë, ne kemi nevojë për ju tani më shumë se kurrë. Prandaj, faleminderit për këtë. -Sigurisht. -A mund të na jepni ndonjë sugjerim për albumin e ri? A po del së shpejti? -Po, albumi i ri po vjen. Ne po e përziejmë. Ne po i përfundojmë vargjet tona. Nuk jam i sigurt se si do të ekzekutojmë regjistrimin e vargut, sepse nuk e di si mund ta distancojmë rrugën tonë në një regjistrim orkestrues. [Të dy qeshin] -Po, kjo do të ishte - -E do ta kuptojmë. Ndoshta do të duhet të bëjmë, si, disa lojtarë në një kohë dhe pastaj, ju e dini, mbingarkoni atë. Do ta kuptojmë. -Kjo do të ishte një këngë e veçantë nëse mund ta bënit atë. -Po, por në të njëjtën mënyrë, shumica e tyre janë regjistruar tashmë. Unë kam regjistruar të gjitha vokalet e mia. Marrëveshjet kryesore janë regjistruar, dhe ne vetëm duhet të bëjmë pak për të përfunduar, dhe pastaj ne do t'i përziejmë ato. Dhe unë e dua muzikën. Nuk e kam shkruar gjatë kësaj periudhe. Pra, nuk do të jetë me të vërtetë reflektuese të asaj që po ndodh në këtë moment. -Right. -Në të vërtetë është albumi im më seksi deri më sot ... -Çfarë! -... e cila mund të funksionojë nëse jeni të mbërthyer në shtëpi dhe duan të bëjnë disa fëmijë Corona. [Të dy qeshin] -Kjo është e shkëlqyeshme. Greatshtë e shkëlqyeshme, miq. -Shto, ndjehem si, ti e di, nëse keni kaluar shumë kohë me partnerin tuaj, dhe keni nevojë për një tingull zanor për këtë, mirë, ky album ... -Kjo mund të jetë. -... mund të jetë. -Jeni njeri i mirë. Faleminderit për gjithçka që bëni, dhe faleminderit që morët kohë për ta bërë këtë sot. Dhe Feedamerica.org. Të gjithë këtu ju vlerësojnë, dhe faleminderit që e keni bërë këngën më vonë sonte. Unë vërtet, e vlerësoj vërtet. Faleminderit, bud. -Faleminderit. -Po, Gjon. -Përformimi i këngës së tij të re "Veprimet" nga shtëpia e tij, John Legend. ♪♪ - ♪ Hej, po ♪ ♪ La-da-da, da-da ♪ La-da-da, da-da, la-da ♪ ♪ La-da-da-da-da, këtu shkoj përsëri ♪ ♪ Me një këngë tjetër dashurie që harxhova ♪ Vetëm një dashuri tjetër e mbaruar nga durimi ♪ Ajo nuk e dëshiron atë, ajo nuk ka nevojë për të ♪ worddo fjalë tjetër që vjen nga lapsi im ♪ Ajo më hodhi përsëri në fytyrën time, duke thënë: "Ku ishit?" ♪ Sound Unë tingëlloj kaq poetike, por më duket sikur e lë të rrëshqasë ♪ ♪ Rrëshqas ♪ ♪ Dua të tregoj se dashuria ime është e fortë ♪ Bëni që ajo ta ndiejë atë kur jam në shtëpi ♪ Jo fal, pa gabuar, ajo mund ta ndiejë kur të shkoj ♪ Tions Veprimet flasin më lart se, flasin më shumë se ♪ ♪ Flisni më shumë sesa këngët e dashurisë ♪ Meloditë që ato mbartin ♪ Tions Veprimet flasin më lart se, flasin më shumë se ♪ ♪ Flisni më shumë sesa këngët e dashurisë ♪ I kam bërë të gjitha gabim ♪ La-da-da-da-da, këtu shkojmë përsëri ♪ ♪ Vetëm disa miq me disa përfitime ♪ Ajo më dha gjithë dashurinë e saj, pastaj e humb atë ♪ ♪ Shkroi një këngë të re, pastaj e fshiu atë ♪ Oh, çdo gjë tjetër që kam thënë përpara ♪ Id Tha që ajo nuk do që të dëgjojë më për të ♪ Feel Ndihem kaq kreative, por më duket sikur ♪ ♪ Nuk ka ngelur asgjë tjetër për të thënë që të të qëndrosh stay ♪ Dua të tregojë se dashuria ime është e fortë, bëj që ajo ta ndiejë atë kur jam në shtëpi ♪ Jo fal, pa gabuar, ajo mund ta ndiejë kur të shkoj ♪ Tions Veprimet flasin më lart se, flasin më shumë se ♪ ♪ Flisni më shumë sesa këngët e dashurisë ♪ Meloditë që ato mbartin ♪ Tions Veprimet flasin më lart se, flasin më shumë se ♪ ♪ Flisni më shumë sesa këngët e dashurisë ♪ I kam bërë të gjitha gabim ♪ La-da-da-da-da, la-da-da-da-da away ♪ ♪ La-da-da-da-da, la-da-da, gjithë ditën ♪ Ajo nuk do që të dëgjojë, nuk do që të dëgjojë ♪ Një fjalë e them, një fjalë që e them ♪ La-da-da-da-da, la-da-da-da-da away ♪ ♪ La-da-da-da-da, la-da-da, gjithë ditën ♪ Ajo nuk do që të dëgjojë, nuk do që të dëgjojë ♪ Një fjalë e them, një fjalë që e them Tions Veprimet flasin më lart se, flasin më shumë se ♪ ♪ Flisni më shumë sesa këngët e dashurisë ♪ Meloditë që ato mbartin ♪ Dhe veprimet flasin më lart se ♪ ♪ Whoa, flas më zë se këngët e dashura ♪ ♪ I kam bërë të gjitha gabim ♪♪ [Chuckles] Faleminderit! -Dua të falënderoj të gjithë në shfaqje sot. John Legend, ju ishit i mrekullueshëm, jo vetëm duke performuar, por edhe duke folur. Farë argëtuesi. Dua të falënderoj gruan time që në të vërtetë ka qenë në kamera dhe duke qenë operatori i kamerës, gjithashtu. Dhe ishte hera ime e parë që përdorja një shkop selfie. Kjo ishte një punë e madhe. Sidoqoftë, dhe Winnie për grafikat, Franny sepse thjesht jeni rreth e rrotull dhe të qenit i mrekullueshëm. Unë të dua djema që shikon. Faleminderit, YouTube. Faleminderit, NBC. Laj duart. Mos të prek fytyrën. Qëndro i sigurt dhe unë do të të shoh nesër. Një shfaqje tjetër e re. Bye!

Sonte Show: At Home Edition (John Legend)

Jimmy Fallon brings John Legend to his #stayhome party to highlight a charity and perform his song "Actions" via video chat in another Tonight Show home edition. Tonight, Jimmy lets fans do the interviewing with Ask The Fallons and debuts a new quarantine tune "Prom with Your Mom." Jimmy will be highlighting a different charity every night that you can donate to and help those in need. Tonight's charity, Feeding America, runs a nationwide network of more than 200 food banks that feed more than 46 million people through food pantries, soup kitchens, shelters and more. Click the button on the right to donate or visit feedingamerica.org. Subscribe NOW to The Tonight Show Starring Jimmy Fallon: bit.ly/1nwT1aN Watch The Tonight Show Starring Jimmy Fallon Weeknights 11:35/10:35c Get more The Tonight Show Starring Jimmy Fallon: www.nbc.com/the-tonight-show JIMMY FALLON ON SOCIAL Follow Jimmy: Twitter.com/JimmyFallon Like Jimmy: Facebook.com/JimmyFallon Follow Jimmy: www.instagram.com/jimmyfallon/ THE TONIGHT SHOW ON SOCIAL Follow The Tonight Show: Twitter.com/FallonTonight Like The Tonight Show: Facebook.com/FallonTonight Follow The Tonight Show: www.instagram.com/fallontonight/ Tonight Show Tumblr: fallontonight.tumblr.com The Tonight Show Starring Jimmy Fallon features hilarious highlights from the show, including comedy sketches, music parodies, celebrity interviews, ridiculous games, and, of course, Jimmy's Thank You Notes and hashtags! You'll also find behind the scenes videos and other great web exclusives. GET MORE NBC NBC YouTube: bit.ly/1dM1qBH Like NBC: Facebook.com/NBC Follow NBC: Twitter.com/NBC NBC Instagram: instagram.com/nbctv NBC Tumblr: nbctv.tumblr.com/ The Tonight Show: At Home Edition (John Legend) www.youtube.com/fallontonight #FallonTonight #JohnLegend #JimmyFallon
tonight, comedic, Quarantine, Television, monologue, Preach, John Legend live, Funny, You and I, Talk Show, NBC TV, variety, Fallon monologue, tonight show, Best of Fallon Moments, charity, comedy sketches, talent, Love Me Now, Chrissy Tiegen, Actions, clip, Covid-19, Fallon stand-up, highlight, Actions live, show, NBC, celebrities, snl, At Home Edition, news, humor, jokes, funny video, John Legend on Fallon, All of Me, John Legend, talk, video, Jimmy Fallon, interview, Coronavirus, current news,
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>

< start="1.033" dur="1.002"> -Hej djema, të mirëpritur në një krejt të re >

< start="2.035" dur="2.936"> “Sonte Show” edicioni në shtëpi. >

< start="4.971" dur="1.535"> Winnie, faleminderit. Ju tërhoqi këtë? >

< start="6.506" dur="1.568"> -Yeah. -Kjo ishte vërtet e bukur. >

< start="8.074" dur="1.768"> Deshi thjesht ta bësh atë më të gjallë? >

< start="9.842" dur="1.068"> -Yeah. -Kjo është goxha e mirë. >

< start="10.91" dur="1.268"> Frannie, e tërhoqi këtë? >

< start="12.178" dur="1.101"> -Jo. -HM. >

< start="13.279" dur="2.803"> -Unë e bëra. -Si në lidhje me bamirësinë sonte? >

< start="16.082" dur="1.101"> John Legend është në shfaqje, >

< start="17.183" dur="2.769"> dhe ai është duke punuar me feedamerica.org, >

< start="19.952" dur="2.236"> e cila është goxha e lezetshme. >

< start="22.188" dur="3.003"> E vizatove atë, Franni? >

< start="25.191" dur="1.702"> -Jo. -Unë e bëra. >

< start="26.893" dur="2.769"> -Faleminderit, Winnie. >

< start="29.662" dur="1.969"> -Franisht, do të rrish atje? >

< start="31.631" dur="1.801"> -Yeah. -Mirë, mirë. >

< start="33.432" dur="2.603"> John Legend është sonte mysafiri ynë. >

< start="36.035" dur="1.969"> Dhe ne do të flasim për Feeding America, >

< start="38.004" dur="1.167"> e cila është e mrekullueshme. >

< start="39.171" dur="1.469"> Ata kanë mbi 200 banka ushqimore. >

< start="40.64" dur="3.837"> Ata po ndihmojnë rrobat e ushqimit në të gjithë vendin. >

< start="44.477" dur="0.967"> Janë të mahnitshme. >

< start="45.444" dur="1.736"> Jose Andres është shumë afër tyre. >

< start="47.18" dur="3.002"> Ai thjesht po bën - ai është si një engjëll, ai djalë. >

< start="50.182" dur="1.903"> Ai është i mahnitshëm. Ne do të flasim për këtë. >

< start="52.085" dur="1.468"> Gjithashtu, më vonë në shfaqje, ne do të kemi disa >

< start="53.553" dur="1.301"> të klipeve tona të preferuara nga "The Tonight Show", >

< start="54.854" dur="1.602"> përfshirë Nicole Kidman, >

< start="56.456" dur="2.135"> një nga intervistat më të çuditshme që kam bërë ndonjëherë. >

< start="58.591" dur="3.17"> Pra, përgatituni për këtë. >

< start="61.761" dur="3.836"> Djalosh, këtu në karantinë filloj mëngjesin tim >

< start="65.597" dur="3.271"> duke zbritur poshtë dhe duke bërë kafe të freskët. >

< start="68.868" dur="1.235"> Asnjë punë e madhe. >

< start="70.103" dur="2.735"> Jo gjërat e mrekullive, përveç këtij mëngjesi. >

< start="72.838" dur="1.568"> Shikoni se çfarë ndodhi këtë mëngjes. >

< start="74.406" dur="1.269"> Pershendetje djema. >

< start="75.675" dur="2.335"> Mirësevini në atë që mendoj se është botimi i parë i >

< start="78.01" dur="2.603"> "Si e tërhoqi Xhimi këtë?" >

< start="80.613" dur="2.736"> Unë thjesht bëra kafe, dhe nuk është një reklamë. >

< start="83.349" dur="0.767"> Më pëlqen zoti Kafe. >

< start="84.116" dur="1.335"> Në fakt, kjo është e çmendur. >

< start="85.451" dur="3.537"> Por unë e vendosa ujin në pjesën e prapme të asaj gjëje atje. >

< start="88.988" dur="2.903"> Sidoqoftë, kafeja hyri në atë pjesë. >

< start="91.891" dur="1.334"> Çfarë? >

< start="93.225" dur="3.938"> A është kjo - si bëra unë - nuk ka asgjë në tenxhere. >

< start="97.163" dur="1.634"> Çfarë? >

< start="98.797" dur="2.57"> Si e bëra atë? >

< start="101.367" dur="2.77"> Unë jam si David Blaine. >

< start="104.137" dur="2.301"> Mirë. Kthehu në shfaqjen tonë. >

< start="106.438" dur="1.169"> Winnie, çfarë po ngjyrosni? >

< start="107.607" dur="1.868"> Duket shumë bukur. >

< start="109.475" dur="3.738"> -Po bëj gjëra. >

< start="113.213" dur="3.702"> Mami po i shtyp ato dhe mamaja tërhoqi skicat gjithashtu. >

< start="116.915" dur="2.77"> Ajo gjithashtu po përdor këto. >

< start="119.685" dur="1.535"> Siç e kemi bërë tashmë këtë. >

< start="121.22" dur="2.335"> Dhe unë jam gati me atë. >

< start="123.555" dur="1.936"> -Uh-ë. -Dhe tani po e bëj atë. >

< start="125.491" dur="4.371"> -Për çfarë janë këto? -Për zorret dhe shkallët. >

< start="129.862" dur="1.067"> -Oh, sepse kemi nevojë për më shumë karaktere >

< start="130.929" dur="1.502"> për Chutes dhe Shkalle. >

< start="132.431" dur="1.601"> -Yeah. -Unë dua një krimb tjetër gomari. >

< start="134.032" dur="1.035"> -Kërkoni një krimb tjetër gomari. >

< start="135.067" dur="0.934"> Yep. E di. >

< start="136.001" dur="1.402"> Epo, le të presim për drekën. >

< start="137.403" dur="1.368"> -A mund të kem krimba gomari? >

< start="138.771" dur="1.601"> -Po, sigurisht që mund të keni krimba gomari. >

< start="140.372" dur="1.202"> Pas darke. Mirë, të gjithë? >

< start="141.574" dur="2.369"> -Pse e ka Franni? >

< start="143.943" dur="3.67"> -Franeni e mori atë sepse - mirë, dua të them, shikojeni. >

< start="147.613" dur="1.568"> Ajo po vrapon përreth. >

< start="149.181" dur="1.769"> Ju e keni atë nën kontroll. Ju jeni duke e bërë këtë. >

< start="150.95" dur="1.268"> E drejtë? >

< start="152.218" dur="2.268"> Ky fustan kaq i bukur, Franni. >

< start="154.486" dur="1.368"> Mirë, unë do t'ju marr një krimb gomari, mirë? >

< start="155.854" dur="2.303"> Mirë, Frannie, këtu, ju uleni tani për tani. >

< start="158.157" dur="2.302"> Më lejoni të shkoj të marr një çamçakëz - mirë, po vjen me mua? >

< start="160.459" dur="1.868"> Ose jo? -Yeah. Po. >

< start="162.327" dur="1.536"> -Yay. -Unë do të kthehem mbrapa. >

< start="163.863" dur="1.902"> Jo, Winnie, ju duhet të qëndroni. Dikush duhet të jetë në aparat fotografik. >

< start="165.765" dur="2.102"> Mirë? - [Giggles] >

< start="167.867" dur="1.468"> -Hi, Fito. -Hi. >

< start="169.335" dur="4.137"> -Si po shkon sot? -Mirë. >

< start="173.472" dur="2.836"> -A keni vizatuar copa loje për Chutes and Ladders? >

< start="176.308" dur="1.769"> -Ne tashmë e bëmë këtë. -Winnie? >

< start="178.077" dur="1.869"> -Yeah? -Këtu! >

< start="185.184" dur="2.636"> -Sepse ju djema jeni mirë, mirë. >

< start="187.82" dur="2.602"> -Faleminderit, babi. -A ishit kaq bukur sot. >

< start="190.422" dur="1.603"> Në fakt, nëse ndjeheni si ajo, >

< start="192.025" dur="2.235"> ju mund të qeshni me shaka monolog që kemi sot. >

< start="194.26" dur="1.935"> A ndjeheni sikur e bëni këtë? >

< start="196.195" dur="3.17"> A ndjeheni sikur qeshni me shaka babin? >

< start="199.365" dur="2.102"> Mirë. Këtu shkojmë, djema. >

< start="201.467" dur="1.335"> Mirë, gati? >

< start="202.802" dur="1.969"> Mirësevini në edicionin në shtëpi "The Tonight Show". >

< start="204.771" dur="1.868"> Epo, ju djema, sot është e martë, >

< start="206.639" dur="2.469"> 24 Mars ose E Mërkurë, >

< start="209.108" dur="3.17"> 31 Prill ose E Shtunë, 47 Tetor. >

< start="212.278" dur="1.935"> Sinqerisht, kam humbur gjurmët. Guys? >

< start="214.213" dur="2.769"> -Ne mund të bashkojmë tuajën dhe minierën. >

< start="216.982" dur="2.269"> -Franni, Franni. >

< start="219.251" dur="1.703"> Po flas këtu. >

< start="224.756" dur="1.936"> Mirë. Ju djema të gatshëm për monologun? >

< start="226.692" dur="1.102"> -Uh-ë. -Je gati? >

< start="227.794" dur="2.201"> -Jo. -Mirë. >

< start="229.995" dur="2.737"> Mund të qeshni. Si qesh >

< start="232.732" dur="2.235"> Si qesh >

< start="234.967" dur="2.035"> - [Qesh] -Kjo është pa kuptim. >

< start="237.002" dur="1.035"> Kjo nuk është se si ju qeshni. >

< start="238.037" dur="1.468"> Mirë, gati? Këtu shkojmë. >

< start="239.505" dur="1.802"> Mirësevini në edicionin në shtëpi "The Tonight Show". >

< start="241.307" dur="2.936"> Epo, ju djema, sot është e Martë, 24 Mars >

< start="244.243" dur="3.47"> ose e Mërkurë, 31 Prill, ose e Shtunë, 47 Tetor. >

< start="247.713" dur="2.536"> Sinqerisht, kam humbur gjurmët. >

< start="250.249" dur="4.071"> Pashë që disa amerikanë tani kanë orë të lumtur virtuale. >

< start="254.32" dur="1.268"> -A mund t'i vë këto - >

< start="255.588" dur="1.568"> -Hej, a mund të pëshpëritni, djema? >

< start="257.156" dur="2.836"> -Mihja - -Hej, Franni, a mund të pëshpëritni? >

< start="259.992" dur="3.27"> Winnie, Winnie, a mund të pëshpëritni ndërsa i bëj këto? >

< start="263.262" dur="3.637"> -Franni, ju lutem mos e merrni. -Shiko një pëshpëritje më të vogël. >

< start="266.899" dur="1.235"> Si një pëshpëritje më e vogël. >

< start="268.134" dur="2.202"> [Pëshpëritje e pashpirtë] Si një pëshpëritje më e vogël. >

< start="270.336" dur="0.968"> -Unë premtoj. >

< start="271.304" dur="8.041"> [Pëshpëritje e padallueshme] Nr. >

< start="279.345" dur="2.736"> -Unë pashë që disa amerikanë tani kanë orë të lumtur virtuale. >

< start="282.081" dur="1.835"> Dhe kushdo që erdhi me këtë, më beso, >

< start="283.916" dur="3.07"> gjërat nuk po shkojnë mirë në atë shtëpi. >

< start="286.986" dur="1.101"> Hej, Karen, është ora 10:00 >

< start="288.087" dur="1.734"> Po në lidhje me një orë tjetër të lumtur virtuale? >

< start="289.821" dur="1.635"> Kam dëgjuar që njerëzit kanë ngecur në shtëpi >

< start="291.456" dur="2.67"> tani janë duke ngrënë më shumë dhe duke fjetur më pak. >

< start="294.126" dur="2.403"> Likeshtë si të gjithë në Tokë sapo u hodhën. >

< start="296.529" dur="1.868"> [Qesh] >

< start="298.397" dur="2.77"> Unë mendoj se dy javë izolim kanë filluar të marrin numrin e tyre. >

< start="301.167" dur="2.602"> Unë mendoj se mund ta shpjegoj atë më së miri përmes Adam Sandler. >

< start="303.769" dur="2.069"> Në ditën e parë, u ndjeva si: "Mirë, fëmijë, >

< start="305.838" dur="1.735"> le të shkojmë në disa arte dhe vepra artizanale >

< start="307.573" dur="3.437"> dhe vendosni makaronat në pastrues tubi dhe kjo është mirë ". >

< start="311.01" dur="2.569"> Dhe deri më sot isha si: "Stop duke goditur motrën tënde! >

< start="313.579" dur="5.338"> Mbyll! ”[Qeshje] >

< start="318.917" dur="7.108"> [E qeshura] >

< start="326.025" dur="2.97"> Adam Sandler i bën të gjithë të qeshin. >

< start="328.995" dur="2.702"> Unë e pashë që në këtë datë 15 vjet më parë, >

< start="331.697" dur="1.701"> "Zyra" debutoi në NBC. >

< start="333.398" dur="2.003"> Zot, më mungon "Zyra". >

< start="335.401" dur="1.268"> Oh, zemër, ju jeni pjesë e kësaj. >

< start="336.669" dur="3.369"> Ju thoni "edhe mua më mungon 'Zyra". >

< start="340.038" dur="1.269"> -Më mungon edhe "Zyra". >

< start="341.307" dur="2.369"> -Edhe unë shkoj, ju shikoni "Zyrën"? >

< start="343.676" dur="2.168"> Ju thoni: "Jo, më ka marrë malli për të shkuar në zyrë". >

< start="345.844" dur="2.203"> -Jo, më ka marrë malli për të shkuar në zyrë. >

< start="351.084" dur="1.134"> Winnie e pëlqeu. >

< start="352.218" dur="4.638"> [Qesh] >

< start="356.856" dur="2.269"> -Një lajm i madh sot. >

< start="359.125" dur="3.436"> U njoftua se Lojërat Olimpike Verore po shtyhen. >

< start="362.561" dur="1.102"> Shtë një bummer, por të paktën tani >

< start="363.663" dur="2.169"> Unë mund të ndaloj stërvitjen dhe ta lë veten të shkoj. >

< start="368.233" dur="1.202"> Kjo është e drejtë. Pa Olimpiada. >

< start="369.435" dur="2.369"> Përkundrazi, ata po i dorëzojnë të gjitha medaljet për këdo >

< start="371.804" dur="2.569"> i cili ka ngecur në shtëpi me një fëmijë nën 5 vjeç. >

< start="374.373" dur="1.768"> [E qeshura] >

< start="376.141" dur="2.97"> -Keni ardhur një medalje, e dashur. -Ku shkoni. >

< start="379.111" dur="2.169"> Kam diçka që vjen. Atje shkon >

< start="381.28" dur="3.17"> [E qeshura] >

< start="384.45" dur="1.668"> -Dad! -E di. >

< start="386.118" dur="2.269"> Lojërat Olimpike shtyhen deri në vitin e ardhshëm. >

< start="388.387" dur="3.87"> Kur lajmet u prishën - [Qeshje] >

< start="392.257" dur="1.802"> Kur lajmet u prishën, kasafortat pole ishin si, >

< start="394.059" dur="1.135"> "Mm, më lër të kontrolloj orarin tim. >

< start="395.194" dur="4.037"> Po, e hapur. ”[Qesh] >

< start="399.231" dur="1.768"> Pashë që një ish-astronaut i NASA-s >

< start="400.999" dur="2.603"> po ofron këshilla se si të mbijetoni në izolim. >

< start="403.602" dur="2.002"> Pra, nëse doni të dëgjoni nga një ekspert >

< start="405.604" dur="1.636"> për të mbijetuar më vete, >

< start="407.24" dur="2.802"> bisedoni me NASA-n ose me dikë që ka punuar në RadioShack. >

< start="410.042" dur="1.068"> Atje shkon >

< start="411.11" dur="0.867"> Ky është monologu atje. >

< start="411.977" dur="2.102"> Shumë faleminderit, të gjithë. >

< start="414.079" dur="2.636"> Dhe tani do të bëj diçka >

< start="416.715" dur="2.136"> që kurrë nuk kam menduar se do të bënim, >

< start="418.851" dur="2.335"> por njerëzit në shtëpi dërguan pyetje >

< start="421.186" dur="2.937"> per ju djema dhe per nenen. >

< start="424.123" dur="3.069"> Kështu që tani është koha për "Pyet Fallons". >

< start="427.192" dur="3.037"> ♪♪ >

< start="430.229" dur="4.271"> -A është edhe regjistrim? -Po, po shkon. >

< start="434.5" dur="4.07"> -Hi! -Honey, ky është debutimi yt. >

< start="438.57" dur="2.236"> [Të qeshura] ?farë? >

< start="440.806" dur="2.669"> Shumë njerëz bëjnë pyetje rreth - >

< start="443.475" dur="2.103"> se ata duan që unë t'ju pyes ju ose fëmijët. >

< start="445.578" dur="1.534"> -Mirë. -Um - >

< start="447.112" dur="2.669"> -Këtu shkojmë. -Sa shkuam - >

< start="449.781" dur="5.339"> vendosëm të shkojmë në shëtitje vetëm për të qenë distancues shoqëror, >

< start="455.12" dur="1.401"> por ne thjesht do të shkojmë për një shëtitje. >

< start="456.521" dur="3.371"> Ky do të jetë vendi më i mirë për të - vendi më i qetë, apo jo? >

< start="459.892" dur="2.202"> -Kjo është ajo që po mendojmë. >

< start="462.094" dur="1.535"> Sidoqoftë, do të shohim. Këtu shkon eksperimenti. >

< start="463.629" dur="2.97"> -Kjo është gruaja ime, Nancy Fallon. -Hi. >

< start="466.599" dur="1.468"> -Por emri juaj i vajzës është Juvonen. >

< start="468.067" dur="1.334"> -Kjo është e vërtetë. -A mos shkoni akoma >

< start="469.401" dur="1.201"> nga Juvonen kur prodhoni? >

< start="470.602" dur="1.735"> -Mendoj se e bëj. -Po ti? >

< start="472.337" dur="2.269"> -Po. >

< start="474.606" dur="2.77"> -Ju dhe partneri juaj është Drew Barrymore. >

< start="477.376" dur="3.604"> -Po, për gati 20 vjet. Jo, mbi 20 vjet. >

< start="480.98" dur="1.234"> -Eshte kjo ne rregull? -Yep. >

< start="482.214" dur="1.602"> Që kur ishte 19 vjeç ne kemi punuar së bashku. >

< start="483.816" dur="2.135"> -A keni pasur ndonjë përvojë të prodhuesit më parë? >

< start="485.951" dur="2.97"> -Jo. Nuk kam pasur përvojë të prodhuesit. >

< start="488.921" dur="3.97"> Kam pasur përvojë të punoj në një fermë të dashur në Wyoming. >

< start="492.891" dur="2.77"> Kam pastruar shtëpi në San Francisko. >

< start="495.661" dur="3.871"> Unë isha shoqërues fluturimi. -Kjo është e drejtë. >

< start="499.532" dur="1.868"> -Për një kohë. >

< start="501.4" dur="2.268"> Oh, mendova se mund të kuroja gjithë pastrehësinë >

< start="503.668" dur="2.003"> në një moment me këtë artist. >

< start="505.671" dur="1.635"> Kjo ishte një punë argëtuese. >

< start="507.306" dur="1.135"> -Yeah. >

< start="508.441" dur="1.934"> -Keni humbur para për atë me siguri. >

< start="510.375" dur="1.268"> -Yeah. >

< start="511.643" dur="3.237"> -Dhe shumë punë të tjera të çuditshme. >

< start="514.88" dur="0.701"> -Yeah. -Vetë - >

< start="515.581" dur="0.867"> -Ku ke lindur? >

< start="516.448" dur="2.269"> Ju keni lindur në Connecticut? >

< start="518.717" dur="2.336"> -Unë kam lindur në Connecticut. -E rritur në? >

< start="521.053" dur="4.237"> -Në Kaliforninë Veriore. -Kalifornia Veriore. >

< start="525.29" dur="3.071"> -Marka e Marinës, Mill Valley. -Mill Valley. >

< start="528.361" dur="4.637"> -Funky Old Valley. Ishte shokues atëherë, duhet të them. >

< start="532.998" dur="1.235"> -Sdo kohë që të vijë, asgjë, >

< start="534.233" dur="1.234"> në çdo kohë që ju shihni Urën Golden Gate, >

< start="535.467" dur="1.669"> je si: "Oh, mjaltë, shiko!" >

< start="537.136" dur="1.334"> - [Qesh] - "San Francisko". >

< start="538.47" dur="2.67"> -Ishtë shumë ikonike për shumë njerëz. >

< start="541.14" dur="1.167"> Por kujtimet. >

< start="542.307" dur="0.834"> -Mirë, këto janë disa pyetje, mirë? >

< start="543.141" dur="3.505"> Hashtag është #askthefallons. >

< start="546.646" dur="3.436"> Para së gjithash, pse jeni dakord të bëni - të jeni në kamera? >

< start="550.082" dur="1.769"> -Une nuk e di. Jo. >

< start="551.851" dur="4.838"> Dua të them, e urrej të them një pandemi është ajo që më çoi në kamera, >

< start="556.689" dur="3.402"> por unë preferoj shumë pas skenave. >

< start="560.091" dur="3.438"> Dhe unë mendoj se të gjithë kanë nevojë për një audiencë, >

< start="563.529" dur="1.568"> dhe ka disa njerëz që takoni >

< start="565.097" dur="1.835"> që me të vërtetë u pëlqen të argëtojnë njerëz. >

< start="566.932" dur="2.235"> Dhe unë jam më shumë audiencë. >

< start="569.167" dur="2.804"> Por ja ku jam, sepse nuk e ke >

< start="571.971" dur="2.068"> kushdo tjetër për të intervistuar në familjen tonë. >

< start="574.039" dur="1.702"> [Qeshje] -Mos thuaj atë. >

< start="575.741" dur="1.401"> Mirë. -Edhe këtu jemi. >

< start="577.142" dur="1.335"> -Ne po intervistojmë nesër qenin tonë Gary. >

< start="578.477" dur="1.235"> Mirë. >

< start="579.712" dur="1.2"> -Gari vjen - -Ne nuk kemi plan >

< start="580.912" dur="1.135"> ndonjë nga këto, në rregull >

< start="582.047" dur="1.569"> -Ai befasuar Gary nuk erdhi para meje. >

< start="583.616" dur="1.367"> -Nancy, cila është gjëja e parë që Jimmy >

< start="584.983" dur="3.537"> bën apo thotë në mëngjes? >

< start="588.52" dur="3.403"> -Po, për të vërtetë? "Miremengjes!" >

< start="591.923" dur="2.97"> -E bëj, apo jo? -Po, "mirëmëngjes". >

< start="594.893" dur="1.935"> -Po, mirëmëngjes. -Miremengjes. >

< start="596.828" dur="1.602"> -Yeah. -Miremengjes te gjitheve. >

< start="598.43" dur="1.635"> -Pastaj e kap telefonin. >

< start="600.065" dur="1.535"> -Pastaj e kap telefonin. >

< start="601.6" dur="1.201"> -Yeah. -Pastaj fëmijët dhe unë them, >

< start="602.801" dur="1.468"> "Miremengjes." >

< start="604.269" dur="3.604"> -Sepse ata janë në shtrat me ne. [E qeshura] >

< start="607.873" dur="1.402"> Ata kanë shtretër. >

< start="609.275" dur="1.467"> Kemi shtretër. Ata posedojnë shtretër. >

< start="610.742" dur="1.836"> -Po, ata nuk fillojnë kurrë me ne. >

< start="612.578" dur="5.071"> Por le të themi vetëm në 5 dhe 6, kur ata zvarriten natën, >

< start="617.649" dur="1.569"> ne nuk po i heqim ato. >

< start="619.218" dur="1.568"> Dhe qen. Zakonisht janë pesë nga ne. >

< start="620.786" dur="3.069"> -Gjëja e re e Frannie është që ajo fle në jastëk. >

< start="623.855" dur="1.135"> Ajo fle në kokën tonë. >

< start="624.99" dur="2.136"> -Po, sipër kokat tona në jastëk. >

< start="627.126" dur="2.302"> Zakonisht në jastëkun tuaj të madh pas kokës. >

< start="629.428" dur="3.07"> -E di, ajo është kaq qesharake. -Fale zotit. >

< start="632.498" dur="2.001"> -Mirë. Këtu shkojmë. >

< start="634.499" dur="2.169"> "Nancy, a është Jimmy një romantike? >

< start="636.668" dur="2.069"> Ju lutemi jepni shembuj ". >

< start="638.737" dur="1.602"> -Unë mendoj se je. -Po ti? >

< start="640.339" dur="1.501"> -Po. [E qeshura] >

< start="641.84" dur="4.471"> Epo, një histori romantike e sigurt >

< start="646.311" dur="3.17"> do të ishte për festën time të madhe për 50 vjetorin e lindjes >

< start="649.481" dur="4.505"> disa vjet më parë, jo festa, ditëlindja, >

< start="653.986" dur="5.672"> ai më mori makinën që mësova se si të futem >

< start="659.658" dur="3.837"> dhe përshkoi gjithë shkollën e mesme dhe kolegj >

< start="663.495" dur="1.936"> dhe më mori vetë timen, >

< start="665.431" dur="3.17"> që mund të shihni në javët e ardhshme, >

< start="668.601" dur="3.603"> VW Bus, i cili përsëri, nëse e dini Mill Valley >

< start="672.204" dur="3.236"> dhe prej nga vij, shumë ikonike. >

< start="675.44" dur="1.802"> -Më shumë njerëz na ndalojnë për atë gjë. >

< start="677.242" dur="2.737"> Ata as nuk kujdesen që unë jam në makinë, asgjë. >

< start="679.979" dur="2.001"> -Jo. Ata as nuk ju vënë re. >

< start="681.98" dur="3.771"> - "Kam jetuar në atë makinë për -" ose autobus përgjithmonë. >

< start="685.751" dur="2.703"> "E mora tërë rrugën për në Kaliforni nga Nju Jorku". >

< start="688.454" dur="4.871"> Njerëzit kanë histori me të vërtetë të bukura për atë VW Bus. >

< start="693.325" dur="2.236"> -Për atë që e prek, ajo prek thellë. >

< start="695.561" dur="2.169"> -Yeah. -Ndjehem në të njëjtën mënyrë. >

< start="697.73" dur="1.401"> Kështu që ishte shumë romantike. >

< start="699.131" dur="1.301"> Por mënyra më e freskët. >

< start="700.432" dur="1.334"> -Jo, por, si e bëra? -Po, po. Po. >

< start="701.766" dur="2.436"> Pra, gjëja më e lezetshme që bëri ishte >

< start="704.202" dur="4.172"> se ai më dha një Logic Case. >

< start="708.374" dur="2.368"> -Shpreh. Logjika e Rastit të Vendosjes së Produkteve. >

< start="710.742" dur="1.202"> Mbajtëse kasetash. >

< start="711.944" dur="2.469"> -Me kaseta brenda. Dhe e hapa. >

< start="714.413" dur="3.337"> Dhe ishin të gjitha të preferuarat e mia të preferuara. >

< start="717.75" dur="5.505"> Jam shumë eklektik në muzikën time. >

< start="723.255" dur="3.003"> Por ishte gjithçka nga Harry Nilsson deri te Muppets >

< start="726.258" dur="3.403"> dhe John Denver këndojnë Krishtlindjet së bashku në Zanafillë. >

< start="729.661" dur="2.036"> -Bob Marley. -Bob Marley, Carly Simon, >

< start="731.697" dur="2.302"> Cat Stevens, Kurë - >

< start="733.999" dur="1.335"> -Yeah. -Prince. >

< start="735.334" dur="1.501"> -Ishte thjesht shumë argëtim. >

< start="736.835" dur="2.335"> -Sdoherë, ishte, si 20, nga imja - >

< start="739.17" dur="3.137"> me të vërtetë albumet aktuale që kam dashur. >

< start="742.307" dur="3.271"> Dhe mendova se ishte ashtu. Dhe isha si, >

< start="745.578" dur="2.535"> "Ky është më i menduari. Këto janë të gjitha ato. >

< start="748.113" dur="1.835"> Ju më dëgjoni. >

< start="749.948" dur="2.169"> Gjithçka që duam ne si gra duhet të dëgjohet ". >

< start="752.117" dur="1.035"> Blah blah blah. >

< start="753.152" dur="2.869"> [Qesh] Dhe ai shkon, >

< start="756.021" dur="1.668"> "Oh, zotëri im, harrova kutinë e bumit. >

< start="757.689" dur="2.737"> Outshtë në garazh ose çfarëdo ". >

< start="760.426" dur="1.301"> Kështu siç vrapova - >

< start="761.727" dur="1.535"> -Po, çfarë do të luash kasetat? >

< start="763.262" dur="4.104"> -Ndërsa unë dola jashtë për të gjetur kutinë e bumit për të luajtur kasetat e mia, >

< start="767.366" dur="3.203"> vëllai im hipi në autobusin VW. >

< start="770.569" dur="1.134"> -Me kasetën në autobus. >

< start="771.703" dur="1.568"> -Me kasetën në autobus. >

< start="773.271" dur="2.203"> Blaupunkt i vjetër, ku është si, >

< start="775.474" dur="2.836"> ne do të luajmë të dy palët por ju kurrë nuk e dini se në cilën anë jeni. >

< start="778.31" dur="1.368"> Ah, parajsë. >

< start="779.678" dur="2.169"> -Dhe mund të shtypni një buton dhe të hiqni kapakun. >

< start="781.847" dur="1.201"> -Po, të gjitha gjërat bien. >

< start="783.048" dur="1.067"> -'Sepse njerëzit janë duke vjedhur stereo. >

< start="784.115" dur="1.402"> -Jo askush të mos shkel në makinën tuaj. Po. >

< start="785.517" dur="2.703"> -Oh, askush nuk do të hyjë brenda dhe të marrë një lojtar kasetash. >

< start="788.22" dur="1.368"> -Heavenly. >

< start="789.588" dur="4.004"> Kështu që, unë mendoj se ishte ndër shumë gjeste romantike. >

< start="793.592" dur="1.001"> -Uau. [ Duartrokitje ] >

< start="794.593" dur="1.167"> -Ju duhet të dëgjoheni. >

< start="795.76" dur="1.87"> -Kjo është fantastike. Unë dua më shumë nga këto. >

< start="797.63" dur="2.168"> -Kur ndihesh i dëgjuar, ndjehesh i dashur. >

< start="799.798" dur="2.836"> [Të qeshura] -Për më shumë pyetje. >

< start="802.634" dur="2.402"> Më shumë pyetje gjatë gjithë javës. >

< start="805.036" dur="0.969"> Ne do t'i përhapim ato. >

< start="806.005" dur="1.267"> Por - apo jo? >

< start="807.272" dur="2.403"> -Vetëm për palpimet e mia të zemrës. >

< start="809.675" dur="2.201"> -Ata kanë të drejtë atje. Kjo është një fitore për mua, kështu që - >

< start="811.876" dur="1.168"> [E qeshura] -O, pra, po mbarojmë tani? >

< start="813.044" dur="1.335"> -O, po, po mbarojmë me kaq. [E qeshura] >

< start="814.379" dur="1.668"> -Mirë, ja ku shkojmë. -Kjo është gjithçka që duhet të dëgjojmë. >

< start="816.047" dur="1.268"> Kjo është tregimi më i mirë që kam dëgjuar ndonjëherë. >

< start="817.315" dur="2.203"> -Edhe nuk kemi parë një person. -Jo sigurisht. >

< start="819.518" dur="1.034"> Distancim social. -Një makinë. >

< start="820.552" dur="1.402"> -Jo, kjo është e shkëlqyeshme. >

< start="823.655" dur="1.968"> -Për shumë fëmijë, shkolla është pezulluar >

< start="825.623" dur="1.635"> për pjesën tjetër të vitit. >

< start="827.258" dur="1.969"> Pra, kjo do të thotë pa sport, pa diplomim, >

< start="829.227" dur="2.202"> dhe natyrisht asnjë premtim. >

< start="831.429" dur="3.604"> Pra, për të gjithë të moshuarit atje, kjo këngë është për ju. >

< start="835.033" dur="3.337"> Quhet, "Prom me mamin tënd". >

< start="838.37" dur="3.671"> ♪♪ >

< start="842.041" dur="3.636"> ♪ Do të duhet të shkosh në prom me nënën tënde >

< start="845.677" dur="3.604"> ♪ Do të duhet të shkosh në prom me nënën tënde >

< start="849.281" dur="3.47"> ♪ Ajo nuk është zgjedhja juaj e parë, por ajo është e vetmja >

< start="852.751" dur="5.138"> C ’Për shkak se motra juaj tha jo, dhe qeni juaj nuk është argëtues >

< start="857.889" dur="3.438"> ♪ Ajo do t’ju ​​vijë me një butonniere shumë të bukur >

< start="861.327" dur="3.87"> ♪ Do të ndodhë ndërsa babai juaj është standin 'atje >

< start="865.197" dur="4.337"> ♪ Në vend të një limo do të çoni një mini-furgon në oborrin e shtëpisë ♪ >

< start="869.534" dur="3.137"> ♪ Atje ku do të vallëzoni me nënën tuaj dore me dorë >

< start="872.671" dur="3.503"> Dad Babai juaj do të bëjë grushtin dhe do të jetë deejay >

< start="876.174" dur="3.904"> ♪ Ndërsa motra juaj thotë: "Ju djema jeni kaq të çalë" ame >

< start="880.078" dur="3.67"> ♪ Mami do të jetë Mbretëresha e Prom, ju do të Jeni Prom King Prom >

< start="883.748" dur="5.005"> ♪ Do t'i thuash vetvetes se nuk është aspak diçka seksuale >

< start="888.753" dur="3.671"> ♪ Ju i kërkoni asaj të heshtë për natën speciale >

< start="892.424" dur="3.837"> ♪ Shumë vonë, është në Facebook-un e saj duke tërhequr pëlqimet ♪ >

< start="896.261" dur="2.803"> "Oh, e shkëlqyeshme, halla Linda tha që dukem e çmuar". >

< start="901.833" dur="3.37"> ♪ Kur mbaron premtimi, do të shikoni në sytë e saj >

< start="905.203" dur="3.304"> ♪ Dhe falënderojeni atë për një natë që ju mori në befasi >

< start="908.507" dur="4.537"> ♪ Do të thoni: "Mami, kjo nuk është ashtu siç mendova se do të ishte" >

< start="913.044" dur="5.974"> ♪ Por unë jam i kënaqur që isha me ju për këtë karantinë ♪ >

< start="919.018" dur="2.535"> ♪ Ju jeni mbretëresha e prom, ju jeni nëna mom >

< start="921.553" dur="2.002"> ♪ Ti je bomba ” >

< start="923.555" dur="2.269"> ♪♪ >

< start="930.195" dur="3.337"> Oh pershendetje. Unë jam vetëm duke u përpjekur për të marrë squats e mia në. >

< start="933.532" dur="2.336"> Guys, John Legend ishte një nga njerëzit e parë >

< start="935.868" dur="2.168"> për të bërë ndonjëherë një koncert nga shtëpia e tij në Instagram. >

< start="938.036" dur="1.768"> Ishte shumë mirë. U kapa me Gjonin >

< start="939.804" dur="2.937"> të flasim për atë dhe më shumë. Kontrolloje. >

< start="942.741" dur="1.068"> -Si po bën, shok? >

< start="943.809" dur="1.668"> -I mrekullueshëm, shok. Po e bëj mirë. >

< start="945.477" dur="2.069"> Shumë faleminderit që e keni bërë këtë. >

< start="947.546" dur="1.801"> -Kënaqësia ime. >

< start="949.347" dur="2.436"> -Okay, ja ku shkojmë. >

< start="951.783" dur="2.703"> Unë mendoj se ne jemi duke regjistruar. Po shkonin. Kjo është e gjitha e mirë. >

< start="954.486" dur="2.268"> Ku ndodhesh tani? >

< start="956.754" dur="2.704"> -Unë jam në dhomën tonë të jetesës në shtëpi. >

< start="959.458" dur="1.301"> -Faleminderit shumë për ta bërë këtë. >

< start="960.759" dur="1.201"> Unë me të vërtetë, e vlerësoj vërtet këtë, >

< start="961.96" dur="3.237"> siç bëjnë miliona njerëz që po e shikojnë këtë. >

< start="965.197" dur="2.302"> -A mos e keni atë në shtrat pasi, ju e dini, >

< start="967.499" dur="2.035"> bëj që të ndjehemi sikur jemi vërtet në "The Tonight Show". >

< start="969.534" dur="2.035"> -Pikërisht. Kjo është një thirrje e mirë. >

< start="971.569" dur="1.369"> Faleminderit, mik. E vleresoj. >

< start="972.938" dur="3.77"> Farë keni bërë djema për të mbushur kohën? >

< start="976.708" dur="2.937"> E di që keni dy fëmijë të vegjël. >

< start="979.645" dur="5.005"> -Ne thjesht po mësojmë se sa e vështirë është të argëtosh ato tërë ditën. >

< start="984.65" dur="1.534"> [Të dy qeshin] >

< start="986.184" dur="1.735"> -Luna është 3, apo jo? >

< start="987.919" dur="3.137"> -Po, ajo do të jetë 4 në një muaj dhe - >

< start="991.056" dur="1.401"> -Vepra 1 e foshnjës? >

< start="992.457" dur="2.302"> -Po, Miles do të jenë 2 në maj, >

< start="994.759" dur="3.27"> dhe shpresojmë se do të kemi për të festuar ditëlindje për ta, >

< start="998.029" dur="1.168"> por ne nuk e dimë >

< start="999.197" dur="2.035"> Ne mund të jemi akoma duke u distancuar në atë pikë. >

< start="1001.232" dur="1.802"> -Eshte e bukur - prettyshtë mjaft e çuditshme, po. >

< start="1003.034" dur="2.77"> A keni qenë duke luajtur lojëra me Luna, si, lojëra bordi, >

< start="1005.804" dur="1.334"> apo nuk e bën atë? >

< start="1007.138" dur="2.47"> -Ai po mëson si të luajë Hippo i uritur. >

< start="1009.608" dur="1.768"> -Kjo eshte e mire. >

< start="1011.376" dur="4.438"> -Edhe kuptova që ajo është shumë e bukur kur luan lojëra. >

< start="1015.814" dur="2.435"> Ajo nuk dëshiron të fitojë gjatë gjithë rrugës. >

< start="1018.249" dur="2.87"> Si, ajo dëshiron që ne të lidhemi çdo herë. >

< start="1021.119" dur="2.435"> -Jo! [Të dy qeshin] >

< start="1023.554" dur="2.437"> A nuk është tani një fëmijë i tillë mijëvjecar, a? >

< start="1025.991" dur="2.836"> -Dua që ajo të jetë pak më konkurruese dhe - >

< start="1028.827" dur="3.036"> -Yeah. -Dhe më pëlqen që ajo është e llojit, >

< start="1031.863" dur="3.504"> por përfundimisht nuk duan që ajo të dëshirojë të humbasë ose të lidhë >

< start="1035.367" dur="4.438"> dhe dëshiroj që unë të ndihem më mirë duke fituar ose lidhur. >

< start="1039.805" dur="2.569"> Pra, ne po punojmë për atë. >

< start="1042.374" dur="1.501"> -Po, bija ime është si e kundërta. >

< start="1043.875" dur="3.738"> Ajo fillon të qajë kur unë jam edhe në epërsi në Chutes & Ladders. >

< start="1047.613" dur="1.601"> Ajo është si, "Unë nuk dua ta bëj këtë." >

< start="1049.214" dur="2.936"> Si, "Le ta përfundojmë lojën. Ju mund të fitoni. Ejani." >

< start="1052.15" dur="1.468"> -Yeah. Por është kaq e lezetshme. >

< start="1053.618" dur="2.77"> "Jo, babi, ti po bën mirë. Ju po bëni mirë. >

< start="1056.388" dur="1.034"> Ju jeni mirë Ne lidhëm. >

< start="1057.422" dur="2.136"> Shih, ne u lidhëm, "edhe pse ajo fitoi. >

< start="1059.558" dur="2.268"> Ajo në të vërtetë fitoi. >

< start="1061.826" dur="2.87"> -Dhe si për ju dhe Chrissy? Farë po bëni djemtë - >

< start="1064.696" dur="1.835"> me kohen tende >

< start="1066.531" dur="1.802"> -Netflix shumë. >

< start="1068.333" dur="1.402"> -Oh, çfarë shikon? Cfare po shikon >

< start="1069.735" dur="1.134"> Kam nevojë për shfaqje. >

< start="1070.869" dur="2.503"> -Ne jemi duke kapur "Blinders Peaky". >

< start="1073.372" dur="1.801"> Sapo kemi mbaruar - >

< start="1075.173" dur="1.569"> Sapo kemi mbaruar Sezonin 5. >

< start="1076.742" dur="2.401"> Pra, ne jemi kapur fjalë për fjalë, dhe jemi si - >

< start="1079.143" dur="1.102"> -Unë duhet të kthehem në atë. >

< start="1080.245" dur="1.702"> Harrove gjithçka rreth "Blinders Peaky". >

< start="1081.947" dur="2.401"> -Ata duhet ta bëjnë Sezonin 6 tani. Unë jam si, ejani. >

< start="1084.348" dur="1.369"> Duhet të dimë se çfarë ndodhi. >

< start="1085.717" dur="1.535"> -Kjo është ajo që thashë. Unë fillova "Top Chef" >

< start="1087.252" dur="1.669"> dhe unë shkoj, "Unë do të binge 'Top Chef". >

< start="1088.921" dur="1.968"> Nuk mund të pres, "dhe ka vetëm një episod. >

< start="1090.889" dur="1.935"> Unë shkoj, "Djema!" >

< start="1092.824" dur="2.169"> -Shkojme! -Më jep katër. >

< start="1094.993" dur="2.335"> Unë e di se duhet të bëhen katër. Eja. >

< start="1097.328" dur="3.103"> -Asolutisht, dhe atëherë ne kemi qenë duke shikuar "Tiger King," >

< start="1100.431" dur="2.47"> e cila është e preferuara e të gjithëve. >

< start="1102.901" dur="1.502"> -Nuk e kam parë akoma. >

< start="1104.403" dur="2.001"> A është e çuditshme? >

< start="1106.404" dur="5.54"> -Tshtë jashtëzakonisht e çuditshme dhe shumë qesharake dhe tërheqëse. >

< start="1111.944" dur="3.269"> Dhe është një dritare në një subkulturë >

< start="1115.213" dur="2.769"> thjesht nuk kishe ide nëse nuk je në të. >

< start="1117.982" dur="3.037"> -A janë njerëzit që zotërojnë kopshte zoologjike private? Është e saktë? >

< start="1121.019" dur="3.17"> -Yeah. Pra, Amerika >

< start="1124.189" dur="5.739"> është habitati më i madh për kafshët e egra si tigrat. >

< start="1129.928" dur="4.404"> Si, ne kemi më shumë tigër në robëri në Amerikë >

< start="1134.332" dur="3.804"> sesa ka në të egra në pjesën tjetër të botës. >

< start="1138.136" dur="2.937"> A nuk është e çmendur? -Ku? Florida? >

< start="1141.073" dur="2.735"> -Një Florida. Pra, është shumë në Florida. >

< start="1143.808" dur="1.702"> -Me ndjehet si një gjë në Florida për mua. >

< start="1145.51" dur="2.603"> -Janë shumë Florida, por është edhe Oklahoma. >

< start="1148.113" dur="2.702"> Ndjek sagën >

< start="1150.815" dur="7.141"> të këtij grupi pronarësh konkurrues të egër, >

< start="1157.956" dur="3.57"> dhe ka një vrasje. Ka intriga. Ka shkel kurorësh. >

< start="1161.526" dur="3.471"> Ka gjithçka. Eshte cmenduri. >

< start="1164.997" dur="2.301"> A jeni duke bërë squats tuaj tani, Jimmy? >

< start="1167.298" dur="2.503"> -Po, unë po poshtëroj në mbledhje. >

< start="1169.801" dur="1.668"> Kjo është ajo që më thanë të bëja. -Mirë. >

< start="1171.469" dur="1.935"> Epo, kjo ndjehet sikur është produktive. >

< start="1173.404" dur="2.403"> Ndjehem sikur nuk kam punuar fare javën e kaluar, >

< start="1175.807" dur="1.301"> dhe më në fund thashë këtë javë >

< start="1177.108" dur="2.937"> Unë do të, si, në të vërtetë të punojnë përsëri. >

< start="1180.045" dur="2.669"> -Gjëja është thjesht të vidhosni në mbledhje kur të merrni - >

< start="1182.714" dur="3.003"> krejt papritur, ju vetëm qëndroni rreth e rrotull, vetëm vjedhës në një mbledhje. >

< start="1185.717" dur="1.301"> -Okay, ja ku shkojmë. >

< start="1187.018" dur="1.735"> -Janë vetëm vjedhje në një mbledhje. Kjo është gjithçka që po them. >

< start="1188.753" dur="1.802"> Squats, squats, squats-squats-squats >

< start="1190.622" dur="2.335"> Squats, squats, squats-squats-squats, squats ♪ >

< start="1192.957" dur="2.27"> -Të gjithë! >

< start="1195.227" dur="2.335"> Mirë. I futa brenda. >

< start="1197.562" dur="2.736"> -Hej, e vetmja gjë që kam thënë të them faleminderit që bëtë >

< start="1200.298" dur="2.969"> përveç shfaqjes sonë është, ju e bëtë koncertin live. >

< start="1203.267" dur="2.603"> -Yeah. -Eshte e mrekullueshme. >

< start="1205.87" dur="2.136"> E kam dashur. Unë e di se shumë njerëz e donin atë. >

< start="1208.006" dur="2.502"> Madefarë ju bëri - Whatfarë ju frymëzoi ta bëni atë? >

< start="1210.508" dur="2.269"> -Unë e bëra një shpërthim. >

< start="1212.777" dur="3.538"> Ne - E dini, të gjithë jemi në shtëpi, >

< start="1216.315" dur="2.001"> përfshirë artistë, shumë artistë >

< start="1218.316" dur="1.435"> të cilët supozohet të jenë në turne tani. >

< start="1219.751" dur="1.835"> Turneu im nuk është deri në verë, >

< start="1221.586" dur="3.504"> por ka shumë tifozë që kanë ngecur në shtëpi >

< start="1225.09" dur="3.737"> dhe uroj që ata të mund të ishin duke bërë atë që bëjnë normalisht >

< start="1228.827" dur="1.701"> dhe uroj që ata të mund të ishin duke shkuar në koncerte >

< start="1230.528" dur="2.736"> dhe duke bërë të gjitha këto gjëra të tjera argëtuese. >

< start="1233.264" dur="4.038"> Por si artistë, ne kemi kuptuar një mënyrë për t'i bashkuar të gjithë >

< start="1237.302" dur="3.603"> do të ishte të bënim këto transmetime live të koncerteve, >

< start="1240.905" dur="1.936"> dhe ne nuk ishim të vetmit që dolëm me idenë. >

< start="1242.841" dur="4.638"> Chris Martin po vinte me të rreth e rrotull në të njëjtën kohë që isha. >

< start="1247.479" dur="3.036"> Kur u thashë menaxherëve të mi që doja ta bëja, ata ishin si, >

< start="1250.515" dur="3.069"> "Oh, Chris Martin do të bëjë një për Citizen Global," >

< start="1253.584" dur="2.303"> e cila është një organizatë për të cilën kishim mbledhur para për më parë >

< start="1255.887" dur="4.872"> dhe transmetojnë disa nga ngjarjet e tyre në NBC dhe MSNBC. >

< start="1260.759" dur="3.804"> Dhe kështu kemi menduar se do të ishte mirë ta bënim atë me Citizen Global. >

< start="1264.563" dur="2.134"> Dhe ne kemi punuar me Organizatën Botërore të Shëndetit, >

< start="1266.697" dur="1.402"> thjesht duke u përpjekur për të sjellë vetëdijen për idenë >

< start="1268.099" dur="2.869"> që njerëzit duhet të qëndrojnë në shtëpi dhe duhet të distancohen nga njëri-tjetri. >

< start="1270.968" dur="1.269"> Kështu, kemi bërtitur >

< start="1272.237" dur="2.068"> disa nga organizatat për të cilat po mbledhim para >

< start="1274.305" dur="3.37"> dhe u përpoq të argëtonte njerëz dhe të bashkonte njerëzit. >

< start="1277.675" dur="3.704"> -Për të bërë një koncert para audiencës, >

< start="1281.379" dur="3.77"> a është e egër? Itshtë e çuditshme, apo ju pëlqeu? >

< start="1285.149" dur="3.337"> -Eshte pak e etur, por do te them >

< start="1288.486" dur="4.538"> sepse Instagram Live ka komentet që shfaqen >

< start="1293.024" dur="3.27"> sa herë që dikush bën një, i ka zemrat e vogla të shkojnë, >

< start="1296.294" dur="3.07"> në të vërtetë merrni reagime më të hollësishme nga Instagram Live >

< start="1299.364" dur="1.368"> sesa do të merrnit nga një audiencë. >

< start="1300.732" dur="3.336"> Si, ju nuk merrni brohoritjet, por ju merrni - >

< start="1304.068" dur="1.535"> - "Më pëlqeu shumë." >

< start="1305.603" dur="2.736"> -Po, ose - Dhe ju e merrni, "Oh, mund ta luani këtë këngë? >

< start="1308.339" dur="2.503"> Uh, um, um - "- [Qesh] >

< start="1310.842" dur="3.37"> -Të gjitha llojet e kërkesave të rastit, pyetjet, >

< start="1314.212" dur="1.602"> dhe nuk do ta merrnit kurrë atë nga audienca >

< start="1315.814" dur="2.636"> përveç nëse ju pëlqen të ndaleni dhe, siç e dini, keni pyetur >

< start="1318.45" dur="2.168"> për reagime të hollësishme nga secili individ. >

< start="1320.618" dur="1.035"> - [Qesh] >

< start="1321.653" dur="1.868"> Le të jemi të gjithë të qetë. Një në një kohë. >

< start="1323.521" dur="2.169"> -Një herë. [Qesh] >

< start="1325.69" dur="1.568"> -Kjo është e çuditshme. -Yeah. >

< start="1327.258" dur="3.738"> -Dhe mund të thuash, 'sepse kemi intervistuar mbrëmë D-Nice. >

< start="1330.996" dur="1.968"> Nuk e di nëse keni për të parë se çfarë bëri ai. >

< start="1332.964" dur="2.435"> -Yeah. -Ishte i çmendur. >

< start="1335.399" dur="2.169"> -Po, D-Nice është një mik i vjetër i yni, >

< start="1337.568" dur="3.037"> dhe ai luajti ditëlindjen time të 40 këtu në shtëpinë time, >

< start="1340.605" dur="1.468"> dhe ai -- >

< start="1342.073" dur="2.802"> Unë po shfaqesha në Jetat e tij në Instagram >

< start="1344.875" dur="1.869"> kur ai po i bënte më herët gjatë javës, >

< start="1346.744" dur="3.271"> por ajo shpërtheu të Shtunën dhe - >

< start="1350.015" dur="2.135"> -Ai ishte shumë i lumtur. -Yeah. >

< start="1352.15" dur="1.835"> -Ai ishte, si, duke notuar kur unë po flisja me të, >

< start="1353.985" dur="1.969"> dhe është, si - It'sshtë kaq interesante >

< start="1355.954" dur="2.402"> për të parë këta interpretues si ju djema >

< start="1358.356" dur="3.604"> duke argëtuar një dhomë të zbrazët për të heshtur. >

< start="1361.96" dur="3.37"> Por ka qindra mijëra njerëz që dëgjojnë >

< start="1365.33" dur="2.069"> dhe brohorisni dhe vendosni dashurinë atje, >

< start="1367.399" dur="2.768"> dhe është thjesht një lloj i ri, gjë interesante >

< start="1370.167" dur="1.869"> që nuk mendoj se kemi parë ndonjëherë më parë. >

< start="1372.036" dur="2.903"> -Po, dhe ka shumë anë të errëta për këtë moment, >

< start="1374.939" dur="3.137"> por fakti që këto mund të jenë disa nga rreshtat e argjendit >

< start="1378.076" dur="3.603"> që ne mendoj ta bëj >

< start="1381.679" dur="3.67"> ndjeheni sikur po e provojmë së bashku, >

< start="1385.349" dur="2.437"> edhe pse jemi distancuar nga njeri-tjetri, >

< start="1387.786" dur="2.635"> dhe ne jemi duke ndihmuar njëri-tjetrin për të arritur atë. >

< start="1390.421" dur="1.335"> -Cfare eshte -- >

< start="1391.756" dur="3.07"> Bamirësia që zgjodhët sonte është Feeding America. >

< start="1394.826" dur="2.202"> -Yeah. -Hatfarë do të thotë për ju? >

< start="1397.028" dur="3.07"> -Po, ata kanë një rrjet bankash ushqimesh në të gjithë vendin. >

< start="1400.098" dur="2.369"> Dhe një nga efektet anësore të - >

< start="1402.467" dur="1.134"> Para së gjithash, ka njerëz >

< start="1403.601" dur="1.802"> që janë të uritur çdo ditë në Amerikë, >

< start="1405.403" dur="2.903"> por një nga efektet anësore të kësaj krize >

< start="1408.306" dur="2.536"> është fakti që u thuhet shumë të rinjve >

< start="1410.842" dur="1.801"> të mos vijnë në shkollë, >

< start="1412.643" dur="4.806"> dhe shumë herë, burimi i tyre kryesor për ushqim >

< start="1417.449" dur="2.469"> është ajo që marrin në shkollë. Disa, si, në New York, >

< start="1419.918" dur="2.336"> disa marrin mëngjes dhe drekë në shkollë. >

< start="1422.254" dur="4.104"> Dhe nëse ata janë në një familje që po lufton tashmë, >

< start="1426.358" dur="3.936"> dhe ata nuk kanë shkollën për t'i ndihmuar në ushqimin e tyre, >

< start="1430.294" dur="3.204"> ka shumë njerëz që nuk do të kenë ushqim të mjaftueshëm për të ngrënë >

< start="1433.498" dur="1.602"> dhe do të mbetet i uritur gjatë kësaj kohe. >

< start="1435.1" dur="2.001"> Përveç të gjitha çështjeve shëndetësore që ne po shohim, >

< start="1437.101" dur="3.104"> përveç çështjeve ekonomike që ne po shohim >

< start="1440.205" dur="1.567"> nga njerëzit që nuk janë në gjendje të punojnë >

< start="1441.772" dur="2.67"> dhe tregu i aksioneve që ngërthen >

< start="1444.442" dur="1.668"> dhe të gjitha këto gjëra të tjera po ndodhin, >

< start="1446.11" dur="2.77"> ka vetëm shumë njerëz që do të jenë të uritur, >

< start="1448.88" dur="2.803"> dhe ju e shihni atë me José Andrés >

< start="1451.683" dur="1.268"> duke bërë atë që po bën me - >

< start="1452.951" dur="1.201"> -Ai është e mahnitshme. >

< start="1454.152" dur="2.402"> -Ai është e mahnitshme. Por ka këto banka ushqimore >

< start="1456.554" dur="1.435"> në të gjithë vendin, >

< start="1457.989" dur="4.071"> dhe Feeding America është një grumbullues fondesh >

< start="1462.06" dur="1.734"> për këto banka ushqimore, >

< start="1463.794" dur="3.104"> dhe ata e shpërndajnë atë në të gjithë vendin >

< start="1466.898" dur="2.936"> në banka të ndryshme ushqimore që po ndihmojnë mbajtjen e njerëzve të ushqyer. >

< start="1469.834" dur="4.438"> -Nëse ju djema po e shikoni këtë në NBC, shkoni në feedamerica.org >

< start="1474.272" dur="1.401"> dhe mësoni si të dhuroni. >

< start="1475.673" dur="1.535"> Dhe nëse po na shihni në YouTube, >

< start="1477.208" dur="2.102"> ka një buton Dhurimi diku, >

< start="1479.31" dur="1.469"> ose këtu ose përreth këtu, >

< start="1480.779" dur="2.402"> por shtypni atë, dhe çdo sasi ju ndihmon. >

< start="1483.181" dur="4.538"> Me të vërtetë, çdo shumë, madje edhe më pak - thingdo gjë. >

< start="1487.719" dur="3.17"> Ju nuk keni ide se çfarë mund të bëni me 50 cent. >

< start="1490.889" dur="3.87"> Eshte e mrekullueshme. Prandaj, ju lutem jepni ndonjë gjë. >

< start="1494.759" dur="3.103"> Gjon, para se të të lë të shkoj dhe të vlerësoj që e bën këtë, >

< start="1497.862" dur="2.737"> ka - Do të bësh një shfaqje për ne sonte, >

< start="1500.599" dur="1.334"> që vërtet i vlerësoj. -Yeah. >

< start="1501.933" dur="3.303"> -Kjo është - Ne - Në të vërtetë, ne kemi nevojë për ju tani më shumë se kurrë. >

< start="1505.236" dur="2.235"> Prandaj, faleminderit për këtë. -Sigurisht. >

< start="1507.471" dur="2.003"> -A mund të na jepni ndonjë sugjerim për albumin e ri? >

< start="1509.474" dur="1.601"> A po del së shpejti? >

< start="1511.075" dur="1.702"> -Po, albumi i ri po vjen. >

< start="1512.777" dur="1.501"> Ne po e përziejmë. >

< start="1514.278" dur="3.604"> Ne po i përfundojmë vargjet tona. >

< start="1517.882" dur="2.77"> Nuk jam i sigurt se si do të ekzekutojmë regjistrimin e vargut, >

< start="1520.652" dur="2.001"> sepse nuk e di >

< start="1522.653" dur="4.005"> si mund ta distancojmë rrugën tonë në një regjistrim orkestrues. >

< start="1526.658" dur="1.268"> [Të dy qeshin] >

< start="1527.926" dur="1.735"> -Po, kjo do të ishte - -E do ta kuptojmë. >

< start="1529.661" dur="2.502"> Ndoshta do të duhet të bëjmë, si, disa lojtarë në një kohë >

< start="1532.163" dur="2.602"> dhe pastaj, ju e dini, mbingarkoni atë. Do ta kuptojmë. >

< start="1534.765" dur="1.936"> -Kjo do të ishte një këngë e veçantë nëse mund ta bënit atë. >

< start="1536.701" dur="3.504"> -Po, por në të njëjtën mënyrë, shumica e tyre janë regjistruar tashmë. >

< start="1540.205" dur="1.901"> Unë kam regjistruar të gjitha vokalet e mia. >

< start="1542.106" dur="3.637"> Marrëveshjet kryesore janë regjistruar, >

< start="1545.743" dur="2.736"> dhe ne vetëm duhet të bëjmë pak për të përfunduar, >

< start="1548.479" dur="1.569"> dhe pastaj ne do t'i përziejmë ato. >

< start="1550.048" dur="1.768"> Dhe unë e dua muzikën. >

< start="1551.816" dur="2.603"> Nuk e kam shkruar gjatë kësaj periudhe. >

< start="1554.419" dur="1.868"> Pra, nuk do të jetë me të vërtetë reflektuese >

< start="1556.287" dur="2.869"> të asaj që po ndodh në këtë moment. >

< start="1559.156" dur="1.402"> -Right. >

< start="1560.558" dur="2.736"> -Në të vërtetë është albumi im më seksi deri më sot ... >

< start="1563.294" dur="1.202"> -Çfarë! >

< start="1564.496" dur="4.137"> -... e cila mund të funksionojë nëse jeni të mbërthyer në shtëpi >

< start="1568.633" dur="2.536"> dhe duan të bëjnë disa fëmijë Corona. >

< start="1571.169" dur="3.603"> [Të dy qeshin] >

< start="1574.772" dur="2.002"> -Kjo është e shkëlqyeshme. Greatshtë e shkëlqyeshme, miq. >

< start="1576.774" dur="3.404"> -Shto, ndjehem si, ti e di, >

< start="1580.178" dur="2.603"> nëse keni kaluar shumë kohë me partnerin tuaj, >

< start="1582.781" dur="3.87"> dhe keni nevojë për një tingull zanor për këtë, mirë, ky album ... >

< start="1586.651" dur="2.769"> -Kjo mund të jetë. -... mund të jetë. >

< start="1589.42" dur="1.602"> -Jeni njeri i mirë. Faleminderit për gjithçka që bëni, >

< start="1591.022" dur="1.768"> dhe faleminderit që morët kohë për ta bërë këtë sot. >

< start="1592.79" dur="1.902"> Dhe Feedamerica.org. >

< start="1594.692" dur="1.435"> Të gjithë këtu ju vlerësojnë, >

< start="1596.127" dur="1.635"> dhe faleminderit që e keni bërë këngën më vonë sonte. >

< start="1597.762" dur="2.636"> Unë vërtet, e vlerësoj vërtet. Faleminderit, bud. >

< start="1600.398" dur="2.302"> -Faleminderit. -Po, Gjon. >

< start="1602.7" dur="3.437"> -Përformimi i këngës së tij të re "Veprimet" nga shtëpia e tij, >

< start="1606.137" dur="3.904"> John Legend. >

< start="1610.041" dur="2.569"> ♪♪ >

< start="1612.61" dur="3.07"> - ♪ Hej, po ♪ >

< start="1615.68" dur="2.202"> ♪ La-da-da, da-da >

< start="1617.882" dur="3.737"> ♪ La-da-da, da-da, la-da ♪ >

< start="1621.619" dur="2.536"> ♪ La-da-da-da-da, këtu shkoj përsëri ♪ >

< start="1624.155" dur="2.802"> ♪ Me një këngë tjetër dashurie që harxhova >

< start="1626.957" dur="2.903"> ♪ Vetëm një dashuri tjetër e mbaruar nga durimi >

< start="1629.86" dur="3.27"> ♪ Ajo nuk e dëshiron atë, ajo nuk ka nevojë për të >

< start="1633.13" dur="2.569"> ♪ worddo fjalë tjetër që vjen nga lapsi im >

< start="1635.699" dur="3.037"> ♪ Ajo më hodhi përsëri në fytyrën time, duke thënë: "Ku ishit?" ♪ >

< start="1638.736" dur="4.038"> Sound Unë tingëlloj kaq poetike, por më duket sikur e lë të rrëshqasë ♪ >

< start="1642.774" dur="1.401"> ♪ Rrëshqas ♪ >

< start="1644.175" dur="3.003"> ♪ Dua të tregoj se dashuria ime është e fortë >

< start="1647.178" dur="3.07"> ♪ Bëni që ajo ta ndiejë atë kur jam në shtëpi >

< start="1650.248" dur="5.972"> ♪ Jo fal, pa gabuar, ajo mund ta ndiejë kur të shkoj ♪ >

< start="1656.22" dur="4.638"> Tions Veprimet flasin më lart se, flasin më shumë se ♪ >

< start="1660.858" dur="3.604"> ♪ Flisni më shumë sesa këngët e dashurisë >

< start="1664.462" dur="3.303"> ♪ Meloditë që ato mbartin ♪ >

< start="1667.765" dur="4.672"> Tions Veprimet flasin më lart se, flasin më shumë se ♪ >

< start="1672.437" dur="3.57"> ♪ Flisni më shumë sesa këngët e dashurisë >

< start="1676.007" dur="3.47"> ♪ I kam bërë të gjitha gabim >

< start="1679.477" dur="2.502"> ♪ La-da-da-da-da, këtu shkojmë përsëri ♪ >

< start="1681.979" dur="2.704"> ♪ Vetëm disa miq me disa përfitime >

< start="1684.683" dur="3.035"> ♪ Ajo më dha gjithë dashurinë e saj, pastaj e humb atë ♪ >

< start="1687.718" dur="2.77"> ♪ Shkroi një këngë të re, pastaj e fshiu atë >

< start="1690.488" dur="3.07"> ♪ Oh, çdo gjë tjetër që kam thënë përpara ♪ >

< start="1693.558" dur="3.036"> Id Tha që ajo nuk do që të dëgjojë më për të ♪ >

< start="1696.594" dur="2.169"> Feel Ndihem kaq kreative, por më duket sikur ♪ >

< start="1698.763" dur="3.469"> ♪ Nuk ka ngelur asgjë tjetër për të thënë që të të qëndrosh stay >

< start="1702.232" dur="5.84"> ♪ Dua të tregojë se dashuria ime është e fortë, bëj që ajo ta ndiejë atë kur jam në shtëpi >

< start="1708.072" dur="6.04"> ♪ Jo fal, pa gabuar, ajo mund ta ndiejë kur të shkoj ♪ >

< start="1714.112" dur="4.638"> Tions Veprimet flasin më lart se, flasin më shumë se ♪ >

< start="1718.75" dur="3.603"> ♪ Flisni më shumë sesa këngët e dashurisë >

< start="1722.353" dur="3.303"> ♪ Meloditë që ato mbartin ♪ >

< start="1725.656" dur="4.605"> Tions Veprimet flasin më lart se, flasin më shumë se ♪ >

< start="1730.261" dur="3.637"> ♪ Flisni më shumë sesa këngët e dashurisë >

< start="1733.898" dur="3.404"> ♪ I kam bërë të gjitha gabim >

< start="1737.302" dur="2.802"> ♪ La-da-da-da-da, la-da-da-da-da away ♪ >

< start="1740.104" dur="2.803"> ♪ La-da-da-da-da, la-da-da, gjithë ditën >

< start="1742.907" dur="2.202"> ♪ Ajo nuk do që të dëgjojë, nuk do që të dëgjojë >

< start="1745.109" dur="3.737"> ♪ Një fjalë e them, një fjalë që e them >

< start="1748.846" dur="2.903"> ♪ La-da-da-da-da, la-da-da-da-da away ♪ >

< start="1751.749" dur="2.77"> ♪ La-da-da-da-da, la-da-da, gjithë ditën >

< start="1754.519" dur="2.569"> ♪ Ajo nuk do që të dëgjojë, nuk do që të dëgjojë >

< start="1757.088" dur="3.437"> ♪ Një fjalë e them, një fjalë që e them >

< start="1760.525" dur="4.504"> Tions Veprimet flasin më lart se, flasin më shumë se ♪ >

< start="1765.029" dur="3.537"> ♪ Flisni më shumë sesa këngët e dashurisë >

< start="1768.566" dur="3.236"> ♪ Meloditë që ato mbartin ♪ >

< start="1771.802" dur="3.437"> Dhe veprimet flasin më lart se ♪ >

< start="1775.239" dur="5.139"> ♪ Whoa, flas më zë se këngët e dashura ♪ >

< start="1780.378" dur="3.069"> ♪ I kam bërë të gjitha gabim >

< start="1783.447" dur="4.104"> ♪♪ >

< start="1787.551" dur="2.069"> [Chuckles] Faleminderit! >

< start="1789.62" dur="2.502"> -Dua të falënderoj të gjithë në shfaqje sot. >

< start="1792.122" dur="1.469"> John Legend, ju ishit i mrekullueshëm, >

< start="1793.591" dur="1.769"> jo vetëm duke performuar, por edhe duke folur. >

< start="1795.36" dur="1.334"> Farë argëtuesi. >

< start="1796.694" dur="2.836"> Dua të falënderoj gruan time që në të vërtetë ka qenë në kamera >

< start="1799.53" dur="2.469"> dhe duke qenë operatori i kamerës, gjithashtu. >

< start="1801.999" dur="1.669"> Dhe ishte hera ime e parë që përdorja një shkop selfie. >

< start="1803.668" dur="1.501"> Kjo ishte një punë e madhe. >

< start="1805.169" dur="2.135"> Sidoqoftë, dhe Winnie për grafikat, >

< start="1807.304" dur="2.57"> Franny sepse thjesht jeni rreth e rrotull dhe të qenit i mrekullueshëm. >

< start="1809.874" dur="2.436"> Unë të dua djema që shikon. Faleminderit, YouTube. >

< start="1812.31" dur="1.367"> Faleminderit, NBC. >

< start="1813.677" dur="1.869"> Laj duart. Mos të prek fytyrën. >

< start="1815.546" dur="2.736"> Qëndro i sigurt dhe unë do të të shoh nesër. >

< start="1818.282" dur="2.303"> Një shfaqje tjetër e re. Bye! >