446s Marrja e vetes një grup dhëmbësh të rinj të petëzuar (në vetëm tre orë heh) të petëzuar-Edward Avila images and subtitles

Draw meolning Sot ~~~~ Dy këpucë Së bashku me Leo Jay ~! Përshëndetje, ju sul ^ ^ Djema, të gjithë ~ Unë jam Leo J. Mësoni anglisht këto ditë Kështu që toni është si një robot Shumë i lodhur dhe i përgjumur dhe i përgjumur për shkak të mungesës së gjumit tani. Ne tani Unë jam në një stomatologji tre-orëshe. 3 orë Mendova se ishte mirë për dhëmbët e mia ?? ㄴㄴ; Dhëmbët tuaj duken vërtet të mirë ?? Unë me të vërtetë nuk e thashë këtë dhe thjesht thashë që nuk ishte keq Ai tha se ishte i shtrembër dhe i verdhë Dhe çfarë tjetër keni thënë? Unë thashë se duket kështu E drejtë? Unë thashë që nuk është e mjaftueshme në mes Tani është korona Pra, të provojmë Koncepti është që ju mund të petëzoni në tre orë. Duket sikur do të zgjasë edhe 3 orë Klinikë 3.5 orë Por nuk e di nëse do të ketë ndonjë ndryshim të madh Unë nuk kam aplikuar buzëkuq pastel Nëse e aplikoni këtë, dhëmbët tuaj do të duken më të verdhë ㅋㅋ Mendoj se Madonna * Buzëkuqe Maybelline * ㅋㅋㅋ verdhë mallkuar ju? Si banane Fytyrë për ballë Më trego dhëmbët Mesi juaj është relativisht i bardhë E verdhë në fund Gyeokgong Whatfarë tha doktori Veryshtë shumë e mprehtë këtu Dhe rreshti Nuk është i ngathët dhe i zoti. Kështu që unë do ta kap Dhe madje edhe ngjyra e dhëmbëve Para së gjithash, mendova se më duhej të bluaj të gjithë dhëmbët Por këtu, për rastin tim Shtë si një tip gozhdë Dishing Diva. Pas pak në pjesën e jashtme të dhëmbëve Pak më lart Në vend se të vendosja një protezë (nuk mund ta mbaja mend Kurorën) Sinqerisht, unë mendoj se dhëmbët e poshtëm janë problemi më i madh Unë mund ta shoh kur flas Por a duhet ta korrigjoj? Ah, nuk duket se sjell balsam buzësh Gjëja që rregullon dhëmbët është e mbuluar me vaj lagështie brenda, kështu që mbetet mirë :) (Kjo) * Xhel anestezie + pas anestezionit të pjesshëm * Pamja ime: Humorja ime: Para kësaj Dhe kjo është pas Jjeolji Ndihet si një manikyr mat,; Unë mendoj se mund të vë diçka Duket sikur po bën protetikë Më ndihmo derisa të bëhet ... thjesht rri ... A duhet të shkoj vetëm në shtëpi? Por nuk shkoi Lirë të bëjë gjithçka që bëni për tre orë Uluni përsëri në holl ose dilni jashtë për të blerë ose ngrënë diçka Por unë Më pëlqen të fle Im real Me fjalë të tjera, 3 orë nuk kanë kaluar 7 orë e kaluar Jam kthyer dhe po ndihem e re !!! Unë jam duke u ndjerë kristal i pastër dhe i pastër tani Neongdam Isfarë është e ndryshme? Ka kaluar një javë Ju ndjeheni si e imja tani? Jam mësuar me të Në vend që të ndjeni se diçka është në dhëmbët tuaj Unë do të provoj disa produkte të buzëve Ju mund të shihni dhëmbët nën të Dhe kur rishikoni produktin origjinal të buzëve Nuk qesha shumë mirë. Ashtu si kjo Unë do të marr një ngjyrë të fortë dhe do të vendos diçka të çuditshme atje Vetëm në asnjë mënyrë të veçantë Të dashur buzësh Dalia Blooming Edition Lip Paradise Sheer Dew Tinted Lipstick Ngjyra e olivisë K-bukuri po ndjek shumë njerëz Emrat e ngjyrave janë të gjithë emrat e vajzave të bardha Edhe nëse thotë se çfarë ngjyre është, nuk e di se si është zakonisht Atje shkon Olivia dhe Brenda ose lloj qepe Wow ... i ndritshëm Kjo është një markë e quajtur Hens Kjo është një nga markat e reja K-bukuri Këto ditë, të rinjtë e pëlqejnë atë Ngjyra Soft Kërkesa e butë ’ Kjo është e padenjë Bojë e gjallë pambuku Tulipanët e zbehur bezhë Ngjyrat janë të gjitha të ngjashme. Së fundi, Le të shkojmë në diçka argëtuese këtë herë. Le ta bëjmë këtë Hëna Sailor ~! Pa pagesë Sailor Moon X Color Pop Koleksion Ngjyra Us Usagi ’ Asnjë kancer brenda

Marrja e vetes një grup dhëmbësh të rinj të petëzuar (në vetëm tre orë heh) të petëzuar-Edward Avila

Leo J ╰ Instagram: instagram.com/leojmakeup ╰ YouTube: www.youtube.com/channel/UCnFFOjljp1_sacTz7PfIIyg 3 Hours Dental Clinic ╰ Instagram: instagram.com/threehours_dentalnaver.me/IDSaWtOH ╰ Building Directly outside Hakdong Station Exit 10, 8th floor SNS ╰ Instagram: instagram.com/edweird0 ╰ Business Email: edwardgavila.management@gmail.com
Edward, vlogs, kbeauty, seoul, makeup, avila, kpop, style, 라미네이트, hair,
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>

< start="0" dur="0.98"> Draw meolning >

< start="0.98" dur="3.72"> Sot ~~~~ Dy këpucë >

< start="5.12" dur="1.7"> Së bashku me Leo Jay ~! >

< start="6.82" dur="1.4"> Përshëndetje, ju sul ^ ^ >

< start="9.2" dur="1.96"> Djema, të gjithë ~ Unë jam Leo J. >

< start="12.86" dur="1.94"> Mësoni anglisht këto ditë >

< start="14.8" dur="2.24"> Kështu që toni është si një robot >

< start="17.04" dur="4.5"> Shumë i lodhur dhe i përgjumur dhe i përgjumur për shkak të mungesës së gjumit tani. >

< start="21.54" dur="1.18"> Ne tani >

< start="23.14" dur="1.62"> Unë jam në një stomatologji tre-orëshe. >

< start="27.2" dur="0.76"> 3 orë >

< start="28.36" dur="1.7"> Mendova se ishte mirë për dhëmbët e mia ?? >

< start="31.42" dur="0.62"> ㄴㄴ; >

< start="38.56" dur="1.68"> Dhëmbët tuaj duken vërtet të mirë ?? >

< start="40.24" dur="2.18"> Unë me të vërtetë nuk e thashë këtë dhe thjesht thashë që nuk ishte keq >

< start="42.42" dur="3.34"> Ai tha se ishte i shtrembër dhe i verdhë >

< start="50.16" dur="2.1"> Dhe çfarë tjetër keni thënë? >

< start="53.32" dur="1.2"> Unë thashë se duket kështu >

< start="54.52" dur="0.5"> E drejtë? >

< start="55.02" dur="1.46"> Unë thashë që nuk është e mjaftueshme në mes >

< start="57.9" dur="0.9"> Tani është korona >

< start="58.8" dur="1.16"> Pra, të provojmë >

< start="59.96" dur="4.72"> Koncepti është që ju mund të petëzoni në tre orë. >

< start="64.68" dur="1.96"> Duket sikur do të zgjasë edhe 3 orë >

< start="69.54" dur="1.86"> Klinikë 3.5 orë >

< start="75.98" dur="3.42"> Por nuk e di nëse do të ketë ndonjë ndryshim të madh >

< start="80.96" dur="1.98"> Unë nuk kam aplikuar buzëkuq pastel >

< start="85.38" dur="2.46"> Nëse e aplikoni këtë, dhëmbët tuaj do të duken më të verdhë >

< start="101.76" dur="1.12"> ㅋㅋ Mendoj se Madonna >

< start="102.88" dur="2.18"> * Buzëkuqe Maybelline * >

< start="107.12" dur="2.34"> ㅋㅋㅋ verdhë mallkuar ju? Si banane >

< start="109.46" dur="0.96"> Fytyrë për ballë >

< start="114.96" dur="0.58"> Më trego dhëmbët >

< start="117.46" dur="3.28"> Mesi juaj është relativisht i bardhë >

< start="120.74" dur="1.56"> E verdhë në fund >

< start="139.96" dur="1.32"> Gyeokgong >

< start="147.86" dur="1.3"> Whatfarë tha doktori >

< start="151.24" dur="1.4"> Veryshtë shumë e mprehtë këtu >

< start="152.64" dur="1.94"> Dhe rreshti >

< start="156.06" dur="2.6"> Nuk është i ngathët dhe i zoti. >

< start="158.66" dur="1.62"> Kështu që unë do ta kap >

< start="160.28" dur="2.58"> Dhe madje edhe ngjyra e dhëmbëve >

< start="162.86" dur="6.38"> Para së gjithash, mendova se më duhej të bluaj të gjithë dhëmbët >

< start="169.24" dur="2.16"> Por këtu, për rastin tim >

< start="171.4" dur="4.32"> Shtë si një tip gozhdë Dishing Diva. >

< start="175.72" dur="2.12"> Pas pak në pjesën e jashtme të dhëmbëve >

< start="177.84" dur="1.82"> Pak më lart >

< start="179.66" dur="1.7"> Në vend se të vendosja një protezë (nuk mund ta mbaja mend Kurorën) >

< start="181.36" dur="3.5"> Sinqerisht, unë mendoj se dhëmbët e poshtëm janë problemi më i madh >

< start="184.86" dur="2.06"> Unë mund ta shoh kur flas >

< start="186.92" dur="2.88"> Por a duhet ta korrigjoj? >

< start="189.8" dur="1.72"> Ah, nuk duket se sjell balsam buzësh >

< start="194.98" dur="2.6"> Gjëja që rregullon dhëmbët është e mbuluar me vaj lagështie brenda, kështu që mbetet mirë :) >

< start="197.58" dur="0.84"> (Kjo) >

< start="204.7" dur="2.84"> * Xhel anestezie + pas anestezionit të pjesshëm * >

< start="207.54" dur="1.6"> Pamja ime: >

< start="209.14" dur="1.64"> Humorja ime: >

< start="210.78" dur="1.64"> Para kësaj >

< start="212.86" dur="1.12"> Dhe kjo është pas >

< start="214.76" dur="0.88"> Jjeolji >

< start="215.64" dur="1.74"> Ndihet si një manikyr mat,; >

< start="217.38" dur="2.06"> Unë mendoj se mund të vë diçka >

< start="220.02" dur="1.94"> Duket sikur po bën protetikë >

< start="222.52" dur="2.72"> Më ndihmo derisa të bëhet ... thjesht rri ... >

< start="225.24" dur="0.94"> A duhet të shkoj vetëm në shtëpi? >

< start="226.18" dur="2.06"> Por nuk shkoi >

< start="228.24" dur="2.88"> Lirë të bëjë gjithçka që bëni për tre orë >

< start="231.12" dur="3.68"> Uluni përsëri në holl ose dilni jashtë për të blerë ose ngrënë diçka >

< start="234.8" dur="2.64"> Por unë >

< start="237.44" dur="2.06"> Më pëlqen të fle >

< start="239.5" dur="0.94"> Im real >

< start="250.58" dur="2.32"> Me fjalë të tjera, 3 orë nuk kanë kaluar >

< start="252.9" dur="1.98"> 7 orë e kaluar >

< start="254.88" dur="3.12"> Jam kthyer dhe po ndihem e re !!! >

< start="275.68" dur="2.3"> Unë jam duke u ndjerë kristal i pastër dhe i pastër tani >

< start="299.76" dur="0.62"> Neongdam >

< start="310.02" dur="1.84"> Isfarë është e ndryshme? >

< start="312.66" dur="1.12"> Ka kaluar një javë >

< start="313.78" dur="2.14"> Ju ndjeheni si e imja tani? Jam mësuar me të >

< start="315.92" dur="2.52"> Në vend që të ndjeni se diçka është në dhëmbët tuaj >

< start="318.44" dur="2.06"> Unë do të provoj disa produkte të buzëve >

< start="320.5" dur="2.4"> Ju mund të shihni dhëmbët nën të >

< start="322.9" dur="2.64"> Dhe kur rishikoni produktin origjinal të buzëve >

< start="325.54" dur="2.44"> Nuk qesha shumë mirë. >

< start="327.98" dur="1.04"> Ashtu si kjo >

< start="331.58" dur="3.18"> Unë do të marr një ngjyrë të fortë dhe do të vendos diçka të çuditshme atje >

< start="334.76" dur="1.16"> Vetëm në asnjë mënyrë të veçantë >

< start="335.92" dur="4.08"> Të dashur buzësh Dalia Blooming Edition Lip Paradise Sheer Dew Tinted Lipstick >

< start="340.6" dur="0.8"> Ngjyra e olivisë >

< start="341.4" dur="2.66"> K-bukuri po ndjek shumë njerëz >

< start="344.06" dur="3.66"> Emrat e ngjyrave janë të gjithë emrat e vajzave të bardha >

< start="347.72" dur="2.64"> Edhe nëse thotë se çfarë ngjyre është, nuk e di se si është zakonisht >

< start="350.36" dur="0.68"> Atje shkon >

< start="351.04" dur="0.62"> Olivia dhe >

< start="351.66" dur="0.96"> Brenda ose >

< start="352.62" dur="1"> lloj qepe >

< start="357.8" dur="1.6"> Wow ... >

< start="361.08" dur="0.76"> i ndritshëm >

< start="372.2" dur="1.66"> Kjo është një markë e quajtur Hens >

< start="373.86" dur="2.18"> Kjo është një nga markat e reja K-bukuri >

< start="376.04" dur="2.9"> Këto ditë, të rinjtë e pëlqejnë atë >

< start="378.94" dur="2.76"> Ngjyra Soft Kërkesa e butë ’ >

< start="395.2" dur="1.52"> Kjo është e padenjë >

< start="396.72" dur="2.56"> Bojë e gjallë pambuku >

< start="399.28" dur="2.34"> Tulipanët e zbehur bezhë >

< start="406.14" dur="1.92"> Ngjyrat janë të gjitha të ngjashme. >

< start="420.9" dur="0.76"> Së fundi, >

< start="421.66" dur="1.32"> Le të shkojmë në diçka argëtuese këtë herë. >

< start="422.98" dur="1.22"> Le ta bëjmë këtë Hëna Sailor ~! >

< start="424.2" dur="2.54"> Pa pagesë Sailor Moon X Color Pop Koleksion >

< start="427.44" dur="0.88"> Ngjyra Us Usagi ’ >

< start="444.02" dur="1.92"> Asnjë kancer brenda >