122s „Што пречи лошо на Роберт Форстер“ БТС | Ел Камино images and subtitles

-Еј, ајде ... -Сално, се тркаламе на ЕПК. -Реќање! Форстер: Ве повикуваат и велеа, Винс Гилиган сака да ве има во друг проект. И сите велат: „Одлично“. Тоа е фин производ. Меѓутоа, ако сте за loveубени во вашиот Кирби, I'llе се обложам дека можам повторно да работам за вас. Луѓето доаѓаат кај мене често и да речеме: „Разбивање лошо“. И јас бев само во една епизода. Тоа беше колосална работа во мојата кариера. Сум имал и неколку други добри работи, но „Breaking Bad“ е една од одличните работи. Производи на Хувер, тие се токму таму на theидот зад тебе. Гледај, не се сеќавам точната, како, лозинка, добро, но тоа беше вакуумска работа. Тоа е многу возбудлив проект што го работиме. Арон е голема starвезда во оваа продукција, и јас сум задоволен што тој добива приказна за своја. Потсетувам на актери кои мислат дека станува збор само за зборовите, не е, станува збор за однесување и тајминг. Ова ... претходно се должеше. Се надевате на следната лента што ќе ја вклучите сè добро што веќе направивте со нешто ново што може да се побара од вас. Со малку среќа, наскоро ќе се најдете ... Не разбираш ... многу милји од овде. Господ до вас. Она што се обидувате да го направите е да го доставите материјалот како што видовте напишано, и исто така избави нешто што можеби вреди ставајќи ја таа снимка на сликата. Essеси: <i>Договор е договор?</i> <i>Твој збор е твојата врска?</i> [Вдишува] Тоа е. Тоа беше добар ден. ♪♪

„Што пречи лошо на Роберт Форстер“ БТС | Ел Камино

The late Oscar-nominated actor discusses why Breaking Bad stands out in his five-decade career and reveals his approach to every scene. Watch El Camino: A Breaking Bad Movie on AMC Feb.16! #BreakingBad #AMC For more Breaking Bad videos: goo.gl/p51sVK Making of El Camino: Robert Forster Subscribe to the AMC YouTube Channel : goo.gl/Tu5rSx Breaking Bad: goo.gl/miMTKj Sign Up for the Breaking Bad Newsletter: www.amc.com/shows/breaking-bad/exclusives/newsletter-subscription Breaking Bad on Facebook: www.facebook.com/BreakingBad/ Breaking Bad on Twitter: twitter.com/BreakingBad_AMC AMC : www.amctv.com/ AMC on Facebook : www.facebook.com/amc AMC on Twitter : twitter.com/AMC_TV Sign Up for the AMC Newsletter : www.amc.com/newsletter-subscription
Walter White, Breaking Bad, Robert Forster BB, Bad Breaking, drugs, action, behind the scenes, Ed Galbraith Breaking Bad, bts, Jr, RJ Mitte, Ed Galbraith, Vince Gilligan, Heisenberg, family, The Disappearer, cancer, meth, New Mexico, breaking bad movie, Aaron Paul, Robert Forster, Skyler White, Robert Forster Breaking Bad, drama, El Camino, Mexican drug cartel, Bryan Cranston, Dean Norris, Supercut, Breaking Bad Supercut, chemist,
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>

< start="0.466" dur="1.635"> -Еј, ајде ... -Сално, се тркаламе >

< start="2.101" dur="2.036"> на ЕПК. -Реќање! >

< start="4.137" dur="2.302"> Форстер: Ве повикуваат и велеа, >

< start="6.439" dur="4.037"> Винс Гилиган сака да ве има во друг проект. >

< start="10.476" dur="3.537"> И сите велат: „Одлично“. >

< start="14.013" dur="1.635"> Тоа е фин производ. >

< start="15.648" dur="2.703"> Меѓутоа, ако сте за loveубени во вашиот Кирби, >

< start="18.351" dur="2.835"> I'llе се обложам дека можам повторно да работам за вас. >

< start="21.186" dur="2.003"> Луѓето доаѓаат кај мене често >

< start="23.189" dur="2.703"> и да речеме: „Разбивање лошо“. >

< start="25.892" dur="1.969"> И јас бев само во една епизода. >

< start="27.861" dur="3.836"> Тоа беше колосална работа во мојата кариера. >

< start="31.697" dur="1.736"> Сум имал и неколку други добри работи, >

< start="33.433" dur="2.769"> но „Breaking Bad“ е една од одличните работи. >

< start="36.202" dur="1.936"> Производи на Хувер, тие се токму таму >

< start="38.138" dur="1.901"> на theидот зад тебе. >

< start="38.138" dur="1.901"> Гледај, не се сеќавам >

< start="40.039" dur="2.135"> точната, како, лозинка, добро, >

< start="42.174" dur="1.502"> но тоа беше вакуумска работа. >

< start="43.676" dur="3.204"> Тоа е многу возбудлив проект што го работиме. >

< start="46.88" dur="3.269"> Арон е голема starвезда во оваа продукција, >

< start="50.149" dur="3.771"> и јас сум задоволен што тој добива приказна за своја. >

< start="53.92" dur="2.702"> Потсетувам на актери кои мислат дека станува збор само за зборовите, >

< start="56.622" dur="3.537"> не е, станува збор за однесување и тајминг. >

< start="60.159" dur="3.237"> Ова ... >

< start="63.396" dur="2.169"> претходно се должеше. >

< start="65.565" dur="2.97"> Се надевате на следната лента што ќе ја вклучите >

< start="68.535" dur="2.201"> сè добро што веќе направивте >

< start="70.736" dur="2.936"> со нешто ново што може да се побара од вас. >

< start="73.672" dur="3.605"> Со малку среќа, наскоро ќе се најдете ... >

< start="77.277" dur="2.335"> Не разбираш >

< start="77.277" dur="2.335"> ... многу милји од овде. >

< start="80.879" dur="1.67"> Господ до вас. >

< start="82.549" dur="2.602"> Она што се обидувате да го направите е да го доставите материјалот >

< start="85.151" dur="2.135"> како што видовте напишано, и исто така избави >

< start="87.286" dur="1.868"> нешто што можеби вреди >

< start="89.154" dur="1.802"> ставајќи ја таа снимка на сликата. >

< start="90.956" dur="1.369"> Essеси: Договор е договор? >

< start="92.325" dur="3.47">Твој збор е твојата врска? >

< start="95.795" dur="2.635"> [Вдишува] Тоа е. >

< start="98.43" dur="1.602"> Тоа беше добар ден. >

< start="100.032" dur="4.739"> ♪♪ >