274s KT McFarland reagon ndaj kritikave të John Kelly për Trump images and subtitles

WASHINGTON DHE JEMI NJERZIT. "Ne ju rekomandojmë shumë mirë. Ne ju REKOMANDOJM TO N TO TYRE T HIGH LART. SHT E MIR T TO TI NDONJE ME SHUM. SHT E MIR T TO TI NDONJE ME SHUM. Le të fillojmë me IDEA QAT Le të fillojmë me IDEA QAT 8 - N TH KIST PO PIK, JOHN KELLY, 8 - N TH KIST PO PIK, JOHN KELLY, NJ Y VITE DHE NJAL gjysmë SI QENI NJ Y VITE DHE NJAL SHUM S SI QENI KA K --TU - T IS VAJN O KUNDR KERTU - ISSHT PUTR KUNDR PRESIDENTIT TAY THES DO NUK KA PRESIDENTI që thotë se nuk beson në mur, BLAH, BLAH, BESONI N THE MALLRA, BLAH, BLAH, BLAH. Blah. FAR ITSHT RRETH KISTI FAR IS ITSHT P ABR K PRTU PRESIDENT - DHE JU JENI MLESUESHME PRESIDENTI - DHE JU JENI QLENDRUAR një përjashtim i mrekullueshëm në këtë - NJ EX EKZEKTIM T W MIR T KTU - TAL BASHKUARA LIKE KTO JAN T T BNDHNI LIKE TAN A JAN EKSPERTET DHE NJERZIT E ZGJEDHUR EKSPERTT DHE NJERZIT I ZGJEDHNUAR Q R KETH PRESIDENT. Ata i kanë më shumë se ky PRESIDENT. >> Unë kam shumë për të parashikuar >> Unë kam një shumë mendim për këmbët e përgjithshme. KELLY GJENERAL. Q GLLIMI N YSE NDESHT ME T THE POR N YSE DISAGRE ME PRESIDENTIN PSE DO T T BNI PRESIDENTI PSE DO TAKE DUHET PUNN N PL VENDIN E PAR. PUNA N PL VENDIN E PAR. SHTOJN Y KA PUNUAR P FORR A SHTOJN Y KA PUNUAR P FORR NJ A PRESIDENT, JU JENI DHNI A PRESIDENTI, JU KENI JU DHNUAR NJ NDR T GRE MADH NGA PRESIDENTI DHE NDERI I MADH NGA PRESIDENTI DHE Kombi. Kombi. Unë mendoj se ju keni një Unë mendoj se ju keni një përgjegjësi për të mbajtur tuajin PPRGJEGJSIA P TOR T MSUAR SHTETIN E RINS TUAJ. SHTETI I RINJVE. NSE KAN A ND DRTIM NSE KAN A NDIKIM P ONR POLITIK. POLITIKA. KU JAN C SHUM ME NSC KU JAN C TAME DHNI ME SHTYPIN NSC, NUK KA DUHET SENI. GUY, NUK KA DUHET SENI. LOU: VINDMAN. LOU: VINDMAN. Le të shkojmë në John BOLTON. Le të shkojmë në John BOLTON. Ai bëri këtë gjë. Ai bëri këtë gjë. JOHN KELLY thotë se BOLTON është një JOHN KELLY thotë se BOLTON është një njeri i nderuar. Njeri i nderuar. JOHN DHE DISAGREZONI N T KOHA JOHN DHE DISAGREZOHEN N T KOHA TIS CILAT KISS - ESHTE KOMONPLAC CILAT KISS - E CILA COMMSHT TREGON TW GJITHA KOMUNIKUAR SHTETI SHTETI I TIJ SHUM SH SERVRBIMI VENDI I TIJ me besueshmëri. Besnikëri. PSERFUNDIMI JAN S thonë se kanë PSERZGJEDHJA JAN S SHENJT PVERGJIGJEN P RESRGJIGJE P TOR T HEDhur Përgjegjësia për të refuzuar sulmet bazike mbi të. SHTETET THEMELORE N H TIJ. DUA T TO B PONI PIK N T DUA P TOR T PINTRDITUAR P TOR AUDITIM. DËGJIMI. Shtë një interes interesant që Shtë një interes interesant që John bën. JOHN E KA KETE. Ai është i njohur Ai është njohur, pasi ai ka disavantazhe me KELLY, POR HE DISAJTIMET ME KELLY, POR HE REFERONI K THTO QO NDODHNI REFERIMET N TH KOST QONDODHEN ME JOHN KELLY. ME JOHN KELLY. Shihni LITTLE E KUJTIMIT TURN He SHIKONI GJYKATA E KUFIZUAR TUR NDODH T HE KETER? Bën KTU? KJO ANDSHT BS DHE ASNJE KJO SHT BS DHE NESHJE NGA SHTETI I VDEKJE DHE TY NGA SHTETI I DEPIT DHE PERMBIMI N IN BUREAUCRACY QAT I PERRMBLEDHJE N B BUREAUCRACY që unë urrej. HATE. Ata luajnë lojërat e saj si në qoftë se Ata luajnë lojërat e FJAL ASS SI EDO K ETU SHT AN një IDIOT. VERDO ISSHT NJ AN IDIOT. KATT MON MONSTROUS, NJ DE MBROJTJE E KJO MONSTROUS, A MBROJTJE E JOHN KELLY OPERATIVE N A A JOHN KELLY që po vepron në një mënyrë të besueshme për kryetarin MUNDSISHT MAYSUES P FORR PRESIDENTIN T HE SHRBIMIT. SH SERVRBIMI. >> 63 MILIONA Amerikanë Votohen >> 63 MILIONA Amerikanë të votuar për kryetarin. PR PRESIDENTIN. Ai vendos politikën e jashtme. Ai vendos politikën e jashtme. NUK NJ B FUQI E KUJDESIT NUK NJ A FUND T B BUREAUCRAT KUJ KARRUES, NUK MUND T MILITARIT. BURIMET, NUK MUND T M MILITARIT. Ata duhet të marrin një betim të Ata duhet të bëjnë një betim të zyrës për të thënë se ata përkushtojnë ZYRA P SR TAY SHTYPUAR TF PFRKOHEN KUSHTETUTN DHE PUNN E PUNS KUSHTETUTA DHE PUNA P FORR PRESIDENTIN. PRESIDENTI. FAR Ai i vendos ato politikë FAR KA DUHET T P POLITIKA DUHET T NOT NDODHET PROR KUJDESIN E TIJ NUK DUHET TO GJIROJE KT EKONTE DHE PYETJE N SA MBROJTJE Cila është DHE PYETJE N SA SABOTAGE CILA WHSHT SIGURIA KOMBE WHFAR K COSHILLI KUNSHILLI KOMBTAR I SIGURIS. K COSHILLI VDET. LOU: ROBERT O'BRIEN STSHT ST STANDING LOU: ROBERT O'BRIEN po vazhdon për këtë kryetar, duke punuar DERI P THR K PRTU PRESIDENT, PUNN E PUNS. HARD. TWETET e PRESIDENTIT P KR KELLY, TWETET e PRESIDENTIT P KR KELLY, N WESE MUND T P NDIKOJM TH Q NDIKOJ NSE MUND TUT NDIKOJM TH Q NDODHEN AUDITIMIN. DËGJIMI. KUR E KUFIZUAR JOHN KELLY KU JU KUFIZUAR JOHN KELLY Q I NUK MUND T BNI FAST. E CILA NUK MUND T BNI FAST. Ai e di mirë se ai ishte mënyra Ai e di mirë se ai ishte mënyra për kokën e tij. MBI KRYETN E TIJ. KJO THESHT THE PRESIDENTI KU tha KJO ISSHT THE PRESIDENTI QO SHOQRON PREZULTSIN HN E TIJ ISHTE REGRETI I MADH RREGULLORE E TIRE E MIRA E MADH KA PERSONALE. STAFI. Dhe unë mendoj se ai është i madh Dhe unë mendoj se ai ka vetvrasje të madhe dhe dije për Vetëdëgjueshmëria dhe dija për të thënë se. Thuaj se. >> KUR KEMI JEMI NS TRANSITION N IN >> KUR KEMI JEMI NS TRANSITION N IN DITST E PRDITSHME T THE DITET E P ERDITSHME T TRAN KALIMIT. TRANSITION. Unë nuk mendoj se ata realizuar Unë nuk mendoj se ata realizuan SAZ BUZZ SI ata po shkonin për të biseduar BUZZ SHTOJ ATA QER JANING T TO SHKRONI NO. NË. JEMI TRAJTUAR TIK MUND T AN JET AN T AL huaj JEMI T T TRAJTUAR T L NDIKOJN AN NJ AL HUAJ T IN INVADING ARMY. ARMIKUESHME. LOU: KUSH TA TRAJTUAR QE MENAJ? LOU: KUSH TA TRAJTUAR QE MENAJ? >> BUREAUCRACY WASHINGTON. >> BUREAUCRACY WASHINGTON. Këshilli Kombëtar i Sigurisë. Këshilli Kombëtar i Sigurisë. LUAJ: JU po thuash LOU: JU JENI T S SHNIM ZYRN E PERSONELIT N AT BARDH ZYRA NA SHOQRIN E BASHKS SUS BARDH. HOUSE. >> BUREAUCRACY PERMANENTE >> BUREAUCRACY PERMANENTE QAT NUK MUND T ZJARR OSE EVEN QAT NUK MUND T FIRE DHE TRANSFERIMIN E PARA. TRANSFERIMI. Ata duken te PRESIDENTI DHE Ata shikojnë te Kryesuesi dhe thanë se do të jemi këtu për sa kohë pas jush Thoni që do të jemi këtu për sa kohë që ju keni shkuar. JAN SHUM. LOU: ATA MUND T BE JET,, POR DO T DO

KT McFarland reagon ndaj kritikave të John Kelly për Trump

Former Secretary of Homeland Security John kelly unleashed on Trump's policies.  FOX Business Network (FBN) is a financial news channel delivering real-time information across all platforms that impact both Main Street and Wall Street. Headquartered in New York — the business capital of the world — FBN launched in October 2007 and is the leading business network on television, topping CNBC in Business Day viewers for the second consecutive year. The network is available in more than 80 million homes in all markets across the United States. Owned by FOX, FBN has bureaus in Chicago, Los Angeles, Washington, D.C. and London. Subscribe to Fox Business! bit.ly/2D9Cdse Watch more Fox Business Video: video.foxbusiness.com Watch Fox Business Network Live: www.foxnewsgo.com/ Watch full episodes of FBN Primetime shows Lou Dobbs Tonight: video.foxbusiness.com/playlist/longform-lou-dobbs-tonight Trish Regan Primetime: video.foxbusiness.com/playlist/longform-trish-regan-primetime Kennedy: video.foxbusiness.com/playlist/longform-kennedy Follow Fox Business on Facebook: www.facebook.com/FoxBusiness Follow Fox Business on Twitter: twitter.com/foxbusiness Follow Fox Business on Instagram: www.instagram.com/foxbusiness
Trump John Kelly, John Kelly Trump, Trump administration, white house, Trump policy, business, Donald Trump, Former homeland security, immigration, Democrats, John kelly, Bolton trump, Fox Business Network, KT McFarland, Lou Dobbs Tonight, trump policies, Vindman, us news, John Bolton, news, Trump presidency, Washington Dc, Fox Business, Lou Dobbs,
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>

< start="0.668" dur="5.271"> WASHINGTON DHE JEMI NJERZIT. "Ne ju rekomandojmë shumë mirë. >

< start="5.94" dur="2.335"> Ne ju REKOMANDOJM TO N TO TYRE T HIGH LART. SHT E MIR T TO TI NDONJE ME SHUM. >

< start="8.276" dur="3.902"> SHT E MIR T TO TI NDONJE ME SHUM. Le të fillojmë me IDEA QAT >

< start="12.213" dur="3.535"> Le të fillojmë me IDEA QAT 8 - N TH KIST PO PIK, JOHN KELLY, >

< start="15.783" dur="2.602"> 8 - N TH KIST PO PIK, JOHN KELLY, NJ Y VITE DHE NJAL gjysmë SI QENI >

< start="18.386" dur="2.001"> NJ Y VITE DHE NJAL SHUM S SI QENI KA K --TU - T IS VAJN O KUNDR >

< start="20.388" dur="2.401"> KERTU - ISSHT PUTR KUNDR PRESIDENTIT TAY THES DO NUK KA >

< start="22.79" dur="3.069"> PRESIDENTI që thotë se nuk beson në mur, BLAH, BLAH, >

< start="25.86" dur="0.299"> BESONI N THE MALLRA, BLAH, BLAH, BLAH. >

< start="26.16" dur="2.735"> Blah. FAR ITSHT RRETH KISTI >

< start="28.929" dur="1.801"> FAR IS ITSHT P ABR K PRTU PRESIDENT - DHE JU JENI MLESUESHME >

< start="30.765" dur="2.635"> PRESIDENTI - DHE JU JENI QLENDRUAR një përjashtim i mrekullueshëm në këtë - >

< start="33.434" dur="1.801"> NJ EX EKZEKTIM T W MIR T KTU - TAL BASHKUARA LIKE KTO JAN >

< start="35.269" dur="1.534"> T T BNDHNI LIKE TAN A JAN EKSPERTET DHE NJERZIT E ZGJEDHUR >

< start="36.804" dur="2.101"> EKSPERTT DHE NJERZIT I ZGJEDHNUAR Q R KETH PRESIDENT. >

< start="38.939" dur="5.205"> Ata i kanë më shumë se ky PRESIDENT. >> Unë kam shumë për të parashikuar >

< start="44.178" dur="1.134"> >> Unë kam një shumë mendim për këmbët e përgjithshme. >

< start="45.346" dur="3.036"> KELLY GJENERAL. Q GLLIMI N YSE NDESHT ME T THE >

< start="48.416" dur="1.701"> POR N YSE DISAGRE ME PRESIDENTIN PSE DO T T BNI >

< start="50.118" dur="2.168"> PRESIDENTI PSE DO TAKE DUHET PUNN N PL VENDIN E PAR. >

< start="52.287" dur="1.6"> PUNA N PL VENDIN E PAR. SHTOJN Y KA PUNUAR P FORR A >

< start="53.889" dur="2.4"> SHTOJN Y KA PUNUAR P FORR NJ A PRESIDENT, JU JENI DHNI A >

< start="56.291" dur="2.635"> PRESIDENTI, JU KENI JU DHNUAR NJ NDR T GRE MADH NGA PRESIDENTI DHE >

< start="58.927" dur="0.799"> NDERI I MADH NGA PRESIDENTI DHE Kombi. >

< start="59.761" dur="0.899"> Kombi. Unë mendoj se ju keni një >

< start="60.695" dur="2.201"> Unë mendoj se ju keni një përgjegjësi për të mbajtur tuajin >

< start="62.897" dur="0.933"> PPRGJEGJSIA P TOR T MSUAR SHTETIN E RINS TUAJ. >

< start="63.832" dur="2.668"> SHTETI I RINJVE. NSE KAN A ND DRTIM >

< start="66.501" dur="0.533"> NSE KAN A NDIKIM P ONR POLITIK. >

< start="67.068" dur="3.67"> POLITIKA. KU JAN C SHUM ME NSC >

< start="70.739" dur="1.334"> KU JAN C TAME DHNI ME SHTYPIN NSC, NUK KA DUHET SENI. >

< start="72.107" dur="5.604"> GUY, NUK KA DUHET SENI. LOU: VINDMAN. >

< start="77.713" dur="5.237"> LOU: VINDMAN. Le të shkojmë në John BOLTON. >

< start="82.951" dur="2.201"> Le të shkojmë në John BOLTON. Ai bëri këtë gjë. >

< start="85.153" dur="3.102"> Ai bëri këtë gjë. JOHN KELLY thotë se BOLTON është një >

< start="88.256" dur="0.566"> JOHN KELLY thotë se BOLTON është një njeri i nderuar. >

< start="88.823" dur="2.135"> Njeri i nderuar. JOHN DHE DISAGREZONI N T KOHA >

< start="90.992" dur="7.674"> JOHN DHE DISAGREZOHEN N T KOHA TIS CILAT KISS - ESHTE KOMONPLAC >

< start="98.667" dur="2.001"> CILAT KISS - E CILA COMMSHT TREGON TW GJITHA KOMUNIKUAR SHTETI SHTETI I TIJ >

< start="100.669" dur="0.833"> SHUM SH SERVRBIMI VENDI I TIJ me besueshmëri. >

< start="101.536" dur="3.503"> Besnikëri. PSERFUNDIMI JAN S thonë se kanë >

< start="105.04" dur="1.934"> PSERZGJEDHJA JAN S SHENJT PVERGJIGJEN P RESRGJIGJE P TOR T HEDhur >

< start="107.009" dur="1.4"> Përgjegjësia për të refuzuar sulmet bazike mbi të. >

< start="108.443" dur="2.235"> SHTETET THEMELORE N H TIJ. DUA T TO B PONI PIK N T >

< start="110.712" dur="0.566"> DUA P TOR T PINTRDITUAR P TOR AUDITIM. >

< start="111.28" dur="2.167"> DËGJIMI. Shtë një interes interesant që >

< start="113.482" dur="1.901"> Shtë një interes interesant që John bën. >

< start="115.417" dur="3.002"> JOHN E KA KETE. Ai është i njohur >

< start="118.453" dur="2.602"> Ai është njohur, pasi ai ka disavantazhe me KELLY, POR HE >

< start="121.056" dur="3.536"> DISAJTIMET ME KELLY, POR HE REFERONI K THTO QO NDODHNI >

< start="124.626" dur="1.1"> REFERIMET N TH KOST QONDODHEN ME JOHN KELLY. >

< start="125.761" dur="3.035"> ME JOHN KELLY. Shihni LITTLE E KUJTIMIT TURN He >

< start="128.797" dur="0.9"> SHIKONI GJYKATA E KUFIZUAR TUR NDODH T HE KETER? >

< start="129.731" dur="3.002"> Bën KTU? KJO ANDSHT BS DHE ASNJE >

< start="132.768" dur="2.601"> KJO SHT BS DHE NESHJE NGA SHTETI I VDEKJE DHE TY >

< start="135.371" dur="4.837"> NGA SHTETI I DEPIT DHE PERMBIMI N IN BUREAUCRACY QAT I >

< start="140.242" dur="0.266"> PERRMBLEDHJE N B BUREAUCRACY që unë urrej. >

< start="140.509" dur="1.868"> HATE. Ata luajnë lojërat e saj si në qoftë se >

< start="142.411" dur="2.868"> Ata luajnë lojërat e FJAL ASS SI EDO K ETU SHT AN një IDIOT. >

< start="145.281" dur="3.835"> VERDO ISSHT NJ AN IDIOT. KATT MON MONSTROUS, NJ DE MBROJTJE E >

< start="149.118" dur="2.201"> KJO MONSTROUS, A MBROJTJE E JOHN KELLY OPERATIVE N A A >

< start="151.354" dur="2.301"> JOHN KELLY që po vepron në një mënyrë të besueshme për kryetarin >

< start="153.689" dur="2.735"> MUNDSISHT MAYSUES P FORR PRESIDENTIN T HE SHRBIMIT. >

< start="156.425" dur="2.502"> SH SERVRBIMI. >> 63 MILIONA Amerikanë Votohen >

< start="158.928" dur="1.2"> >> 63 MILIONA Amerikanë të votuar për kryetarin. >

< start="160.163" dur="2"> PR PRESIDENTIN. Ai vendos politikën e jashtme. >

< start="162.197" dur="3.737"> Ai vendos politikën e jashtme. NUK NJ B FUQI E KUJDESIT >

< start="165.967" dur="1.268"> NUK NJ A FUND T B BUREAUCRAT KUJ KARRUES, NUK MUND T MILITARIT. >

< start="167.236" dur="1.901"> BURIMET, NUK MUND T M MILITARIT. Ata duhet të marrin një betim të >

< start="169.138" dur="3.602"> Ata duhet të bëjnë një betim të zyrës për të thënë se ata përkushtojnë >

< start="172.742" dur="1.6"> ZYRA P SR TAY SHTYPUAR TF PFRKOHEN KUSHTETUTN DHE PUNN E PUNS >

< start="174.343" dur="1.234"> KUSHTETUTA DHE PUNA P FORR PRESIDENTIN. >

< start="175.611" dur="3.102"> PRESIDENTI. FAR Ai i vendos ato politikë >

< start="178.714" dur="2.635"> FAR KA DUHET T P POLITIKA DUHET T NOT NDODHET PROR KUJDESIN E TIJ >

< start="181.35" dur="2.768"> NUK DUHET TO GJIROJE KT EKONTE DHE PYETJE N SA MBROJTJE Cila është >

< start="184.12" dur="2.835"> DHE PYETJE N SA SABOTAGE CILA WHSHT SIGURIA KOMBE >

< start="186.99" dur="0.365"> WHFAR K COSHILLI KUNSHILLI KOMBTAR I SIGURIS. >

< start="187.356" dur="2.768"> K COSHILLI VDET. LOU: ROBERT O'BRIEN STSHT ST STANDING >

< start="190.159" dur="3.202"> LOU: ROBERT O'BRIEN po vazhdon për këtë kryetar, duke punuar >

< start="193.396" dur="0.833"> DERI P THR K PRTU PRESIDENT, PUNN E PUNS. >

< start="194.263" dur="2.201"> HARD. TWETET e PRESIDENTIT P KR KELLY, >

< start="196.465" dur="3.369"> TWETET e PRESIDENTIT P KR KELLY, N WESE MUND T P NDIKOJM TH Q NDIKOJ >

< start="199.835" dur="2.335"> NSE MUND TUT NDIKOJM TH Q NDODHEN AUDITIMIN. >

< start="202.171" dur="2.201"> DËGJIMI. KUR E KUFIZUAR JOHN KELLY >

< start="204.407" dur="2.568"> KU JU KUFIZUAR JOHN KELLY Q I NUK MUND T BNI FAST. >

< start="206.976" dur="3.069"> E CILA NUK MUND T BNI FAST. Ai e di mirë se ai ishte mënyra >

< start="210.079" dur="6.806"> Ai e di mirë se ai ishte mënyra për kokën e tij. >

< start="216.919" dur="2.902"> MBI KRYETN E TIJ. KJO THESHT THE PRESIDENTI KU tha >

< start="219.856" dur="2.835"> KJO ISSHT THE PRESIDENTI QO SHOQRON PREZULTSIN HN E TIJ ISHTE REGRETI I MADH >

< start="222.692" dur="0.566"> RREGULLORE E TIRE E MIRA E MADH KA PERSONALE. >

< start="223.259" dur="4.737"> STAFI. Dhe unë mendoj se ai është i madh >

< start="227.997" dur="1.767"> Dhe unë mendoj se ai ka vetvrasje të madhe dhe dije për >

< start="229.766" dur="0.933"> Vetëdëgjueshmëria dhe dija për të thënë se. >

< start="230.7" dur="2.301"> Thuaj se. >> KUR KEMI JEMI NS TRANSITION N IN >

< start="233.036" dur="1.6"> >> KUR KEMI JEMI NS TRANSITION N IN DITST E PRDITSHME T THE >

< start="234.671" dur="0.9"> DITET E P ERDITSHME T TRAN KALIMIT. >

< start="235.572" dur="2.201"> TRANSITION. Unë nuk mendoj se ata realizuar >

< start="237.774" dur="4.637"> Unë nuk mendoj se ata realizuan SAZ BUZZ SI ata po shkonin për të biseduar >

< start="242.412" dur="0.966"> BUZZ SHTOJ ATA QER JANING T TO SHKRONI NO. >

< start="243.38" dur="3.735"> NË. JEMI TRAJTUAR TIK MUND T AN JET AN T AL huaj >

< start="247.117" dur="0.866"> JEMI T T TRAJTUAR T L NDIKOJN AN NJ AL HUAJ T IN INVADING ARMY. >

< start="247.985" dur="3.435"> ARMIKUESHME. LOU: KUSH TA TRAJTUAR QE MENAJ? >

< start="251.421" dur="1.968"> LOU: KUSH TA TRAJTUAR QE MENAJ? >> BUREAUCRACY WASHINGTON. >

< start="253.39" dur="4.236"> >> BUREAUCRACY WASHINGTON. Këshilli Kombëtar i Sigurisë. >

< start="257.661" dur="2.601"> Këshilli Kombëtar i Sigurisë. LUAJ: JU po thuash >

< start="260.296" dur="1.801"> LOU: JU JENI T S SHNIM ZYRN E PERSONELIT N AT BARDH >

< start="262.098" dur="0.299"> ZYRA NA SHOQRIN E BASHKS SUS BARDH. >

< start="262.399" dur="3.135"> HOUSE. >> BUREAUCRACY PERMANENTE >

< start="265.535" dur="1.601"> >> BUREAUCRACY PERMANENTE QAT NUK MUND T ZJARR OSE EVEN >

< start="267.137" dur="0.599"> QAT NUK MUND T FIRE DHE TRANSFERIMIN E PARA. >

< start="267.771" dur="1.467"> TRANSFERIMI. Ata duken te PRESIDENTI DHE >

< start="269.239" dur="1.968"> Ata shikojnë te Kryesuesi dhe thanë se do të jemi këtu për sa kohë pas jush >

< start="271.241" dur="1.3"> Thoni që do të jemi këtu për sa kohë që ju keni shkuar. >

< start="272.576" dur="1.734"> JAN SHUM. LOU: ATA MUND T BE JET,, POR DO T DO >