122s 'Whatfarë do të thotë të keqe për Robert Forster' BTS | El Camino images and subtitles

-Hej, le të ... - Të gjithë të drejtë, ne po rrokullisemi në EPK. -Rolling! Forster: Ata ju thërrasin dhe ata thonë, Vince Gilligan dëshiron të të ketë në një projekt tjetër. Dhe të gjithë thonë: "shkëlqyeshëm". Shtë një produkt i shkëlqyer. Sidoqoftë, nëse jeni i dashuruar me Kirby tuaj, Do të vë bast se mund ta bëj atë përsëri duke punuar për ju. Njerëzit më vijnë shpesh dhe thuaj, "Thyerja e keqe". Dhe unë isha vetëm në një episod. Ka qenë një gjë kolosale në karrierën time. Unë kam pasur edhe disa gjëra të tjera të mira gjithashtu, por "Thyerja e keqe" është një nga gjërat më të mëdha. Produkte hover, ata kanë të drejtë atje në murin pas teje. Shikoni, nuk mbaj mend saktë, si, fjalëkalimin, në rregull, por ishte një gjë vakumi. Shtë një projekt shumë tërheqës që po bëjmë. Aaroni është ylli i madh në këtë prodhim, dhe unë jam i kënaqur që ai po merr një histori të tijën. Unë kujtoj aktorët që mendojnë se ka të bëjë vetëm me fjalët, nuk është, ka të bëjë me sjelljen dhe kohën. Kjo ... më parë i detyrohet. Ju shpresoni në shiritin tjetër që përfshini gjithçka e mirë që keni bërë tashmë me ndonjë gjë të re që mund të kërkohet nga ju. Me pak fat, së shpejti do të gjesh veten ... Ju nuk e kuptoni. ... shumë milje nga këtu. Godspeed për ju. Ajo që përpiqeni të bëni është të dorëzoni materialin siç e panë të shkruar, dhe gjithashtu dorëzoje diçka që mund të vlejë duke e vendosur atë foto në foto. Xhesi: <i>Një marrëveshje është një marrëveshje?</i> <i>Fjala juaj është lidhja juaj?</i> [Inhales] .shtë. Ka qenë një ditë e mirë. ♪♪

&#39;Whatfarë do të thotë të keqe për Robert Forster&#39; BTS | El Camino

The late Oscar-nominated actor discusses why Breaking Bad stands out in his five-decade career and reveals his approach to every scene. Watch El Camino: A Breaking Bad Movie on AMC Feb.16! #BreakingBad #AMC For more Breaking Bad videos: goo.gl/p51sVK Making of El Camino: Robert Forster Subscribe to the AMC YouTube Channel : goo.gl/Tu5rSx Breaking Bad: goo.gl/miMTKj Sign Up for the Breaking Bad Newsletter: www.amc.com/shows/breaking-bad/exclusives/newsletter-subscription Breaking Bad on Facebook: www.facebook.com/BreakingBad/ Breaking Bad on Twitter: twitter.com/BreakingBad_AMC AMC : www.amctv.com/ AMC on Facebook : www.facebook.com/amc AMC on Twitter : twitter.com/AMC_TV Sign Up for the AMC Newsletter : www.amc.com/newsletter-subscription
Walter White, Breaking Bad, Robert Forster BB, Bad Breaking, drugs, action, behind the scenes, Ed Galbraith Breaking Bad, bts, Jr, RJ Mitte, Ed Galbraith, Vince Gilligan, Heisenberg, family, The Disappearer, cancer, meth, New Mexico, breaking bad movie, Aaron Paul, Robert Forster, Skyler White, Robert Forster Breaking Bad, drama, El Camino, Mexican drug cartel, Bryan Cranston, Dean Norris, Supercut, Breaking Bad Supercut, chemist,
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>

< start="0.466" dur="1.635"> -Hej, le të ... - Të gjithë të drejtë, ne po rrokullisemi >

< start="2.101" dur="2.036"> në EPK. -Rolling! >

< start="4.137" dur="2.302"> Forster: Ata ju thërrasin dhe ata thonë, >

< start="6.439" dur="4.037"> Vince Gilligan dëshiron të të ketë në një projekt tjetër. >

< start="10.476" dur="3.537"> Dhe të gjithë thonë: "shkëlqyeshëm". >

< start="14.013" dur="1.635"> Shtë një produkt i shkëlqyer. >

< start="15.648" dur="2.703"> Sidoqoftë, nëse jeni i dashuruar me Kirby tuaj, >

< start="18.351" dur="2.835"> Do të vë bast se mund ta bëj atë përsëri duke punuar për ju. >

< start="21.186" dur="2.003"> Njerëzit më vijnë shpesh >

< start="23.189" dur="2.703"> dhe thuaj, "Thyerja e keqe". >

< start="25.892" dur="1.969"> Dhe unë isha vetëm në një episod. >

< start="27.861" dur="3.836"> Ka qenë një gjë kolosale në karrierën time. >

< start="31.697" dur="1.736"> Unë kam pasur edhe disa gjëra të tjera të mira gjithashtu, >

< start="33.433" dur="2.769"> por "Thyerja e keqe" është një nga gjërat më të mëdha. >

< start="36.202" dur="1.936"> Produkte hover, ata kanë të drejtë atje >

< start="38.138" dur="1.901"> në murin pas teje. >

< start="38.138" dur="1.901"> Shikoni, nuk mbaj mend >

< start="40.039" dur="2.135"> saktë, si, fjalëkalimin, në rregull, >

< start="42.174" dur="1.502"> por ishte një gjë vakumi. >

< start="43.676" dur="3.204"> Shtë një projekt shumë tërheqës që po bëjmë. >

< start="46.88" dur="3.269"> Aaroni është ylli i madh në këtë prodhim, >

< start="50.149" dur="3.771"> dhe unë jam i kënaqur që ai po merr një histori të tijën. >

< start="53.92" dur="2.702"> Unë kujtoj aktorët që mendojnë se ka të bëjë vetëm me fjalët, >

< start="56.622" dur="3.537"> nuk është, ka të bëjë me sjelljen dhe kohën. >

< start="60.159" dur="3.237"> Kjo ... >

< start="63.396" dur="2.169"> më parë i detyrohet. >

< start="65.565" dur="2.97"> Ju shpresoni në shiritin tjetër që përfshini >

< start="68.535" dur="2.201"> gjithçka e mirë që keni bërë tashmë >

< start="70.736" dur="2.936"> me ndonjë gjë të re që mund të kërkohet nga ju. >

< start="73.672" dur="3.605"> Me pak fat, së shpejti do të gjesh veten ... >

< start="77.277" dur="2.335"> Ju nuk e kuptoni. >

< start="77.277" dur="2.335"> ... shumë milje nga këtu. >

< start="80.879" dur="1.67"> Godspeed për ju. >

< start="82.549" dur="2.602"> Ajo që përpiqeni të bëni është të dorëzoni materialin >

< start="85.151" dur="2.135"> siç e panë të shkruar, dhe gjithashtu dorëzoje >

< start="87.286" dur="1.868"> diçka që mund të vlejë >

< start="89.154" dur="1.802"> duke e vendosur atë foto në foto. >

< start="90.956" dur="1.369"> Xhesi: Një marrëveshje është një marrëveshje? >

< start="92.325" dur="3.47">Fjala juaj është lidhja juaj? >

< start="95.795" dur="2.635"> [Inhales] .shtë. >

< start="98.43" dur="1.602"> Ka qenë një ditë e mirë. >

< start="100.032" dur="4.739"> ♪♪ >