199s A kualifikoheni për kontrollin e stimulit të qeverisë prej $ 1.200? Si dhe kur do të vijnë paratë? images and subtitles

POR SADLY NUK MUND T MBETET. >> Kim: Ne do të marrim atë që histori >> Kim: DO T G GEMI N KT ST STORY N IN T J MIR. N J DREJT A NJ M MOMENT. POR PARA, NE WANNA - ISSHT TH KJO POR PARA, NE WANNA - A THSHT TH KIDETO VIDEO LIVE? VIDEO LIVE? >> Devin: VIDEO LIVE nga >> Devin: VIDEO TIVE GJITHA NGA DYT S SENATE, SHUMER CHUCK SENATE FLOOR, SHUMER CHUCK FALO SI SIAT SENATE TE Duke folur si Q AILLIMET E SENAT TOS T V VOTOHEN TODAY NIS KET 2 TRILLION $ VOTO TODAY N TH KIST 2 2 TRILLION NDRMARRJEM STEVE MNUCHIN SUAJ Ne dëgjojmë të rrëmbej MNUCHIN SI ATFAR DUHET T NDODHET. DUHET TAN MIR. >> Kim: WHFAR KSHT K LLOJI I KONKURSIT Unë jam >> Kim: ATFAR KSHT K LLOGARI I CHECK-ut jam i pranueshëm përse jo i pranueshëm E PRISHTME P FORR OSE NUK E K ELNDUESHME P FORR? PËR? PR DISA PSRGJIGJE, NDURRMARRJEN PR DISA PSRGJIGJE, NDODHME N TO Redaktor BIZNES ROD MELONI. Redaktori BIZNES ROD MELONI. ROD, E MIR E MIR. ROD, E MIR E MIR. >> Rod: E MIR E VLERSISHT, KIMBERLY. >> Rod: E MIR E VLERSISHT, KIMBERLY. JEMI NU NDURTIMIN IRS JEMI NU NDURTIMIN E IRS SIPAS NUK KAN IR IRS që do të BECNI SI JAN IRS QAT DO T BE MENAXHOHEN KISTO. B BENI MENAXHIMI I KETI. DUHET T MENDINI P THR KT: A DUHET T MENDINI PR KT: NJART TREGTI T A DOLLARAVE TILL TRILIONIT KARTA E NJ A DOLLAR D TILL TRIJONS Q TH DO T TO DUHET TUT NDODHET KJO Q BE DUHET T H DREJT TO T TO QYTETAR AMVE AMERIKANë SI T G GJENI QYTETAR AMT AMERIKAN AS SI KEMI LEXUAR T TO VOTO K HERTU. GATI P VR VOTE KETU. Le të shohim në atë që tipi juaj i Le të shohim në atë që lidhja juaj e asaj që mund të pëlqen. QAT MUND T DUHET. K SOTU SI SI Punon. K SOTU SI SI Punon. Kontrolli i AVERAGE do të jetë 1200 dollarë Kontrolli i AVERAGE do të jetë 1200 dollarë më i vjetër dhe 500 dollarë për fëmijë. P ADR ADULTIN DHE F $MIJ 500N 500 dollarë. NSE DUHET T F DUHET TI FUQIT TUAJ NSE DUHET T F DUHET TI DUHET TATIMET TUAJ P FORR vitin 2019, ATA DO TANT DUHET T TO P 2019R vitin 2019, ATA DUHET T TO NDRTOHEN TUAJ T R KTHIMIT TATIMIT 2018. SHENIM N R KTHIMIN TUAJ TUAJ 2018. MITH T DREJT,, DUHET P FORR TUAJ MITH T DREJT,, SHKONI P INR T ARDHURA TSS ARDHME T GRO GRUPIT TUAJ TUAJ Të ardhura të rregulluara ose të ardhurat tuaja të tatueshme. TË ARDHURA TË TAKSUESHME. NSE FIQENI INDIVIDUAR DHE NSE GJINI TI GJITHA INDIVIDUAJ DHE B MJN 75 75,000 dollarë OSE LEXONI, TUAJ B MNI 75,000 dollarë APO LEXONI, JU DO KUALIFIKUAR P FORR SHQYRTIN E PLOT. CILSIS FOR P FORR SHTYPIN E PLOT. NSE FILET E PRBASHKSHME, SI NSE FILEJT JO E PRBASHKSHME, JAN 150 150,000 dollarë OSE LEXONI P THR KTO FULL 150,000 dollarë OSE LEXONI PER KETO SHQYRTUAR T PLOT. CHECK. NSE DO TE BNI M SHUM SE NSE DO T M BNI M M SHUM SE Figurat, DUHET TILL DUHET T QU CILSISHME FIGURAT, JU DUHET TILL JENI KUALIFIKUAR P FORR DISA GJYQERNSISHME T QEVERISJES S L LEKESS. P SR DISA GJUHSORE T QEVERIS MSIMORE. FILLET E VETEM NDR 75,000 dollarë FILLET E VETEM ND 75R 75,000 DHE 99,000 dollarë do të marrin një të Vogël DHE 99,000 dollarë do të marrin një kontroll të vogël. CHECK. P FORR PRBASHKT PINTRBASHKT, NGA 150,000 dollarë P FORR PRBASHKT E PRBASHKT, NGA 150,000 dollarë deri në 198,000 dollarë. N 198 198,000 dollarë. POR KETO LIDHEN NJERZIT T PE POPULLIT POR KETO LIDHJEN NJ SHUMOP NJERZ N. RREGULLAT SPECIALE N C RREGULLAT E VEIRANTA TEC RREZIKUT TEC SPECIALE N IFSE KENI A MIRSIMI N IFSE DO T A BNI NJ CH KECRKES, AR. KECRKESA, TOO. NSE JU JENI SIGURIS S SOCIALE, NSE JENI N SEC SIGURIN SHOQRORE, DO TET MERRNI një kontroll. Ju do të merrni një kontroll. NSE NUK MUND TAKE BN PARA NSE NUK MUND T BN AN PARA VITIN E VETS SI DUHET T F NDRNI TATIM VITI I VET OSE DUHET T F NDRNI NJ R KTHIM TATIMOR Q B NUK DO T BNI Kthimi për shkak se nuk do të fitoni shumë para, ju mund të merrni një të plotë PARA SHUM, MUND T G MERRNI një kontroll të plotë. CHECK. POR në urdhrin për të marrë atë, ju keni POR në urdhrin për ta marrë atë, ju duhet të vendosni një kthim të taksës duke dhënë P FR T F DUHET TET KTHET TATIMI DH GNI T DH IRNAT IRS DISA MUND T TO DINI KTU IRS DISA M WNYR K T TH D KNI QAT JENI NRE FAKT KETO. JANE NAC FAKT KETO. Kontrollet e quajtura shumë nuk janë Kontrollet e quajtura shumë nuk janë kontrollet në mënyrë aktive. SHKENCAT AKTUALE. DO T DEPOZITA TRE drejtpërdrejta DO T DUHET DEPOZITA TRE DIREKTIT T AC BANKA LLOGARIN E IRS MUND T E GJITHA BANKA LLOGARONI IRS MUND TVER GJITHA POUR TUAJ. PËR TY. NSE NUK KA NJ A LLOGARI BANKAR NSE NUK KA NJVE LLOGARI BANKAR OSE DO T US PRDORNI DEPOZIT DREJTIT, OSE Mos TE PRDORI DEPOZITI I DREJTS, SHPPRNI NJEC SHENIM T LETR. SHPENZONI NJEC KECRKES TAP L PNDS. Qëllimi është që ato të shkruhen Q GLLIMI TOSHT TI NDODH T W SHKRUAR DHE SHPIVRNDARJE N IN TRET T NE ARDHME DHE SHPRNDARJE NREE TREE VJETN T NE VJETS, POR DUHET T BNI MUND WEEKS, POR SI MUND T BE BNI MUND TF PARA MIR ARNDIT. PARA NGJITJE. DHE, E GJYKATS, KET DHE, E GJYKATS, KAN HO Shtëpia PAS VOTEVE SENATA. Shtëpi pas VOTEVE SENATORE. DHE N THESE JAN N IN PROCESIN E DHE N IFSE JAN IN N IN PROCESIN E BINGNJS SI TANI, MIR. B DON Q TH TANI TANI, MIR. Shtëpia NUK EVSHT EV E PARA N T QYTET. Shtëpia NUK EVSHT EV E PARA N T QYTET. Pra, JAN PYETJE RRETH SI Pra, JAN PYETJE RRETH SI MENAXHOJN ATA TAN. DO T MAN DREJTOHEN QE. Ata besojnë se mund të bëjnë atë nga Ata besojnë se ata mund të bëjnë atë me aklimim. ACCLIMATATION. POR BESIMI THESHT DUHET POR BESIMI ISSHT DUHET TVE BNI NDODHEN DIT OR APO DY DY. KAN SHPIRTOJN N A DIT OR APO DY. POR DEADLINE ISHTE E HDNI, SI POR DEADLINE ISHTE MUNDS, SI ATA JAN A BARDHARD BIT. JANE NJE TAR SHPIRT. >> Kim: DHE ATFAR P ABR DO >> Kim: DHE ATFAR AB P ABR YDO SHTYPE? HOLDUPS? >> Rod: SHUMA E >> Rod: SHUMA E PUNSIMIT QAT DO T H DUHET PUNEMSIMI Q DO T BE DREJT. OUT. BERNIE SANDERS ISHTE SHUME UPSET BERNIE SANDERS ISHTE SHUME UPSET P SR DISA T OF KUFIZUARVE Q TH KAN RRETH DISA T C KUFIZUARVE QAT KAN D B DNONE T IN GJITHA, DHE GJET TJERA BONER N IN KTU, DHE GJITHA T TJERA N THE faturë. N THE FAMILJE. JU MIR NJ FAMILJE T TH K STI SIZME, JU MIR NJ A FAMILJE T TH K STO SIZME, NJNE nga më të Mëdhatë DHE TUAJ NJNE nga më të Mëdhatë DHE DO T Y BNI N IN KIST SP SPEJT, DO T M BNI B DONI N TH KIST SP SHPEJT, DO T M BN M MISTAKESA DHE K WTU KANE MISTAKES DHE KA JANE INCENTIVAT PER NJERZIT NUK JAN INCENTIVAT P FORR NJERZIN NUK PUNOJN,, N SON TR K TRT VAZHDONI PUNA, NUK ato po përpiqen të ndryshojnë që. NDRYSHOJE QE. >> Devin: DHE JEMI VSHTJE

A kualifikoheni për kontrollin e stimulit të qeverisë prej $ 1.200? Si dhe kur do të vijnë paratë?

If your income falls within a certain range, you might qualify for a $1,200 stimulus check from the government as part of its coronavirus aid.
Michigan Coronavirus, COVID-19, Stimulus Checks, Financial, Money, Coronavirus Cases, Government Money, Coronavirus, Coronavirus Money, Coronavirus Event Changes,
< ?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?><>

< start="1.135" dur="1.234"> POR SADLY NUK MUND T MBETET. >> Kim: Ne do të marrim atë që histori >

< start="2.403" dur="0.933"> >> Kim: DO T G GEMI N KT ST STORY N IN T J MIR. >

< start="3.338" dur="3.702"> N J DREJT A NJ M MOMENT. POR PARA, NE WANNA - ISSHT TH KJO >

< start="7.041" dur="0.733"> POR PARA, NE WANNA - A THSHT TH KIDETO VIDEO LIVE? >

< start="7.775" dur="2.401"> VIDEO LIVE? >> Devin: VIDEO LIVE nga >

< start="10.177" dur="1.634"> >> Devin: VIDEO TIVE GJITHA NGA DYT S SENATE, SHUMER CHUCK >

< start="11.846" dur="2.401"> SENATE FLOOR, SHUMER CHUCK FALO SI SIAT SENATE TE >

< start="14.282" dur="2.201"> Duke folur si Q AILLIMET E SENAT TOS T V VOTOHEN TODAY NIS KET 2 TRILLION $ >

< start="16.517" dur="12.645"> VOTO TODAY N TH KIST 2 2 TRILLION NDRMARRJEM STEVE MNUCHIN SUAJ >

< start="29.163" dur="0.733"> Ne dëgjojmë të rrëmbej MNUCHIN SI ATFAR DUHET T NDODHET. >

< start="29.93" dur="1.801"> DUHET TAN MIR. >> Kim: WHFAR KSHT K LLOJI I KONKURSIT Unë jam >

< start="31.766" dur="2.034"> >> Kim: ATFAR KSHT K LLOGARI I CHECK-ut jam i pranueshëm përse jo i pranueshëm >

< start="33.835" dur="0.132"> E PRISHTME P FORR OSE NUK E K ELNDUESHME P FORR? >

< start="33.968" dur="3.736"> PËR? PR DISA PSRGJIGJE, NDURRMARRJEN >

< start="37.705" dur="0.566"> PR DISA PSRGJIGJE, NDODHME N TO Redaktor BIZNES ROD MELONI. >

< start="38.272" dur="0.533"> Redaktori BIZNES ROD MELONI. ROD, E MIR E MIR. >

< start="38.806" dur="2.802"> ROD, E MIR E MIR. >> Rod: E MIR E VLERSISHT, KIMBERLY. >

< start="41.609" dur="0.967"> >> Rod: E MIR E VLERSISHT, KIMBERLY. JEMI NU NDURTIMIN IRS >

< start="42.577" dur="1.167"> JEMI NU NDURTIMIN E IRS SIPAS NUK KAN IR IRS që do të >

< start="43.778" dur="2.034"> BECNI SI JAN IRS QAT DO T BE MENAXHOHEN KISTO. >

< start="45.847" dur="2.701"> B BENI MENAXHIMI I KETI. DUHET T MENDINI P THR KT: A >

< start="48.583" dur="0.833"> DUHET T MENDINI PR KT: NJART TREGTI T A DOLLARAVE TILL TRILIONIT >

< start="49.451" dur="2.034"> KARTA E NJ A DOLLAR D TILL TRIJONS Q TH DO T TO DUHET TUT NDODHET >

< start="51.486" dur="1.167"> KJO Q BE DUHET T H DREJT TO T TO QYTETAR AMVE AMERIKANë SI T G GJENI >

< start="52.687" dur="0.9"> QYTETAR AMT AMERIKAN AS SI KEMI LEXUAR T TO VOTO K HERTU. >

< start="53.588" dur="2.635"> GATI P VR VOTE KETU. Le të shohim në atë që tipi juaj i >

< start="56.257" dur="1.267"> Le të shohim në atë që lidhja juaj e asaj që mund të pëlqen. >

< start="57.525" dur="1.334"> QAT MUND T DUHET. K SOTU SI SI Punon. >

< start="58.893" dur="2.702"> K SOTU SI SI Punon. Kontrolli i AVERAGE do të jetë 1200 dollarë >

< start="61.596" dur="1.801"> Kontrolli i AVERAGE do të jetë 1200 dollarë më i vjetër dhe 500 dollarë për fëmijë. >

< start="63.431" dur="1.634"> P ADR ADULTIN DHE F $MIJ 500N 500 dollarë. NSE DUHET T F DUHET TI FUQIT TUAJ >

< start="65.1" dur="2.835"> NSE DUHET T F DUHET TI DUHET TATIMET TUAJ P FORR vitin 2019, ATA DO TANT DUHET T TO >

< start="67.97" dur="1.5"> P 2019R vitin 2019, ATA DUHET T TO NDRTOHEN TUAJ T R KTHIMIT TATIMIT 2018. >

< start="69.504" dur="2.902"> SHENIM N R KTHIMIN TUAJ TUAJ 2018. MITH T DREJT,, DUHET P FORR TUAJ >

< start="72.407" dur="1.901"> MITH T DREJT,, SHKONI P INR T ARDHURA TSS ARDHME T GRO GRUPIT TUAJ TUAJ >

< start="74.309" dur="0.8"> Të ardhura të rregulluara ose të ardhurat tuaja të tatueshme. >

< start="75.11" dur="1.7"> TË ARDHURA TË TAKSUESHME. NSE FIQENI INDIVIDUAR DHE >

< start="76.845" dur="1.567"> NSE GJINI TI GJITHA INDIVIDUAJ DHE B MJN 75 75,000 dollarë OSE LEXONI, TUAJ >

< start="78.413" dur="1.367"> B MNI 75,000 dollarë APO LEXONI, JU DO KUALIFIKUAR P FORR SHQYRTIN E PLOT. >

< start="79.814" dur="3.336"> CILSIS FOR P FORR SHTYPIN E PLOT. NSE FILET E PRBASHKSHME, SI >

< start="83.184" dur="1.468"> NSE FILEJT JO E PRBASHKSHME, JAN 150 150,000 dollarë OSE LEXONI P THR KTO FULL >

< start="84.653" dur="0.666"> 150,000 dollarë OSE LEXONI PER KETO SHQYRTUAR T PLOT. >

< start="85.32" dur="1.2"> CHECK. NSE DO TE BNI M SHUM SE >

< start="86.521" dur="1.767"> NSE DO T M BNI M M SHUM SE Figurat, DUHET TILL DUHET T QU CILSISHME >

< start="88.323" dur="2.935"> FIGURAT, JU DUHET TILL JENI KUALIFIKUAR P FORR DISA GJYQERNSISHME T QEVERISJES S L LEKESS. >

< start="91.293" dur="1.567"> P SR DISA GJUHSORE T QEVERIS MSIMORE. FILLET E VETEM NDR 75,000 dollarë >

< start="92.861" dur="3.603"> FILLET E VETEM ND 75R 75,000 DHE 99,000 dollarë do të marrin një të Vogël >

< start="96.465" dur="0.265"> DHE 99,000 dollarë do të marrin një kontroll të vogël. >

< start="96.732" dur="3.401"> CHECK. P FORR PRBASHKT PINTRBASHKT, NGA 150,000 dollarë >

< start="100.135" dur="1.934"> P FORR PRBASHKT E PRBASHKT, NGA 150,000 dollarë deri në 198,000 dollarë. >

< start="102.07" dur="1.767"> N 198 198,000 dollarë. POR KETO LIDHEN NJERZIT T PE POPULLIT >

< start="103.839" dur="0.766"> POR KETO LIDHJEN NJ SHUMOP NJERZ N. RREGULLAT SPECIALE >

< start="104.639" dur="1.601"> N C RREGULLAT E VEIRANTA TEC RREZIKUT TEC SPECIALE N IFSE KENI A >

< start="106.274" dur="0.4"> MIRSIMI N IFSE DO T A BNI NJ CH KECRKES, AR. >

< start="106.675" dur="1"> KECRKESA, TOO. NSE JU JENI SIGURIS S SOCIALE, >

< start="107.676" dur="1.2"> NSE JENI N SEC SIGURIN SHOQRORE, DO TET MERRNI një kontroll. >

< start="108.877" dur="1.601"> Ju do të merrni një kontroll. NSE NUK MUND TAKE BN PARA >

< start="110.479" dur="2.335"> NSE NUK MUND T BN AN PARA VITIN E VETS SI DUHET T F NDRNI TATIM >

< start="112.848" dur="1.3"> VITI I VET OSE DUHET T F NDRNI NJ R KTHIM TATIMOR Q B NUK DO T BNI >

< start="114.149" dur="1.734"> Kthimi për shkak se nuk do të fitoni shumë para, ju mund të merrni një të plotë >

< start="115.917" dur="0.166"> PARA SHUM, MUND T G MERRNI një kontroll të plotë. >

< start="116.084" dur="1.734"> CHECK. POR në urdhrin për të marrë atë, ju keni >

< start="117.853" dur="1.534"> POR në urdhrin për ta marrë atë, ju duhet të vendosni një kthim të taksës duke dhënë >

< start="119.421" dur="3.97"> P FR T F DUHET TET KTHET TATIMI DH GNI T DH IRNAT IRS DISA MUND T TO DINI KTU >

< start="123.392" dur="0.599"> IRS DISA M WNYR K T TH D KNI QAT JENI NRE FAKT KETO. >

< start="123.993" dur="2.067"> JANE NAC FAKT KETO. Kontrollet e quajtura shumë nuk janë >

< start="126.061" dur="1.334"> Kontrollet e quajtura shumë nuk janë kontrollet në mënyrë aktive. >

< start="127.396" dur="2.301"> SHKENCAT AKTUALE. DO T DEPOZITA TRE drejtpërdrejta >

< start="129.698" dur="1.067"> DO T DUHET DEPOZITA TRE DIREKTIT T AC BANKA LLOGARIN E IRS MUND T E GJITHA >

< start="130.766" dur="0.666"> BANKA LLOGARONI IRS MUND TVER GJITHA POUR TUAJ. >

< start="131.466" dur="2.502"> PËR TY. NSE NUK KA NJ A LLOGARI BANKAR >

< start="133.969" dur="1.734"> NSE NUK KA NJVE LLOGARI BANKAR OSE DO T US PRDORNI DEPOZIT DREJTIT, >

< start="135.737" dur="2.168"> OSE Mos TE PRDORI DEPOZITI I DREJTS, SHPPRNI NJEC SHENIM T LETR. >

< start="137.906" dur="1.4"> SHPENZONI NJEC KECRKES TAP L PNDS. Qëllimi është që ato të shkruhen >

< start="139.308" dur="1.167"> Q GLLIMI TOSHT TI NDODH T W SHKRUAR DHE SHPIVRNDARJE N IN TRET T NE ARDHME >

< start="140.476" dur="3.736"> DHE SHPRNDARJE NREE TREE VJETN T NE VJETS, POR DUHET T BNI MUND >

< start="144.213" dur="1"> WEEKS, POR SI MUND T BE BNI MUND TF PARA MIR ARNDIT. >

< start="145.214" dur="2.435"> PARA NGJITJE. DHE, E GJYKATS, KET >

< start="147.683" dur="2.134"> DHE, E GJYKATS, KAN HO Shtëpia PAS VOTEVE SENATA. >

< start="149.852" dur="1.733"> Shtëpi pas VOTEVE SENATORE. DHE N THESE JAN N IN PROCESIN E >

< start="151.587" dur="1.634"> DHE N IFSE JAN IN N IN PROCESIN E BINGNJS SI TANI, MIR. >

< start="153.222" dur="1.634"> B DON Q TH TANI TANI, MIR. Shtëpia NUK EVSHT EV E PARA N T QYTET. >

< start="154.89" dur="1.234"> Shtëpia NUK EVSHT EV E PARA N T QYTET. Pra, JAN PYETJE RRETH SI >

< start="156.158" dur="1.401"> Pra, JAN PYETJE RRETH SI MENAXHOJN ATA TAN. >

< start="157.593" dur="8.908"> DO T MAN DREJTOHEN QE. Ata besojnë se mund të bëjnë atë nga >

< start="166.502" dur="0.299"> Ata besojnë se ata mund të bëjnë atë me aklimim. >

< start="166.836" dur="1.4"> ACCLIMATATION. POR BESIMI THESHT DUHET >

< start="168.237" dur="2.335"> POR BESIMI ISSHT DUHET TVE BNI NDODHEN DIT OR APO DY DY. >

< start="170.606" dur="3.402"> KAN SHPIRTOJN N A DIT OR APO DY. POR DEADLINE ISHTE E HDNI, SI >

< start="174.009" dur="0.9"> POR DEADLINE ISHTE MUNDS, SI ATA JAN A BARDHARD BIT. >

< start="174.943" dur="2.635"> JANE NJE TAR SHPIRT. >> Kim: DHE ATFAR P ABR DO >

< start="177.613" dur="0.299"> >> Kim: DHE ATFAR AB P ABR YDO SHTYPE? >

< start="177.947" dur="1.033"> HOLDUPS? >> Rod: SHUMA E >

< start="179.014" dur="1.701"> >> Rod: SHUMA E PUNSIMIT QAT DO T H DUHET >

< start="180.749" dur="0.233"> PUNEMSIMI Q DO T BE DREJT. >

< start="181.016" dur="1.735"> OUT. BERNIE SANDERS ISHTE SHUME UPSET >

< start="182.784" dur="1.402"> BERNIE SANDERS ISHTE SHUME UPSET P SR DISA T OF KUFIZUARVE Q TH KAN >

< start="184.22" dur="1.634"> RRETH DISA T C KUFIZUARVE QAT KAN D B DNONE T IN GJITHA, DHE GJET TJERA >

< start="185.888" dur="0.566"> BONER N IN KTU, DHE GJITHA T TJERA N THE faturë. >

< start="186.456" dur="1.867"> N THE FAMILJE. JU MIR NJ FAMILJE T TH K STI SIZME, >

< start="188.324" dur="1.934"> JU MIR NJ A FAMILJE T TH K STO SIZME, NJNE nga më të Mëdhatë DHE TUAJ >

< start="190.259" dur="2.668"> NJNE nga më të Mëdhatë DHE DO T Y BNI N IN KIST SP SPEJT, DO T M BNI >

< start="192.928" dur="2.134"> B DONI N TH KIST SP SHPEJT, DO T M BN M MISTAKESA DHE K WTU KANE >

< start="195.064" dur="1.334"> MISTAKES DHE KA JANE INCENTIVAT PER NJERZIT NUK JAN >

< start="196.432" dur="0.933"> INCENTIVAT P FORR NJERZIN NUK PUNOJN,, N SON TR K TRT VAZHDONI >

< start="197.4" dur="1.066"> PUNA, NUK ato po përpiqen të ndryshojnë që. >

< start="198.467" dur="0.867"> NDRYSHOJE QE. >> Devin: DHE JEMI VSHTJE >