s images and subtitles

tWitch, сетете се кога ме прашувавте за моето лето Биди Beубезен кутија, кога требаше да пристигне? Па, се случи Еве го тука. Исполнето е со производи што ги сакам. Знаете што тука? Работи кои вредат над 250 долари. И чини помалку од 55 долари. Ако тоа не е зделка. Не знам како правиме пари за оваа работа. Ова е лудо. Исто така, за секоја продадена кутија Steeped Cafe ќе доставува кафе на првите редови здравствени работници кои се борат со кризата СОВИД-19. Значи, само со претплата може да помогнете. Овие подароци ги избрав пред карантинот. И излегува дека тие се совршени за пандемија. Види го ова. Сечија коса станува подолга, нели? Еве ги четкичките и мезотелиите на Зои Ајла, што Енди, ќе одам да ти го испратам. Вие користите scrunchie, зар не? Тој си отиде. Голем број луѓе се грижат за нега на косата во свои несигурни раце и самите го сечат. Ова е совршен подарок за фризури дома. Тоа е капа „Lifeивотот е добар“. Вие само го ставивте во право над лошата фризура и имате стилски капа. Еве ЕД од Елен тоте. Можете исто така да го носите на главата ако сакате. Исто така, можете да ставите работи во неа. Многу разноврсна. Не можам да верувам колку е кул ова. Секоја кутија има неверојатен преносен звучник. Одлично е за слушање на мојата Елен на подкаст. Јас го користев ова. И открив дека ако ја направите музиката доволно гласно, садовите не можете да ги слушнете како велеа: „Чистете ме!“ Ова се некои од работите што ќе ги добиете. И има многу повеќе изненадувања во кутијата. Зачленете се и добијте ја вашата кутија сега на bekindbyellen.com. Таму сте, Енди. Зборував и микрофон мислам дека не работи. Во ред. Но, понекогаш носам скрунси. Добро е да се знае. Beе се вратиме.

< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>

< start="0" dur="1.83"> tWitch, сетете се кога ме прашувавте >

< start="1.83" dur="4.35"> за моето лето Биди Beубезен кутија, кога требаше да пристигне? >

< start="6.18" dur="2.61"> Па, се случи >

< start="8.79" dur="1.74"> Еве го тука. >

< start="10.53" dur="2.17"> Исполнето е со производи што ги сакам. >

< start="12.7" dur="1.37"> Знаете што тука? >

< start="14.07" dur="2.175"> Работи кои вредат над 250 долари. >

< start="16.245" dur="2.455"> И чини помалку од 55 долари. >

< start="18.7" dur="1.177"> Ако тоа не е зделка. >

< start="19.877" dur="2.083"> Не знам како правиме пари за оваа работа. >

< start="21.96" dur="1.74"> Ова е лудо. >

< start="23.7" dur="3.12"> Исто така, за секоја продадена кутија Steeped Cafe ќе доставува кафе >

< start="26.82" dur="3.81"> на првите редови здравствени работници кои се борат со кризата СОВИД-19. >

< start="30.63" dur="2.845"> Значи, само со претплата може да помогнете. >

< start="33.475" dur="3.115"> Овие подароци ги избрав пред карантинот. >

< start="36.59" dur="2.15"> И излегува дека тие се совршени за пандемија. >

< start="38.74" dur="0.68"> Види го ова. >

< start="39.42" dur="2.31"> Сечија коса станува подолга, нели? >

< start="41.73" dur="4.53"> Еве ги четкичките и мезотелиите на Зои Ајла, >

< start="46.26" dur="3.2"> што Енди, ќе одам да ти го испратам. >

< start="49.46" dur="2.4"> Вие користите scrunchie, зар не? >

< start="51.86" dur="0.93"> Тој си отиде. >

< start="52.79" dur="3.15"> Голем број луѓе се грижат за нега на косата во свои несигурни раце >

< start="55.94" dur="1.27"> и самите го сечат. >

< start="57.21" dur="2.24"> Ова е совршен подарок за фризури дома. >

< start="59.45" dur="2.33"> Тоа е капа „Lifeивотот е добар“. >

< start="61.78" dur="2.09"> Вие само го ставивте во право над лошата фризура >

< start="63.87" dur="3.53"> и имате стилски капа. >

< start="67.4" dur="1.89"> Еве ЕД од Елен тоте. >

< start="69.29" dur="2.88"> Можете исто така да го носите на главата ако сакате. >

< start="72.17" dur="1.35"> Исто така, можете да ставите работи во неа. >

< start="73.52" dur="1.595"> Многу разноврсна. >

< start="75.115" dur="1.375"> Не можам да верувам колку е кул ова. >

< start="76.49" dur="2.94"> Секоја кутија има неверојатен преносен звучник. >

< start="79.43" dur="3.67"> Одлично е за слушање на мојата Елен на подкаст. >

< start="83.1" dur="0.93"> Јас го користев ова. >

< start="84.03" dur="2.458"> И открив дека ако ја направите музиката доволно гласно, >

< start="86.488" dur="2.762"> садовите не можете да ги слушнете како велеа: „Чистете ме!“ >

< start="89.25" dur="1.82"> Ова се некои од работите што ќе ги добиете. >

< start="91.07" dur="2.17"> И има многу повеќе изненадувања во кутијата. >

< start="93.24" dur="2.88"> Зачленете се и добијте ја вашата кутија сега на bekindbyellen.com. >

< start="96.12" dur="2.61"> Таму сте, Енди. >

< start="98.73" dur="2.79"> Зборував и микрофон мислам дека не работи. >

< start="101.52" dur="0.5"> Во ред. >

< start="102.02" dur="2.198"> Но, понекогаш носам скрунси. >

< start="104.218" dur="0.542"> Добро е да се знае. >

< start="104.76" dur="1.82"> Beе се вратиме. >

< start="106.58" dur="1.42">>