4414s Trump dhe Coronavirus Task Force Brief nga Shtëpia e Bardhë | NBC News (Rrjedha e drejtpërdrejtë) images and subtitles

NJNE FAMILJE N FL FLORIDA ME ME% >> Gazetari: PROR VENDIN% QYTETAR AT JANS SI QENI Qëndrojnë në% SHTETET E SHTETIT. KETU N FL FLORIDA QAT MANDATE% NUK BESHT BE ORDERUAR POR DISA% FAMILJET po veprojnë që. % Ata thonë se më lehtë thanë se përfunduar. KJO MESA E CORONAVIRUS F KMIJ LT TIK MUND T T VETEM NINENI VJET T-vjetra% SHTETI DHE AIDEN NDAREN% SHPENZIMI N A DO T OF KOHS N AT AT SHTPI N ST STUDIMIN E KOMPJUTERIT. % Asgjë, unë jam i mërzitur. % >> Gazetari: SISTERI I moshuar% KAILY, NJ GR GRADER I 8-të ISSHT C I KUFIZUAR NGA MIR. % >> Gazetari: TANI M M SHUM SE A% JAVA N THE Q STNDRIM N H SHTPI, THE LIDHJET E FEMIJEVE TIDS KUFIZUARA FIDSMIJT thonë se ata marrin% IT. % >> REshtë shumë shpejt dhe% KEMI T ST NDIKOJM IT NGA NGA% Përhapja. % JAN FOR P YR TI CIL WHT Q TH JAN L TIK MUND? % >> JEMI TANI TANI N WH BARDH Shtëpia P THER CORONAVIRUS% Konferencë. % >> KOMUNIKATI I NJERZIT ME% ZYRTAR VT E VLERA P INRFSHIJEN,% ZYRTART E RI JORK SHTOJNA QE SHT, PAS FAR,, PUSHIMI N H HOTTEST. % KAN NUMBERR VESHJEVE TUAJ AHEAD E TEMA. % QEVERITARI po bën shumë% PUNË E MIRË. Unë flas për qeverinë,% KUOMO QYTETE GOVERNOR NEST E VET DHE KETE MENGJES. % Ai u përmend në kujtesën e tij që% ISSHT JEMI P USRDORIM, Unë mendoj se ai FEELS SI T UN NDDRMARRJES% NEGOTIACION, QAT JEMI P USRDORIM% AKTI I PRODHIMIT TE MBROJTJES DHE% NE JEMI. % JEMI P USRDORIMI KU KA NEVOJ. % ISshtë një pikë e madhe e% LEVERAGE AGREAT NEGOTIATING% Mjet, por unë do t'ju them,% K ISTU FJALA E PARA DREJT F NGA% NJERZIT DHE ME PPRSHTATJE N%% KESTU KOMPANIVE DHE NUK E% DUHET T US PRDORNI T IT SHUM SHUM N AT% ALL. % Ata duan të bëjnë atë. SI DUHET, MOTORET E PENRGJITHSHME %SHT% NVENTOR, FORD, 3 M, T O TJERA JAN IN TV PRFSHIRUR DHE TRE GJITHA PUNA PARDR T PRODHUAR% PRODUKTET E NDRYSHME. % NE PATEM

Trump dhe Coronavirus Task Force Brief nga Shtëpia e Bardhë | NBC News (Rrjedha e drejtpërdrejtë)

Watch live coverage as President Trump and the coronavirus task force give an update on the response effort from the White House. » Subscribe to NBC News: nbcnews.to/SubscribeToNBC » Watch more NBC video: bit.ly/MoreNBCNews NBC News is a leading source of global news and information. Here you will find clips from NBC Nightly News, Meet The Press, and original digital videos. Subscribe to our channel for news stories, technology, politics, health, entertainment, science, business, and exclusive NBC investigations. Connect with NBC News Online! Visit NBCNews.Com: nbcnews.to/ReadNBC Find NBC News on Facebook: nbcnews.to/LikeNBC Follow NBC News on Twitter: nbcnews.to/FollowNBC Follow NBC News on Instagram: nbcnews.to/InstaNBC Trump And Coronavirus Task Force Brief From White House | NBC News (Live Stream)
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>

< start="3.536" dur="2.57"> NJNE FAMILJE N FL FLORIDA ME ME% >

< start="6.306" dur="4.037"> >> Gazetari: PROR VENDIN% >

< start="8.741" dur="3.07"> QYTETAR AT JANS SI QENI Qëndrojnë në% >

< start="10.476" dur="6.106"> SHTETET E SHTETIT. >

< start="11.945" dur="6.773"> KETU N FL FLORIDA QAT MANDATE% >

< start="16.715" dur="4.172"> NUK BESHT BE ORDERUAR POR DISA% >

< start="18.851" dur="4.638"> FAMILJET po veprojnë që. % >

< start="21.02" dur="5.338"> Ata thonë se më lehtë thanë se përfunduar. >

< start="23.623" dur="4.004"> KJO MESA E CORONAVIRUS >

< start="26.492" dur="1.902"> F KMIJ LT TIK MUND T T VETEM NINENI VJET T-vjetra% >

< start="27.76" dur="4.604"> SHTETI DHE AIDEN NDAREN% >

< start="28.527" dur="6.04"> SHPENZIMI N A DO T OF KOHS N AT AT >

< start="32.498" dur="5.506"> SHTPI N ST STUDIMIN E KOMPJUTERIT. % >

< start="34.7" dur="6.073"> Asgjë, unë jam i mërzitur. % >

< start="38.137" dur="6.84"> >> Gazetari: SISTERI I moshuar% >

< start="40.906" dur="4.472"> KAILY, NJ GR GRADER I 8-të ISSHT C I KUFIZUAR >

< start="45.111" dur="2.002"> NGA MIR. % >

< start="45.511" dur="4.938"> >> Gazetari: TANI M M SHUM SE A% >

< start="47.246" dur="5.739"> JAVA N THE Q STNDRIM N H SHTPI, THE >

< start="50.583" dur="2.635"> LIDHJET E FEMIJEVE TIDS KUFIZUARA FIDSMIJT thonë se ata marrin% >

< start="53.118" dur="1.669"> IT. % >

< start="53.352" dur="5.339"> >> REshtë shumë shpejt dhe% >

< start="54.92" dur="4.138"> KEMI T ST NDIKOJM IT NGA NGA% >

< start="58.824" dur="2.57"> Përhapja. % >

< start="59.191" dur="5.239"> JAN FOR P YR TI CIL WHT Q TH JAN L TIK MUND? % >

< start="61.528" dur="3.903"> >> JEMI TANI TANI N WH BARDH >

< start="64.564" dur="1.201"> Shtëpia P THER CORONAVIRUS% >

< start="65.564" dur="3.905"> Konferencë. % >

< start="65.898" dur="4.272"> >> KOMUNIKATI I NJERZIT ME% >

< start="69.602" dur="2.435"> ZYRTAR VT E VLERA P INRFSHIJEN,% >

< start="70.303" dur="6.773"> ZYRTART E RI JORK SHTOJNA QE >

< start="72.171" dur="7.507"> SHT, PAS FAR,, PUSHIMI N H HOTTEST. % >

< start="77.209" dur="3.104"> KAN NUMBERR VESHJEVE TUAJ >

< start="79.812" dur="2.936"> AHEAD E TEMA. % >

< start="80.446" dur="4.504"> QEVERITARI po bën shumë% >

< start="82.881" dur="4.606"> PUNË E MIRË. >

< start="85.084" dur="5.439"> Unë flas për qeverinë,% >

< start="87.62" dur="3.304"> KUOMO QYTETE GOVERNOR NEST E VET DHE >

< start="90.657" dur="2.168"> KETE MENGJES. % >

< start="91.057" dur="6.306"> Ai u përmend në kujtesën e tij që% >

< start="92.958" dur="5.54"> ISSHT JEMI P USRDORIM, Unë mendoj se ai >

< start="97.497" dur="3.136"> FEELS SI T UN NDDRMARRJES% >

< start="98.631" dur="4.238"> NEGOTIACION, QAT JEMI P USRDORIM% >

< start="100.766" dur="2.737"> AKTI I PRODHIMIT TE MBROJTJES DHE% >

< start="103.002" dur="0.568"> NE JEMI. % >

< start="103.67" dur="4.771"> JEMI P USRDORIMI KU KA NEVOJ. % >

< start="104.771" dur="4.371"> ISshtë një pikë e madhe e% >

< start="108.608" dur="5.272"> LEVERAGE AGREAT NEGOTIATING% >

< start="109.275" dur="6.54"> Mjet, por unë do t'ju them,% >

< start="114.013" dur="3.971"> K ISTU FJALA E PARA DREJT F NGA% >

< start="115.948" dur="4.772"> NJERZIT DHE ME PPRSHTATJE N%% >

< start="118.117" dur="3.937"> KESTU KOMPANIVE DHE NUK E% >

< start="120.853" dur="1.535"> DUHET T US PRDORNI T IT SHUM SHUM N AT% >

< start="122.187" dur="4.171"> ALL. % >

< start="122.521" dur="6.474"> Ata duan të bëjnë atë. >

< start="126.492" dur="4.504"> SI DUHET, MOTORET E PENRGJITHSHME %SHT% >

< start="129.128" dur="4.304"> NVENTOR, FORD, 3 M, T O TJERA >

< start="131.13" dur="6.34"> JAN IN TV PRFSHIRUR DHE TRE GJITHA >

< start="133.566" dur="5.072"> PUNA PARDR T PRODHUAR% >

< start="137.603" dur="4275.905"> PRODUKTET E NDRYSHME. % >

< start="138.771" dur="4274.737"> NE PATEM >