457s Kjo RAP do t'ju bëjë më të dashur images and subtitles

- Dhe kjo anë këtu, nëse jeni në këtë pjesë e kësaj pjese të vogël këtu, per cfare doni te degjoni nje rap? - [Anëtar i audiencës] Ditët e javës. - Ditët e javës? (publiku qesh) Whatfarë sugjerimi të shkëlqyeshëm! Mate, ashtu është, kështu është nën hundët tona! Më pëlqen shumë, mirë. Të gjithë të tjerët e urrejnë atë, por ata kanë gabim. Ata janë. E dini, ai ndoshta, eshte nata e Premte, Ju ndoshta jeni si, "Oh, pse nuk mund të them topa të mëdhenj me flokë ose diçka?" Ditet e javes. Po kështu, ju djema këtu, për çfarë doni të dhunoni? - [Anëtar i audiencës] Tuba fallopiane. - Kishte dy, pigmente me ngjyra dhe tuba fallopiane. Do të marrim variacionin e ngjyrave, në tubat fallopiane. (publiku qesh) - Jam i sigurt se janë të gjitha ngjyrat e ndryshme, apo jo? Ftohtë, kështu. (publiku qesh) Ndoshta. Dhe mos u bëni sikur i keni parë ato! Askush prej jush nuk ka parë gypa fallopiane. Karit tim është aq i madh, unë i ndyrë i shoh ata të gjithë - Jo! Në rregull, kështu që ditët e javës, ndryshimi i ngjyrës në tubat fallopiane, ndaloni të shpjegoni se cilat janë tubat fallopiane. (publiku qesh) Po, djema në mes, për çfarë doni të dhunoni? - [Anëtar i audiencës] Flokë të keqe të fytyrës! - Flokë të dobët të fytyrës, të lezetshëm. Vetëm dua të kontrollosh, kjo nuk është e drejtuar tek unë është ajo? Unë jam-- (publiku qesh) Oh mirë. Uh, flokë të keq të fytyrës, çfarë do të thonit ju janë flokët më të këqij të fytyrës? - [Anëtar i audiencës] Një mustaqe. - Një mustaqe? Mirë, ftohtë. Unë do të thotë që ju keni pasur një goatee për të kërkuar, keni zgjedhur mustaqet, jo! Mustaqe, mirë, mustaqe. Ditet e javes. Ndryshimet e ngjyrës në tubat fallopiane. Djema këtu, deri më tani këto janë disa sugjerime të shkëlqyera. Pra, le ta vazhdojmë. - [Anëtar i audiencës] Axolotls. - Axolotls, ah! (brohoritje të audiencës) - Jezusi duke e dashuruar Krishtin, çfarë të keqe ka? Përshëndetje, ne jemi Shoqata Australiane Axolotl, Triple A, po, duke pasur një kohë të mirë, po? Ata janë një kafshë, por, sepse është mjaft specifike dhe e ngrohtë, Ndjehem sikur është një sugjerim i drejtë. Rregullat e kafshëve thjesht ndalojnë njerëzit të thonë qen dhe sende si kjo. Nëse nuk dini cilat janë axolotls, ata një lloj i llojit të sallamanderit për të mitur përgjithmonë që jeton në një rrjet shpellash, vetëm në Amerikën Qendrore, veçanërisht, unë mendoj se Meksika. Dhe po, qij ju, unë di shumë gjëra rreth tyre, (publiku qesh) Unë e dua atë kur njerëzit përpiqen t'ju tërheqin, dhe atëherë ju jeni si uh, kur isha trembëdhjetë, Unë me të vërtetë doja një axolotl, sepse nuk kam pasur shok. (publiku qesh) - Djema këtu. - [Anëtar i audiencës] Brexit! - Çfarë? - [Anëtar i audiencës] Brexit! - Një sugjerim shumë i qartë i Brexitit, kam frikë. Unë e di se po ndodh fjalë për fjalë tani, si kjo është dita e fundit. Do ta mbarojmë shfaqjen duke mbajtur duar dhe duke kënduar Auld Lang Syne do të jetë e shkëlqyeshme. - [Anëtar i audiencës] Astronautët! - Lord Lucan dhe astronaut. Dakord, astronaut Lord Lucan, po. Oh, ju djema e dini se kush është Lordi Lucan, apo jo? (bërtitja e audiencës) Epo do ta zbuloni në rap, nuk do? (publiku qesh) Mirë, ftohtë. Kështu që, unë e dua faktin që si 20 prej jush i njihni axolotls, por ju jeni si, oh një lloj Lordi Britanik që vrau gruan e tij, jo, nuk kemi dëgjuar kurrë për të. Ai besohet se po jeton në Australi. Kështu që, astronauti Lord Lucan, axolotls, flokë të keq të fytyrës, që janë mustaqe, ndryshimet e ngjyrës në tubat fallopiane, dhe ditët e javës. Këto, janë disa sugjerime për balerinët. Dhe kjo do të jetë një balerane, rap falas. Ky është një rap i krijuar në vend por janë shënime të tëra, jo të shkruara ose të shkruara, asnjëherë për tu parë përsëri. Mos u shqetëso, nuk do të jetë më aq e lezetshme ju mendoni se do të jetë! Le ta heqim atë që rrahu miku im, le të argëtohemi! (brohoritje të audiencës) Zgjodha një rap shumë të lezetshëm, kështu që ne jemi shumë të ngazëllyer, shumë herët në shfaqje. (rap rrah) ♪ Një rap që nuk është parë kurrë më parë ♪ Day Dita ime e preferuar e javës është e enjtja ♪ Sepse Thor Zoti Perëndi Norse ♪ namedshtë emëruar pas tij, dhe unë them ♪ ♪ Kthehu një datë, e ke ditën e Odinit ♪ ♪ Kjo është arsyeja pse e Mërkura ♪ Shprehet kaq e çuditshme ♪ ♪ Të hënën, emëruar pas Hënës, një gamë e madhe ♪ Diel dielli, padyshim ♪ Sat, po Saturni, planeti Ah Po, por pastaj ndodhi e premtja ♪ Kjo është Freya, një tjetër Perëndi i dhunës nga Norvegjia ♪ Cila është e fundit po, unë tërheq qetësinë ♪ Ne i bëmë të gjitha, po, unë jam në parajsë ♪ Norseshtë Norvegjia Valhalla që numëron ditët e javës Is Kjo është shtatë ♪ E Mërkura, është dita e kungullit ♪ Nuk mund ta trajtoj unë ♪ Unë e kapërcej gjithmonë, atje në kalendar ♪ ♪ Nuk e dua ♪ ♪ Oh, mbaj mend, të martën, po më lër të vij come Se Dhe veçoni njërën dorë hand ♪ Kjo është ajo që bëri Zoti Tew ♪ ♪ Njerëzit harrojnë për të ♪ Unë ju fëmijë ♪ ♪ TYR është teknikisht dita e Tyr ♪ Duke u argëtuar shumë, mbajini duart dhe tundni ♪ ♪ Askush nuk i pëlqen perënditë e Norvegjisë ♪ ♪ Por kjo nuk është aq e çuditshme Shikoj poshtë në llojin e trupit të femrës ♪ Po ia ngul sytë ♪ Get Unë e marr kokën time të vogël Then Dhe pastaj e fut atë sipër organeve gjenitale ♪ Unë po shoh në anën, po, unë shoh përmes kësaj ♪ ♪ ashtë një spekulim i duhur në mitër ♪ Shikoj anash, dhe jam shumë i lumtur ♪ ♪ Për tu përshëndetur nga ajo që transporton vezën ♪ Nga vezori ♪ Kjo është tubi fallopian Make Dhe sigurohuni që në barkun e saj të lëvizë Ju thjesht mund të mendoni ♪ ♪ Mendova se gjithçka ishte vaginash, por jo ♪ ♪ amazingshtë e mahnitshme ♪ Disa prej tyre janë të shurdhër dhe disa prej tyre janë me shkëlqim ♪ Disa prej tyre janë rozë ♪ Disa prej tyre janë të purpurta ♪ Disa prej tyre janë kafe të shurdhër brown ♪ Kjo është mjaft e dëmshme ♪ Nëse fallopianët tuaj ishin kaq beige-y ♪ Lloj i tmerrshëm, por ende ♪ Ata bëjnë bebe ♪ Kjo është e drejtë ♪ Atëherë ju i shtyni ato nga atje poshtë ♪ ♪ Kur lind fëmija nuk ka qime të fytyrës If Dhe nëse do të ndodhte, do ta rruani fytyrën ♪ Një foshnjë me mustaqe, në atë vend ♪ Në buzë, në qiellzë ♪ Say Do të thoshit kush, foshnjë, hiqeni atë, merrni pak Bic ♪ Rroje para ♪ ♪ Rruani buzën ♪ Po, shkoni atje ♪ Bëra që foshnja të duket si Adolf Hitler Pse Hitleri kishte mustaqe? ♪ It A ishte kur ishte i ri? ♪ ♪ Ndoshta, ndoshta ♪ ♪ Po, ndihem shumë i lodhur ♪ ♪ Si një Zot që vrapon nga ligji kur vrau një dado ♪ ♪ Po, ne dimë për këtë, ju nuk më kuptoni ♪ ♪ Lord Lucan, jo stealin ', jo plaçkitës' Ran Ai iku me vrap, në një tren, nga Luton ♪ Ky është një stacion hekurudhor afër Londrës ♪ U largua te Cape Canaavayê Ah Po, ne bubullima ♪ ♪ Drejtpërdrejt nëpër derë ♪ Tha dado, unë vetëm xham e saj ♪ ♪ Kështu që unë duhet të regjistrohem këtu, te NASA ♪ Ju lutem, më merrni në hapësirë ​​në anijen ♪ ♪ Jam vërtet në telashe sepse ♪ Dado është në një pellg gjaku Wife Dhe gruaja ime dhe djali im u kthyen në shtëpi Said dhe tha pse ta vret nanën, Zot Lord ♪ Por unë u zhduk ♪ Ran Unë u largova me vrap, dhe shumë Lorde si këngëtari kivi ♪ Unë jam në hapësirë ​​tani ♪ Ju lutemi ejani provoni të sillni të gjithë ushqimin ♪ Dhe ushqyesit që më duhen, në ISS Gre Lakmia ime e tmerrshme bëri që unë të vritej ♪ ♪ Duhet të vritet ♪ Unë jam Zoti më i dobët që nga Lord Damon Hill ♪ Ai ishte një shofer garash ♪ Unë nuk mendoj se ai ishte bërë një Zot Ould Mund të kishte thënë Lord Alan Sugar ♪ do të adhurohem ♪ Cila ishte e fundit nga ju djema në këtë pjesë ♪ Kaloji përsëri tek unë, po, gomme atë reflektim ♪ Nga uji, shoh një gjë të vogël ♪ Shiko si gjarpër ♪ por ka disa këmbë të vogla dhe të vogla ♪ Ju e dini që dua ta marr nga Meksika 'Re Janë të paligjshëm për eksport ♪ If Dhe nëse e zbuloj, do t'ju raportoj fuck C ’Për shkak se ata janë kaq të mallkuar bukur ♪ Feel Ndihem mjaft i mprehtë Feel Ndihem inteligjent që i njoh këto newts të vogla Disa prej tyre janë të zeza, dhe disa prej tyre janë të bardha ♪ Ata kanë vizion të shkëlqyeshëm të verbër ♪ në mes të natës ♪ Ata nuk janë si peshqit ♪ por ata nuk janë si amfibët ♪ Po, shiko pak gushat dhe gjymtyrët e tyre të vogla their ♪ Ata duken një lloj i kuq i ëmbël me pendë ♪ likeshtë si ata të kenë një çikë të vogël ♪ në anën e kokës së tyre ♪ Pse më pëlqyen aq shumë, kur isha një buzëqeshje (do të thosha të them fëmijë qartë) ♪ Love Unë me të vërtetë i dua axolotls, po ♪ Shikojeni fëmijën (dhe qartë që duhet të ishte buzëqeshje) ♪ ♪ Ata janë gjithmonë të grimë, si një quokka ♪ Kështu që unë do të shkoj në Meksikë, me një shishe ♪ ♪ Unë jam duke ecur ’drejt shpellës dhe provojeni ta thërrasim në ♪ ♪ Thuaj, c'mon pak axolotl jepi një buzëqeshje ♪ It Dhe do të notonte, pikërisht tek unë Then Dhe pastaj unë e transportoj atë, jashtë vendit ♪ Si e futa në barkun tim, ♪ ♪ Do të tundem përmes sigurisë ♪ Merre përsëri atje, unë do ta adhuroja atë ♪ Do të më shikonte ♪ Do ta përshkoja në kokën e tij ♪ Unë do të thoja, ju jeni i shkëlqyeshëm Then Dhe atëherë unë do të thërrisja shokun tim më të mirë - Lord Lucan ♪ Atje shkoni ♪ Faleminderit per shikimin. Ju lutemi shikoni më shumë me listat e dëgjimit, këtu. Regjistrohuni këtu. Si, koment, të gjitha ato gjëra. Duke bërtitur, mirupafshim!

Kjo RAP do t'ju bëjë më të dashur

Book a personalised freestyle rap at www.cameo.com/christurnercomedy Taking any suggestions the audience can throw at him, British Comedian and Rapper, Chris Turner absolutely EDUCATES with an insane off the dome dope freestyle rap about: 🔥 AXOLOTL 🔥 🔥 DAYS OF THE WEEK 🔥 🔥 LORD LUCAN: ASTRONAUT 🔥 🔥 BAD FACIAL HAIR (MOUSTACHES) 🔥 🔥 THE VARIATION OF COLOUR IN FALLOPIAN TUBES 🔥 Get this guy on Sway in the Morning! Beat: ‘You and Me' - Sedivi : www.youtube.com/watch Recorded at The Black Flamingo, Perth Fringeworld. ---------- For fans of: #SwayIntheMorning #SwaysUniverse #freestylerap #macmiller #logic #eminem #lildicky #rapbeats #5fingersofdeath #waynebrady
sways universe, freestyle rapper, comedy rapper, musical comedy, five fingers of death, christurnercomedy, twitch rapping, freestyle rap, rap music, sway in the morning, twitch freestyle, rapping, freestyling, freestyle hip hop, hip hop, comedy rap, off the dome,
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>

< start="0" dur="1.443"> - Dhe kjo anë këtu, nëse jeni në këtë pjesë >

< start="1.443" dur="1.264"> e kësaj pjese të vogël këtu, >

< start="2.707" dur="1.806"> per cfare doni te degjoni nje rap? >

< start="5.98" dur="1.11"> - [Anëtar i audiencës] Ditët e javës. >

< start="7.09" dur="0.975"> - Ditët e javës? >

< start="8.065" dur="0.833"> (publiku qesh) >

< start="8.898" dur="2.012"> Whatfarë sugjerimi të shkëlqyeshëm! >

< start="10.91" dur="2.16"> Mate, ashtu është, kështu është nën hundët tona! >

< start="13.07" dur="1.59"> Më pëlqen shumë, mirë. >

< start="14.66" dur="1.22"> Të gjithë të tjerët e urrejnë atë, >

< start="15.88" dur="0.833"> por ata kanë gabim. >

< start="16.713" dur="1.047"> Ata janë. >

< start="17.76" dur="1.01"> E dini, ai ndoshta, >

< start="18.77" dur="0.833"> eshte nata e Premte, >

< start="19.603" dur="0.833"> Ju ndoshta jeni si, >

< start="20.436" dur="2.464"> "Oh, pse nuk mund të them topa të mëdhenj me flokë ose diçka?" >

< start="22.9" dur="0.833"> Ditet e javes. >

< start="23.733" dur="2.692"> Po kështu, ju djema këtu, për çfarë doni të dhunoni? >

< start="26.425" dur="1.185"> - [Anëtar i audiencës] Tuba fallopiane. >

< start="27.61" dur="3.43"> - Kishte dy, pigmente me ngjyra dhe tuba fallopiane. >

< start="31.04" dur="3.19"> Do të marrim variacionin e ngjyrave, >

< start="34.23" dur="1.354"> në tubat fallopiane. >

< start="35.584" dur="2.113"> (publiku qesh) >

< start="37.697" dur="2.423"> - Jam i sigurt se janë të gjitha ngjyrat e ndryshme, apo jo? >

< start="40.12" dur="0.856"> Ftohtë, kështu. >

< start="40.976" dur="1.164"> (publiku qesh) >

< start="42.14" dur="1.43"> Ndoshta. >

< start="43.57" dur="1.16"> Dhe mos u bëni sikur i keni parë ato! >

< start="44.73" dur="2.44"> Askush prej jush nuk ka parë gypa fallopiane. >

< start="47.17" dur="2.09"> Karit tim është aq i madh, unë i ndyrë i shoh ata të gjithë - >

< start="49.26" dur="0.833"> Jo! >

< start="51.67" dur="1.38"> Në rregull, kështu që ditët e javës, >

< start="53.05" dur="2.25"> ndryshimi i ngjyrës në tubat fallopiane, >

< start="55.3" dur="1.668"> ndaloni të shpjegoni se cilat janë tubat fallopiane. >

< start="56.968" dur="2.562"> (publiku qesh) >

< start="59.53" dur="1.98"> Po, djema në mes, për çfarë doni të dhunoni? >

< start="61.51" dur="0.89"> - [Anëtar i audiencës] Flokë të keqe të fytyrës! >

< start="62.4" dur="1.88"> - Flokë të dobët të fytyrës, të lezetshëm. >

< start="64.28" dur="1.73"> Vetëm dua të kontrollosh, kjo nuk është e drejtuar tek unë është ajo? >

< start="66.01" dur="0.927"> Unë jam-- >

< start="66.937" dur="0.833"> (publiku qesh) >

< start="67.77" dur="0.833"> Oh mirë. >

< start="68.603" dur="0.833"> Uh, flokë të keq të fytyrës, >

< start="69.436" dur="1.937"> çfarë do të thonit ju janë flokët më të këqij të fytyrës? >

< start="72.806" dur="0.833"> - [Anëtar i audiencës] Një mustaqe. >

< start="73.639" dur="0.941"> - Një mustaqe? >

< start="74.58" dur="0.833"> Mirë, ftohtë. >

< start="75.413" dur="1.947"> Unë do të thotë që ju keni pasur një goatee për të kërkuar, >

< start="77.36" dur="1.86"> keni zgjedhur mustaqet, jo! >

< start="79.22" dur="1.93"> Mustaqe, mirë, mustaqe. >

< start="81.15" dur="0.833"> Ditet e javes. >

< start="81.983" dur="2.447"> Ndryshimet e ngjyrës në tubat fallopiane. >

< start="84.43" dur="2.24"> Djema këtu, deri më tani këto janë disa sugjerime të shkëlqyera. >

< start="86.67" dur="1.123"> Pra, le ta vazhdojmë. >

< start="87.793" dur="1.036"> - [Anëtar i audiencës] Axolotls. >

< start="88.829" dur="1.388"> - Axolotls, ah! >

< start="90.217" dur="1.233"> (brohoritje të audiencës) >

< start="91.45" dur="2.83"> - Jezusi duke e dashuruar Krishtin, çfarë të keqe ka? >

< start="94.28" dur="1.98"> Përshëndetje, ne jemi Shoqata Australiane Axolotl, >

< start="96.26" dur="2.56"> Triple A, po, duke pasur një kohë të mirë, po? >

< start="98.82" dur="1.2"> Ata janë një kafshë, por, >

< start="101.12" dur="2.12"> sepse është mjaft specifike dhe e ngrohtë, >

< start="103.24" dur="2.06"> Ndjehem sikur është një sugjerim i drejtë. >

< start="105.3" dur="1.23"> Rregullat e kafshëve thjesht ndalojnë njerëzit të thonë >

< start="106.53" dur="1.34"> qen dhe sende si kjo. >

< start="107.87" dur="1.32"> Nëse nuk dini cilat janë axolotls, >

< start="109.19" dur="3.2"> ata një lloj i llojit të sallamanderit për të mitur përgjithmonë >

< start="112.39" dur="1.58"> që jeton në një rrjet shpellash, >

< start="113.97" dur="2.64"> vetëm në Amerikën Qendrore, veçanërisht, unë mendoj se Meksika. >

< start="116.61" dur="2.171"> Dhe po, qij ju, unë di shumë gjëra rreth tyre, >

< start="118.781" dur="1.739"> (publiku qesh) >

< start="120.52" dur="1.74"> Unë e dua atë kur njerëzit përpiqen t'ju tërheqin, >

< start="122.26" dur="1.65"> dhe atëherë ju jeni si uh, kur isha trembëdhjetë, >

< start="123.91" dur="1.16"> Unë me të vërtetë doja një axolotl, >

< start="125.07" dur="1.436"> sepse nuk kam pasur shok. >

< start="126.506" dur="1.844"> (publiku qesh) >

< start="128.35" dur="1.1"> - Djema këtu. >

< start="129.45" dur="0.833"> - [Anëtar i audiencës] Brexit! >

< start="130.283" dur="0.833"> - Çfarë? >

< start="131.116" dur="0.833"> - [Anëtar i audiencës] Brexit! >

< start="131.949" dur="1.331"> - Një sugjerim shumë i qartë i Brexitit, kam frikë. >

< start="133.28" dur="1.99"> Unë e di se po ndodh fjalë për fjalë tani, >

< start="135.27" dur="1.8"> si kjo është dita e fundit. >

< start="137.07" dur="0.85"> Do ta mbarojmë shfaqjen >

< start="137.92" dur="1.98"> duke mbajtur duar dhe duke kënduar Auld Lang Syne >

< start="139.9" dur="1.867"> do të jetë e shkëlqyeshme. >

< start="141.767" dur="1.473"> - [Anëtar i audiencës] Astronautët! >

< start="143.24" dur="1.44"> - Lord Lucan dhe astronaut. >

< start="144.68" dur="3.14"> Dakord, astronaut Lord Lucan, po. >

< start="147.82" dur="2.418"> Oh, ju djema e dini se kush është Lordi Lucan, apo jo? >

< start="150.238" dur="0.852"> (bërtitja e audiencës) >

< start="151.09" dur="1.639"> Epo do ta zbuloni në rap, nuk do? >

< start="152.729" dur="1.971"> (publiku qesh) >

< start="154.7" dur="0.833"> Mirë, ftohtë. >

< start="155.533" dur="2.467"> Kështu që, unë e dua faktin që si 20 prej jush i njihni axolotls, >

< start="158" dur="2.57"> por ju jeni si, oh një lloj Lordi Britanik >

< start="160.57" dur="2.33"> që vrau gruan e tij, jo, nuk kemi dëgjuar kurrë për të. >

< start="162.9" dur="3.03"> Ai besohet se po jeton në Australi. >

< start="165.93" dur="3.63"> Kështu që, astronauti Lord Lucan, axolotls, >

< start="169.56" dur="2.13"> flokë të keq të fytyrës, që janë mustaqe, >

< start="171.69" dur="2"> ndryshimet e ngjyrës në tubat fallopiane, >

< start="173.69" dur="0.943"> dhe ditët e javës. >

< start="174.633" dur="2.347"> Këto, janë disa sugjerime për balerinët. >

< start="176.98" dur="2.153"> Dhe kjo do të jetë një balerane, rap falas. >

< start="179.133" dur="1.637"> Ky është një rap i krijuar në vend >

< start="180.77" dur="1.711"> por janë shënime të tëra, jo të shkruara ose të shkruara, >

< start="182.481" dur="1.299"> asnjëherë për tu parë përsëri. >

< start="183.78" dur="2.03"> Mos u shqetëso, nuk do të jetë më aq e lezetshme >

< start="185.81" dur="1.38"> ju mendoni se do të jetë! >

< start="187.19" dur="2.66"> Le ta heqim atë që rrahu miku im, le të argëtohemi! >

< start="189.85" dur="2.833"> (brohoritje të audiencës) >

< start="194.134" dur="2.146"> Zgjodha një rap shumë të lezetshëm, kështu që ne jemi shumë të ngazëllyer, >

< start="196.28" dur="1.1"> shumë herët në shfaqje. >

< start="198.684" dur="2.25"> (rap rrah) >

< start="202.348" dur="1.866"> ♪ Një rap që nuk është parë kurrë më parë ♪ >

< start="204.214" dur="1.667"> Day Dita ime e preferuar e javës është e enjtja >

< start="205.881" dur="1.886"> ♪ Sepse Thor Zoti Perëndi Norse >

< start="207.767" dur="2.375"> ♪ namedshtë emëruar pas tij, dhe unë them ♪ >

< start="210.142" dur="2.039"> ♪ Kthehu një datë, e ke ditën e Odinit ♪ >

< start="212.181" dur="1.062"> ♪ Kjo është arsyeja pse e Mërkura >

< start="213.243" dur="1.48"> ♪ Shprehet kaq e çuditshme ♪ >

< start="214.723" dur="2.546"> ♪ Të hënën, emëruar pas Hënës, një gamë e madhe >

< start="217.269" dur="2.057"> ♪ Diel dielli, padyshim >

< start="219.326" dur="2.088"> ♪ Sat, po Saturni, planeti >

< start="221.414" dur="1.88"> Ah Po, por pastaj ndodhi e premtja >

< start="223.294" dur="2.597"> ♪ Kjo është Freya, një tjetër Perëndi i dhunës nga Norvegjia >

< start="225.891" dur="2.83"> ♪ Cila është e fundit po, unë tërheq qetësinë >

< start="228.721" dur="2.411"> ♪ Ne i bëmë të gjitha, po, unë jam në parajsë >

< start="231.132" dur="1.964"> ♪ Norseshtë Norvegjia Valhalla që numëron ditët e javës >

< start="233.096" dur="0.833"> Is Kjo është shtatë >

< start="233.929" dur="1.814"> ♪ E Mërkura, është dita e kungullit >

< start="235.743" dur="1.379"> ♪ Nuk mund ta trajtoj unë >

< start="237.122" dur="2.658"> ♪ Unë e kapërcej gjithmonë, atje në kalendar ♪ >

< start="239.78" dur="1.132"> ♪ Nuk e dua ♪ >

< start="240.912" dur="3.028"> ♪ Oh, mbaj mend, të martën, po më lër të vij come >

< start="243.94" dur="1.562"> Se Dhe veçoni njërën dorë hand >

< start="245.502" dur="1.766"> ♪ Kjo është ajo që bëri Zoti Tew ♪ >

< start="247.268" dur="1.919"> ♪ Njerëzit harrojnë për të >

< start="249.187" dur="1.135"> ♪ Unë ju fëmijë ♪ >

< start="250.322" dur="2.684"> ♪ TYR është teknikisht dita e Tyr >

< start="253.006" dur="2.162"> ♪ Duke u argëtuar shumë, mbajini duart dhe tundni ♪ >

< start="255.168" dur="1.32"> ♪ Askush nuk i pëlqen perënditë e Norvegjisë ♪ >

< start="256.488" dur="1.394"> ♪ Por kjo nuk është aq e çuditshme >

< start="257.882" dur="3.003"> Shikoj poshtë në llojin e trupit të femrës >

< start="260.885" dur="0.887"> ♪ Po ia ngul sytë ♪ >

< start="261.772" dur="1.504"> Get Unë e marr kokën time të vogël >

< start="263.276" dur="2.728"> Then Dhe pastaj e fut atë sipër organeve gjenitale >

< start="266.004" dur="2.673"> ♪ Unë po shoh në anën, po, unë shoh përmes kësaj ♪ >

< start="268.677" dur="2.645"> ♪ ashtë një spekulim i duhur në mitër >

< start="271.322" dur="2.612"> ♪ Shikoj anash, dhe jam shumë i lumtur ♪ >

< start="273.934" dur="2.068"> ♪ Për tu përshëndetur nga ajo që transporton vezën >

< start="276.002" dur="1.194"> ♪ Nga vezori >

< start="277.196" dur="1.817"> ♪ Kjo është tubi fallopian >

< start="279.013" dur="2.691"> Make Dhe sigurohuni që në barkun e saj të lëvizë >

< start="281.704" dur="1.005"> Ju thjesht mund të mendoni ♪ >

< start="282.709" dur="2.371"> ♪ Mendova se gjithçka ishte vaginash, por jo ♪ >

< start="285.08" dur="0.833"> ♪ amazingshtë e mahnitshme >

< start="285.913" dur="1.936"> ♪ Disa prej tyre janë të shurdhër dhe disa prej tyre janë me shkëlqim >

< start="287.849" dur="1.227"> ♪ Disa prej tyre janë rozë >

< start="289.076" dur="1.463"> ♪ Disa prej tyre janë të purpurta >

< start="290.539" dur="1.302"> ♪ Disa prej tyre janë kafe të shurdhër brown >

< start="291.841" dur="1.195"> ♪ Kjo është mjaft e dëmshme >

< start="293.036" dur="2.852"> ♪ Nëse fallopianët tuaj ishin kaq beige-y >

< start="295.888" dur="1.303"> ♪ Lloj i tmerrshëm, por ende >

< start="297.191" dur="1.405"> ♪ Ata bëjnë bebe >

< start="298.596" dur="0.833"> ♪ Kjo është e drejtë >

< start="299.429" dur="1.916"> ♪ Atëherë ju i shtyni ato nga atje poshtë ♪ >

< start="301.345" dur="2.516"> ♪ Kur lind fëmija nuk ka qime të fytyrës >

< start="303.861" dur="2.432"> If Dhe nëse do të ndodhte, do ta rruani fytyrën >

< start="306.293" dur="2.627"> ♪ Një foshnjë me mustaqe, në atë vend >

< start="308.92" dur="1.663"> ♪ Në buzë, në qiellzë ♪ >

< start="310.583" dur="3.202"> Say Do të thoshit kush, foshnjë, hiqeni atë, merrni pak Bic >

< start="313.785" dur="0.978"> ♪ Rroje para ♪ >

< start="314.763" dur="1.177"> ♪ Rruani buzën >

< start="315.94" dur="1.395"> ♪ Po, shkoni atje ♪ >

< start="317.335" dur="2.447"> Bëra që foshnja të duket si Adolf Hitler >

< start="319.782" dur="1.7"> Pse Hitleri kishte mustaqe? ♪ >

< start="321.482" dur="1.401"> It A ishte kur ishte i ri? ♪ >

< start="322.883" dur="1.305"> ♪ Ndoshta, ndoshta ♪ >

< start="324.188" dur="1.215"> ♪ Po, ndihem shumë i lodhur ♪ >

< start="325.403" dur="2.859"> ♪ Si një Zot që vrapon nga ligji kur vrau një dado ♪ >

< start="328.262" dur="2.631"> ♪ Po, ne dimë për këtë, ju nuk më kuptoni ♪ >

< start="330.893" dur="2.472"> ♪ Lord Lucan, jo stealin ', jo plaçkitës' >

< start="333.365" dur="2.715"> Ran Ai iku me vrap, në një tren, nga Luton >

< start="336.08" dur="2.139"> ♪ Ky është një stacion hekurudhor afër Londrës >

< start="338.219" dur="1.598"> ♪ U largua te Cape Canaavayê >

< start="339.817" dur="0.977"> Ah Po, ne bubullima ♪ >

< start="340.794" dur="1.263"> ♪ Drejtpërdrejt nëpër derë >

< start="342.057" dur="2.254"> ♪ Tha dado, unë vetëm xham e saj ♪ >

< start="344.311" dur="2.495"> ♪ Kështu që unë duhet të regjistrohem këtu, te NASA >

< start="346.806" dur="2.516"> ♪ Ju lutem, më merrni në hapësirë ​​në anijen ♪ >

< start="349.322" dur="1.587"> ♪ Jam vërtet në telashe sepse ♪ >

< start="350.909" dur="1.563"> Dado është në një pellg gjaku >

< start="352.472" dur="2.158"> Wife Dhe gruaja ime dhe djali im u kthyen në shtëpi >

< start="354.63" dur="1.586"> Said dhe tha pse ta vret nanën, Zot Lord >

< start="356.216" dur="1.265"> ♪ Por unë u zhduk ♪ >

< start="357.481" dur="2.995"> Ran Unë u largova me vrap, dhe shumë Lorde si këngëtari kivi >

< start="360.476" dur="1.272"> ♪ Unë jam në hapësirë ​​tani >

< start="361.748" dur="2.221"> ♪ Ju lutemi ejani provoni të sillni të gjithë ushqimin >

< start="363.969" dur="2.592"> ♪ Dhe ushqyesit që më duhen, në ISS >

< start="366.561" dur="2.873"> Gre Lakmia ime e tmerrshme bëri që unë të vritej ♪ >

< start="369.434" dur="1.294"> ♪ Duhet të vritet >

< start="370.728" dur="2.61"> ♪ Unë jam Zoti më i dobët që nga Lord Damon Hill >

< start="373.338" dur="1.228"> ♪ Ai ishte një shofer garash >

< start="374.566" dur="1.473"> ♪ Unë nuk mendoj se ai ishte bërë një Zot >

< start="376.039" dur="1.546"> Ould Mund të kishte thënë Lord Alan Sugar >

< start="377.585" dur="1.373"> ♪ do të adhurohem >

< start="378.958" dur="2.792"> ♪ Cila ishte e fundit nga ju djema në këtë pjesë >

< start="381.75" dur="2.653"> ♪ Kaloji përsëri tek unë, po, gomme atë reflektim >

< start="384.403" dur="1.836"> ♪ Nga uji, shoh një gjë të vogël >

< start="386.239" dur="1.17"> ♪ Shiko si gjarpër >

< start="387.409" dur="1.523"> ♪ por ka disa këmbë të vogla dhe të vogla >

< start="388.932" dur="1.894"> ♪ Ju e dini që dua ta marr nga Meksika >

< start="390.826" dur="1.582"> 'Re Janë të paligjshëm për eksport ♪ >

< start="392.408" dur="2.557"> If Dhe nëse e zbuloj, do t'ju raportoj fuck >

< start="394.965" dur="1.539"> C ’Për shkak se ata janë kaq të mallkuar bukur ♪ >

< start="396.504" dur="1.198"> Feel Ndihem mjaft i mprehtë >

< start="397.702" dur="2.824"> Feel Ndihem inteligjent që i njoh këto newts të vogla >

< start="400.526" dur="2.489"> Disa prej tyre janë të zeza, dhe disa prej tyre janë të bardha >

< start="403.015" dur="1.351"> ♪ Ata kanë vizion të shkëlqyeshëm të verbër >

< start="404.366" dur="1.454"> ♪ në mes të natës >

< start="405.82" dur="1.194"> ♪ Ata nuk janë si peshqit >

< start="407.014" dur="1.733"> ♪ por ata nuk janë si amfibët >

< start="408.747" dur="2.559"> ♪ Po, shiko pak gushat dhe gjymtyrët e tyre të vogla their >

< start="411.306" dur="1.882"> ♪ Ata duken një lloj i kuq i ëmbël me pendë >

< start="413.188" dur="1.336"> ♪ likeshtë si ata të kenë një çikë të vogël >

< start="414.524" dur="1.309"> ♪ në anën e kokës së tyre >

< start="415.833" dur="3.206"> ♪ Pse më pëlqyen aq shumë, kur isha një buzëqeshje (do të thosha të them fëmijë qartë) ♪ >

< start="419.039" dur="1.667"> Love Unë me të vërtetë i dua axolotls, po >

< start="420.706" dur="1.268"> ♪ Shikojeni fëmijën (dhe qartë që duhet të ishte buzëqeshje) ♪ >

< start="421.974" dur="2.247"> ♪ Ata janë gjithmonë të grimë, si një quokka >

< start="424.221" dur="2.424"> ♪ Kështu që unë do të shkoj në Meksikë, me një shishe ♪ >

< start="426.645" dur="2.729"> ♪ Unë jam duke ecur ’drejt shpellës dhe provojeni ta thërrasim në ♪ >

< start="429.374" dur="3.139"> ♪ Thuaj, c'mon pak axolotl jepi një buzëqeshje ♪ >

< start="432.513" dur="2.66"> It Dhe do të notonte, pikërisht tek unë >

< start="435.173" dur="2.629"> Then Dhe pastaj unë e transportoj atë, jashtë vendit >

< start="437.802" dur="1.447"> ♪ Si e futa në barkun tim, ♪ >

< start="439.249" dur="1.549"> ♪ Do të tundem përmes sigurisë >

< start="440.798" dur="2.062"> ♪ Merre përsëri atje, unë do ta adhuroja atë >

< start="442.86" dur="1.059"> ♪ Do të më shikonte >

< start="443.919" dur="0.905"> ♪ Do ta përshkoja në kokën e tij >

< start="444.824" dur="1.343"> ♪ Unë do të thoja, ju jeni i shkëlqyeshëm >

< start="446.167" dur="2.556"> Then Dhe atëherë unë do të thërrisja shokun tim më të mirë - Lord Lucan >

< start="448.723" dur="0.833"> ♪ Atje shkoni ♪ >

< start="449.556" dur="0.894"> Faleminderit per shikimin. >

< start="450.45" dur="2.15"> Ju lutemi shikoni më shumë me listat e dëgjimit, këtu. >

< start="452.6" dur="1.09"> Regjistrohuni këtu. >

< start="453.69" dur="1.638"> Si, koment, të gjitha ato gjëra. >

< start="455.328" dur="1.172"> Duke bërtitur, mirupafshim! >