s images and subtitles

tWitch, mbani mend kur ju po më pyesni në lidhje me kutinë time të verës Be Kind, kur do të vinte? Epo, ashtu ndodhi. Këtu është pikërisht këtu. Isshtë e mbushur me produkte që i dua. Ju e dini se çfarë këtu? Gjërat që vlejnë mbi 250 dollarë. Dhe kushton më pak se 55 dollarë. Nëse kjo nuk është një pazar. Nuk e di se si po fitojmë para për këtë gjë. Kjo është çmenduri. Gjithashtu, për çdo kuti të shitur Kafe Steeped do të ofrojë kafe të vijës së parë të punonjësve të kujdesit shëndetësor që luftojnë krizën COVID-19. Kështu që thjesht duke u pajtuar mund të ndihmoni. I zgjodha këto dhurata para karantinës. Dhe rezulton se ato janë perfekte për një pandemi. Shiko kete. Flokët e të gjithëve po zgjasin më shumë, apo jo? Pra, këtu keni furçën dhe scrunchies Zoe Ayla detangler, të cilën Andi, do të ta dërgoj. Ju përdorni një scrunchie, apo jo? Ai ka ikur. Shumë njerëz po kujdesen për flokët në duart e tyre të lëkundura dhe duke e prerë vetë. Kjo është një dhuratë e përsosur për prerjet e flokëve në shtëpi. Shtë një kapelë "Jeta është e mirë". Ju thjesht e vendosni atë mbi prerjen e keqe të flokëve dhe ju keni një kapelë elegant. Këtu është një ED nga Ellen tote. Mund ta vishni edhe mbi kokën tuaj nëse dëshironi. Gjithashtu, mund t’i vendosni gjërat në të. Shumë i gjithanshëm. Nuk mund ta besoj se sa e lezetshme është kjo. Do kuti ka një folës të jashtëzakonshëm portabël. Shtë e shkëlqyeshme për të dëgjuar Ellen-in tim në podcast. Unë e kam përdorur këtë. Dhe unë kam zbuluar se nëse e bëni muzikën me zë të lartë, ju nuk mund t'i dëgjoni pjatat duke thënë: "Më pastroni!" Këto janë disa nga gjërat që ju do të merrni. Dhe ka shumë më shumë surpriza brenda kutisë. Regjistrohuni dhe merrni kutinë tuaj tani në bekindbyellen.com. Aty jeni, Andi. Unë po flisja dhe mik-un tim nuk mendoj se po funksiononte. Në rregull. Por kam veshur një scrunchie herë pas here. Mire qe e di. Do të kthehemi.

< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>

< start="0" dur="1.83"> tWitch, mbani mend kur ju po më pyesni >

< start="1.83" dur="4.35"> në lidhje me kutinë time të verës Be Kind, kur do të vinte? >

< start="6.18" dur="2.61"> Epo, ashtu ndodhi. >

< start="8.79" dur="1.74"> Këtu është pikërisht këtu. >

< start="10.53" dur="2.17"> Isshtë e mbushur me produkte që i dua. >

< start="12.7" dur="1.37"> Ju e dini se çfarë këtu? >

< start="14.07" dur="2.175"> Gjërat që vlejnë mbi 250 dollarë. >

< start="16.245" dur="2.455"> Dhe kushton më pak se 55 dollarë. >

< start="18.7" dur="1.177"> Nëse kjo nuk është një pazar. >

< start="19.877" dur="2.083"> Nuk e di se si po fitojmë para për këtë gjë. >

< start="21.96" dur="1.74"> Kjo është çmenduri. >

< start="23.7" dur="3.12"> Gjithashtu, për çdo kuti të shitur Kafe Steeped do të ofrojë kafe >

< start="26.82" dur="3.81"> të vijës së parë të punonjësve të kujdesit shëndetësor që luftojnë krizën COVID-19. >

< start="30.63" dur="2.845"> Kështu që thjesht duke u pajtuar mund të ndihmoni. >

< start="33.475" dur="3.115"> I zgjodha këto dhurata para karantinës. >

< start="36.59" dur="2.15"> Dhe rezulton se ato janë perfekte për një pandemi. >

< start="38.74" dur="0.68"> Shiko kete. >

< start="39.42" dur="2.31"> Flokët e të gjithëve po zgjasin më shumë, apo jo? >

< start="41.73" dur="4.53"> Pra, këtu keni furçën dhe scrunchies Zoe Ayla detangler, >

< start="46.26" dur="3.2"> të cilën Andi, do të ta dërgoj. >

< start="49.46" dur="2.4"> Ju përdorni një scrunchie, apo jo? >

< start="51.86" dur="0.93"> Ai ka ikur. >

< start="52.79" dur="3.15"> Shumë njerëz po kujdesen për flokët në duart e tyre të lëkundura >

< start="55.94" dur="1.27"> dhe duke e prerë vetë. >

< start="57.21" dur="2.24"> Kjo është një dhuratë e përsosur për prerjet e flokëve në shtëpi. >

< start="59.45" dur="2.33"> Shtë një kapelë "Jeta është e mirë". >

< start="61.78" dur="2.09"> Ju thjesht e vendosni atë mbi prerjen e keqe të flokëve >

< start="63.87" dur="3.53"> dhe ju keni një kapelë elegant. >

< start="67.4" dur="1.89"> Këtu është një ED nga Ellen tote. >

< start="69.29" dur="2.88"> Mund ta vishni edhe mbi kokën tuaj nëse dëshironi. >

< start="72.17" dur="1.35"> Gjithashtu, mund t’i vendosni gjërat në të. >

< start="73.52" dur="1.595"> Shumë i gjithanshëm. >

< start="75.115" dur="1.375"> Nuk mund ta besoj se sa e lezetshme është kjo. >

< start="76.49" dur="2.94"> Do kuti ka një folës të jashtëzakonshëm portabël. >

< start="79.43" dur="3.67"> Shtë e shkëlqyeshme për të dëgjuar Ellen-in tim në podcast. >

< start="83.1" dur="0.93"> Unë e kam përdorur këtë. >

< start="84.03" dur="2.458"> Dhe unë kam zbuluar se nëse e bëni muzikën me zë të lartë, >

< start="86.488" dur="2.762"> ju nuk mund t'i dëgjoni pjatat duke thënë: "Më pastroni!" >

< start="89.25" dur="1.82"> Këto janë disa nga gjërat që ju do të merrni. >

< start="91.07" dur="2.17"> Dhe ka shumë më shumë surpriza brenda kutisë. >

< start="93.24" dur="2.88"> Regjistrohuni dhe merrni kutinë tuaj tani në bekindbyellen.com. >

< start="96.12" dur="2.61"> Aty jeni, Andi. >

< start="98.73" dur="2.79"> Unë po flisja dhe mik-un tim nuk mendoj se po funksiononte. >

< start="101.52" dur="0.5"> Në rregull. >

< start="102.02" dur="2.198"> Por kam veshur një scrunchie herë pas here. >

< start="104.218" dur="0.542"> Mire qe e di. >

< start="104.76" dur="1.82"> Do të kthehemi. >

< start="106.58" dur="1.42">>